Dětská chirurgie Hradec Králové nebo Pardubice?

medvide30
21. zář 2015

Ahoj, se synem nás kolem jeho 1. roka čeká hospitalizace a zákrok, kvůli nesestouplému varleti. Doktorka nám dala na výběr buď Hradec nebo Pardubice. Máte prosím některá zkušenosti? Nevím totiž pro kterou nemocnici se rozhodnout. Popřípadě ráda uvítám postřehy, co se týče vybavení, zabavení pro děti, přístupu personálu a vybavení pokojů. Po kolika pokoje jsou? A pokud jste tam některá byla se stejným problémem, jak celá hospitalizace probíhala? Jak jste tam byli dlouho? Co je s sebou potřeba?

mandala
23. zář 2015

@medvide30 Ahoj, nemám žádnou zkušenost, ale pokud se jedná o výběr nemocnice, určitě bych zvolila HK, vím, že tam ordinuje a těmito problémy se zabývý pan doktor Janeček, který je vyhlášený svoji profesionalitou i přístupem, sama jsem měla s ním tu čest se setkat při vyšetření syna a udělal na mě veliký dojem. Nevím, jestli operuje sám, nebo se s někým střídá, ale to by se dalo určitě zjistit a zařídit zákrok u něho. Jinak dcera ležela v PA na dětském -ale ne na chýře- a pro mě hrůza, malé pokoje, návštěvy se nevešly, hračky sice nějaké byly, ale prostředí na mě moc velký dojem neudělalo, pokud je tak i na jiných odděleních, to netuším. Přeji správný výběr a bezproblémový zákrok. 😉