Změna HA po porodu a do roka vysazení. Kdy otěhotním?

zuzkamusilova
6. říj 2014

Ahoj holky, jsem rok po porodu. Po 6ti nedeli jsme nasadila starou antikoncepci Lunafem. Diky velikemu vahovemu prirustku mi ji gyndarka zmenila na Yangee a po 3 mesicich jsem ji vysadila. Tedy v zari naposledy menzes. Kdy myslite ze muzu otehotnet? Nemerim si teplotu, ovulaci, proste to nechavam volne.. Jen jsem zvedava. Uz jsem si z netrpelivosti delala dva testy, protoze mi byva spatne, nechutna mi vino... ALe oba nic.. Menzes bych mela dostat tento tyden.. 😀 Tak jsem zvedava.. Nemate nekdo zkusenosti se zmenou HA a pak hned vysazenim a otehotnenim? Diky moc za rady.. Zuzka

bjoucik.15
6. říj 2014

@zuzkamusilova ahoj, mám úplně to samé. Po porodu jsme měla Azalii kvůli kojení a pak jsem jí změnila na Lunafem. 18.9 jsem vysadila a teď je mi fakt divně. Snažím se to přisuzovat vysazení,ale těhotenství také není vyloučené..... U prvního těhu jsem vysadila a za 2měsíce otěhotněla. Tak přeju hodně štěstí a brzo našlé // 😉

zuzkamusilova
autor
6. říj 2014

Ja jsem u prvniho vysadila v lete a otehotnela az v lednu, ale mezitim jsme menila chlapa a bydleni, takze asi tak. No ja uz se tak strasne tesim na mimi. Rada si ctu veci o tehotenstvi, ale pak si to vsugeruju a to nechci. Ale jako spatne mi byvalo. Na MS ted budu cekat, jamela posledni menzes 11.9. az 15.9. ... Tak jsem strasne zvedava.. Taky drzim palecky a urcite napis co je noveho.. 😀

tarra27
6. říj 2014

holky hlavne bacha, pokud nechcete dvoj nebo trojčata....často po vysazení (před tím krátkodobé užívání myšleno do dvou let) jsou dvoj i trojčata...v mém okolí jich je minimálně 7 holek, co takhle otěhoněly po vysazení do dvou měsíců a měly dvoj i trojčata

PS a některé se mezi sebou ani neznají....aby někdo nenapadl, zda nebyl jeden tatínek 🙂))))))) je to tím, že jsou rozházené hormony po přestání užívání antikoncepce a a na chvilku se ty vajíčka zblázní a je jich zralých víc...

bjoucik.15
6. říj 2014

@tarra27 jo říká se to, ale nikomu v mém okolí se to ještě nestalo. Spíše to jsou holky po IVF apod.

zuzkamusilova
autor
6. říj 2014

Tjo ja si je strasne preju a hlavne je mame i v rodine..Ja brala od sestinedeli jedny a pak v cervnu na tri mesice jine a ted jsem je vlastne vysadila po prvni krabicce, tedy 3mesicich.. To by byl mazec ty dvojcata, ale fakt si je strasne preju... No manzel rikal ze by ho jeblo.. Ale ja myslim ze by byl rad.. :.-D Hlavne aspon jeden kluk.. 😀DD