• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znáte antikoncepci, po které narostou prsa?

11. února 2010 
Jak uz jsem psala na predchozi strane, mne po triquilaru i yadine prsa narostla. A vlastne jeste trosku po minisistonu. Je to podle me indivindualni a zalezi, jak jsi na ty hormony citliva.
10. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano po minisistonu jsem to taky slyšela ,ale z vlastní zkušenosti to nevim ,já ho neměla ,včera jsem marně přemýšlela jak se to jmenuje ,věděla jsem že od m.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,mě moje kámoška taky tvrdila jak dostala od gynd mudry nějaký přípravek a po čase mi přiznala ,že byla na plastice ,ale dodnes o tom nemluví,nechává všechny při přírodním zbujení z 0 na 3 po práškách ..doufám ,že si jednou nebude rvát vlasy jako moje teta :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkacar - a co tve tete tak vadilo na tech prsech po plastice?
11. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
začlo jí vadit ,že jí překáží a ta postava už nikdy nebude taková jak byla na ní zvyklá .. :wink: nemůžeš s tim ani na mamograf a je víc zdravotních úkonů kde se bojí ,aby ty implantáty neruply ..nemysli si že povadlý prsa je bůhví co ..fakt bud spokojená s tim co máš .. :wink: je tolika chlapů kterejm to nevadí ..
11. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek