• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkušenosti po vysazení hormonální antikoncepce

30. srpna 2016 
Lenti mě se asi po 14ti dnech začala mastit pleť na obličeji. Prostě jsem se leskla trochu víc než obvykle a po zhruba měsíci se objevily uhříky v dekoltu. Když jsem to dostala, tak se to trochu zlepšilo, ale teď je to zase nějaké horší. Chce to čas. Když se někdo diví, tak prostě říkám, že mám vyrážku ze sluníčka :sunglasses:
Doporučuji ti ale vysadit buď těsně před svatbou nebo až po ní. Nemůžeš předvídat, jak bude tělo reagovat a já osobně bych teda nechtěla být nevěsta s uhrama v dekoltu. :confused:
13. črc 2006 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, tak až díky vám jsem přišla na to proč mám tak hnusnou pleť! Vždycky jsem měla pleť dobrou a loni v prosinci jsem vysadila antikoncepci, teď jak nejsem celá uhratá tak mám Vánoce! Asi to fakt bude tím, ale mám pleť naopak od tebe mobino suchou, tak nevím.
Ale co se týče chuti na sex, tak je opravdu u mě větší a nebpřibrala jsem ani neotěhotněla - ZATÍM :slight_smile:
13. črc 2006 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to je pro mě teda blbá zpráva... :frowning2: Mám HA jen do půlky srpna. No hold se budu modlit, aby to nebylo tak hrozný. :frowning2: Hold nebudu jíst čokoládu, po který mám pleť hroznou i teď a zkusím nějakou detoxikaci. snad to trošku pomůže. Ale budu od moře, tak to je ta pleť taky o něco čistší... :wink: Uvidím.
13. črc 2006 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vysadila loni v lednu a od té doby je to nepravidlenost na druhou a dost často úplné vynechání cyklu. Už toho mám dost. Teď už zas čekám 5 dní.
13. črc 2006 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len.tilko, tak si zkus nechat předepsat prášky ještě na jeden měsíc, dělají se i balení po jednom platíčku a pro ten jeden měsíc už se to nezblázní :wink: A budeš mít klid :slight_smile:
14. črc 2006 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím... já už se ale asi k doktorovi nedostanu, protože odjíždíme na dovolenou... Uvidím, jak to stihnu. Když ne, tak se nedá nic dělat. :grinning:
14. črc 2006 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byla byla jste některá na vyvolávačce agolutinu? Za jakou dobu poté přišla MS. Já jsem byla ve středu a do dneška pořád nic.
17. črc 2006 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rady, mě to asi taky čeká :frowning2: Myslela jsem, že to je potom tak do 3 dnů - no to teda asi bylo naivní :wink: A nejsi třeba těhu?
17. črc 2006 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:doktorka mi říkala, že to dostanu do 2dnů, sestřička do 5dnů.I tak už jsem jeden den po. Těhu testy jsem si dělala dva, cca před 10dny a byly negativní. Teď při kontrole mi doktorka zjistila cystu, která údajně tu MS zpožďuje. Ale dnes jsem četla na rodině online zkušenost od jedné paní, která měla taky testy negativní, dostala agolutin, po kterém MS nepřišla a za další týden měla pozit. těhu test. Tak už si připadám jako blázen. :slight_smile:
17. črc 2006 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
rady: Já myslím, že se ukáže, že jsi těhu :slight_smile: Držím pěstičky :sunglasses:
17. črc 2006 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:díky moc, po 7měsíčním snažení už bych si to opravdu přála :wink:
17. črc 2006 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rady, také ti přeji, aby byla // na testu. Já jsem vysadila HA teprve před 5 týdny, sice mám větší sklon k akné, ale jinak chuť na milování se u mě značně zvedla. Takže nám také držte palce, aby se nám brzy zadařilo.
17. črc 2006 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenka:já jsem to první 4měsíce měla všechno v pohodě, až ty poslední tři jsou úplně na houby. Taky ti přeji brzo //
17. črc 2006 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám své zkušenosti, prášky jsem brala 6 let(Diane) a začátkem dubnu jsem je vysadila, v květnu jsem byla na vyvolávačce (sestřička mi říkala, že do 14 dnů to dostanu) a je červenec a stále nic, těhotná asi nejsem - dělala jsem si před 2 dny testy a byly negativní, zítra mne čeká návštěva doktora, takže uvidíme. Manžel by si miminko hrozně přál, tak snad mu dám k zářijovým narozkám krásný dárek.
Žádné změny v souvislosti s vysazením HA nepozoruji (zhoršení pleti...) jen mám šílenou žízeň (dříve jsem byla ráda, když jsem vypila 1,5l denně, teď vypiji asi 5l). Jen jsem možná trošku zhubla (asi zadržovaná voda).
Rady držím pěstičky, aby to vyšlo :slight_smile:
17. črc 2006 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis, to je nejvyšší čas, abys šla k doktorovi
17. črc 2006 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis to už je opravdu nějak dlouho. Mě se mensturace taky nedostavila v termínu, tak jsem to z doktorkou konzultovala. Některému tělu sice trvá, než se po vysazení dá do kupy, ale ne 3 měsíce. Mě říkala 6-8 týdnů. Menzes jsem dostala 48. den cyklu. Šupajdi na další vyvolávačku. Nehledě na to, že ovulovat bez menstruace sice můžeš, ale je to spíš ojedinělý jev :unamused:
17. črc 2006 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rady: Já jsem byla na agolutinu v pondělí minulý týden a stále nic, vždy jsem to dostala do pěti, max do šesti dnů, tak jsem z toho taky docela zaskočená..
17. črc 2006 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já beru poslední platíčkoa pak si dám pauzu - jsem zvědavá, ale po HA jsem dost stloustla - sice už jsem to z části shodila, ale né všechno a pořád mi otékají nohy tak doufám, že až Ha vysadím tak ty otoky už mít nebudu. A konečně se budem snažit o mimíska
17. črc 2006 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatim resim jestli vysadit antikoncepci predem a dat si pauzu nebo dobrat prasky a snazit se :confounded:
18. črc 2006 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
macicku, mně doktor říkal, že pauza se dělat nemusí. Takže záleží jen na Tvém rozhodnutí.
Jedna moje kamarádka při 1. mimi vysadila a hned otěhotněla. Při druhém vysazení byl bohužel manžel zrovna pryč a tak se snažili rok, než se podařilo. :wink:
18. črc 2006 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
macicek mě doktorka říkala, že se můžeme snažit po první menstruaci po vysazení
18. črc 2006 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marinka:v pátek si zkusím udělat testík, jestli náhodou nejsem těhu. Ale myslím, že ne, tak to bude jen takové ujištěšní. V sobotu odjíždíme sjíždět Sázavu a budeme v lodích celý týden a jestli to dostanu, tak to bude hrůza. :confounded:
18. črc 2006 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem vysadila prášky asi 14 dní před svatbou. Mám dole 2 kg, jen nevím jestli z prášků nebo ze stresu ze svatby. Jinak pleť pohoda. Jediné mínus je, že mi povolily a trochu se zmenšily prsa, ale to v těhu doženem. :grinning:
18. črc 2006 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vysadila před necelými dvěma týdny, minulý týden jsem měla menstruaci, změny zatím žádný až včera. To jsëm večer špinila a byla z toho dost vyjukaná, tak jsem zvědavá jak se to moje tělo s vysazením popere.
26. črc 2006 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem posledni prasek vzala nekdy na zacatku srpna. ..probehla posledni umela menstruace ...a ted mi jen prijde, ze mam obcas jakoby knedlik v krku...lehce na zvraceni, ale zvracet nejdu ...a lehce boli v podbrisku. ..nevim, jestli to neni, jak se telo vyrovnava s tim, ze po 10. letech nedostava hormony..?? ..bylo taky nektere z vas treba prvni dny divne..?? :confused:
24. srp 2006 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysadila jsem prášky v půlce června a první MS byla celkem bez bolesti. Jinak po vysazení mi boleli záda, měla jsem citlivá prsa na dotek, bolest v podbrišku, no prostě paráda. Teďka se to celkem ustálilo :slight_smile:
Haníku to ci užíváme, viď :frowning2: :grinning:
24. srp 2006 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaculko, no to jsme ale hypochondri. :grinning:
..takze jestli jsem te dobre pochopila, tak ti taky nebylo zrovna uzasne v tom obdobi mezi posledni menstruaci od HA a klasickou?? ..no ja jsem prave ted v obdobi, ze ji jeste nemam dostat a je mi divne. :confounded: ..normalne mi je blbe jen tesne pred tim, ..teda byvavalo pred HA, takze ted ani nevim, co me ceka. ..bojim, bojim. :sweat_smile:
24. srp 2006 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem včera vzala poslední pilulku a uvidíme jak to dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Doufám, že se brzo zařadím mezi maminky čekatelky :sunglasses:
Ale těma všema problémama co máte po vysazení pilulek mě docela děsíte :confounded: :confused: :confused: HA jsem brala cca 5 let a než jsem najela na pilulky tak jsem měla menstruaci šíleně silnou, dlouhou, bolestivou :rolling_eyes: :rolling_eyes: Doufám, že se to nevrátí :sweat_smile:
24. srp 2006 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haníku neboj, myslim, že trpíme všechny stejně :wink: .
Než jsem začala brát HA tak mi první den bylo děsně zle, zvrcela jsem a příšerný křeče do břicha. Tak doufám, že se mi to nevrátí, když nemám HA, to byl terpve pocuc :grinning: . Dneska mám 28 den, tak jsem zvědavá jestli přijde MS, zatim mě nic nebolí, takže to spíš neočekávám.
24. srp 2006 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaculko, jojoo, taky mi pred HA bylo blbe. ...nekdy jsem si prisla jak mentalek, protoze jsem sedela na posteli a hejbala telem sem a tam ...coz me uklidnovalo. ..a kdyz mi v jedny pozici najednou bylo dobre, tak jsem tak zustala, nez si me bolest zase nasla. :grinning: ...a obcas jsem teda i zvracela. ..no fuj pomyslet. :confounded: ..doufam, ze jsem z toho vyrostla. :grinning:

martik ..tak drzim palce, aby si na tom byla lip nez my. :wink:
24. srp 2006 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek