• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vaginálním krém proti početí. Máte zkušenost?

11. května 2015 
prosím máte nikdo zkušenost ?? používáte ?? je opravdu spolehlivý ?? nemohu brát hormonální antikoncepci a chci něco šetrného,když se rozhodnu pro druhé mimčo tak,abych nemusela jít na vyndání nějakého tělíska atd.....před díky za odpovědi :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
16. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem pharmatex krém a super,ochránil spolehlivě.
16. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jéé o tom slyším poprvé mohla byste mi o tom prosím nějaká z vás napsat konkrétní informace děkuji moc a cenu a na jak dlouho to je atd... děkuji
16. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějakou dobu jsem užívala Pharmatex, jak gel, tak kapsle (ty mě asi vyhovovaly víc) a nemůžu si stěžovat, působil fakt stoprocentně!
16. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak pouzivala jak krem tak kapsle. Vic me vyhovovaly kapsle, protoze tolik nevytikaly. S kremem zase muzes mit styk hned po aplikaci, s kapsli musis myslim hodinu pockat. Me by to ani nevadilo, ale manza nemel ani jedno rad. Tak jsme presli na mereni teploty.
16. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, používáme teď už s manžou Pharmatex krém no snad už cca 6-7 let a jedinkrát,kdy selhal,bylo před dvouma rokama,kdy jsme ho na svatebce přestali cíleně používat a hned byl Matýsek :grinning:
Mě teda vyhovuje krém,po kapslích jsem měla pálení a nebyla jsem sama,ale je to o to si to vyzkoušet.
Za mě určitě jen a jen doporučuju :wink:
16. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
A můžu se zeptat jak se to koknretně používá ten krém? Přemýšlím že ho zítra koupim ale jak jsem viděla obal a velikost krému tak nechápu moc aplikaci, nekdě nejaká žena psala ze aplikuje na muže a špičku a někdě zas něco s pístem ryskou...?:slight_smile:
11. kvě 2015 v 01:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek