Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaginálním krém proti početí. Máte zkušenost?

rak1807
16. srp 2010

prosím máte nikdo zkušenost ?? používáte ?? je opravdu spolehlivý ?? nemohu brát hormonální antikoncepci a chci něco šetrného,když se rozhodnu pro druhé mimčo tak,abych nemusela jít na vyndání nějakého tělíska atd.....před díky za odpovědi 🙂

mmmk
16. srp 2010

@rak1807 Kdyby se nikdo neozval, mrkni do teto diskuze 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/antikonc...

benjik
16. srp 2010

měla jsem pharmatex krém a super,ochránil spolehlivě.

pipos
16. srp 2010

jéé o tom slyším poprvé mohla byste mi o tom prosím nějaká z vás napsat konkrétní informace děkuji moc a cenu a na jak dlouho to je atd... děkuji

pattie
16. srp 2010

Nějakou dobu jsem užívala Pharmatex, jak gel, tak kapsle (ty mě asi vyhovovaly víc) a nemůžu si stěžovat, působil fakt stoprocentně!

banninka
16. srp 2010

Jak pouzivala jak krem tak kapsle. Vic me vyhovovaly kapsle, protoze tolik nevytikaly. S kremem zase muzes mit styk hned po aplikaci, s kapsli musis myslim hodinu pockat. Me by to ani nevadilo, ale manza nemel ani jedno rad. Tak jsme presli na mereni teploty.

ferinka
16. srp 2010

Ahoj, používáme teď už s manžou Pharmatex krém no snad už cca 6-7 let a jedinkrát,kdy selhal,bylo před dvouma rokama,kdy jsme ho na svatebce přestali cíleně používat a hned byl Matýsek 😀
Mě teda vyhovuje krém,po kapslích jsem měla pálení a nebyla jsem sama,ale je to o to si to vyzkoušet.
Za mě určitě jen a jen doporučuju 😉

glumka
10. kvě 2015

A můžu se zeptat jak se to koknretně používá ten krém? Přemýšlím že ho zítra koupim ale jak jsem viděla obal a velikost krému tak nechápu moc aplikaci, nekdě nejaká žena psala ze aplikuje na muže a špičku a někdě zas něco s pístem ryskou...?🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli