Z tmavě hnědé na blond. Jak to u vás probíhalo?

martinatd
10. říj 2021

Ahihte, je tu někdo, kdo šel z tmavě hnědé barvy na blond? Ne žlutou ale platinu. Barvim si vlasy Syoss už několik let ale chci zásadní změnu. Momentálně mám tmavší hnědou. Kadeřnice mi ale tvrdí že mám vlasy buď nevhat odrust nebo že mi to může stáhnout a pak zase za nějaký čas znovu zesvětlení q že proces může trvat i 2 roky..to se mi zdá nějak moc 😅 máte některá zkušenost? Jak to u vás probíhalo?

alilali
10. říj 2021

Dva roky určitě ne. Jsou už kadeřnice, co jsou neskutečně dobrý a zvládnou ti to za pár sezení stáhnout na světlou a hezkou barvu. Hledej kadeřnice co pracují se značkou Davines.

alilali
10. říj 2021

Ale počítej že to bude dost peněz stát..

jolal
10. říj 2021

@martinatd a jakou máš přírodní barvu? Jestli máš tmavší vlasy tak to budeš mít strašně. Bych doporučila baleage

lv
10. říj 2021

Bude to něco stát, aby pracovala s prostředky, které nezničí úplně vlasy, tak 3-4navstevy určitě. Pul roku

marketaabel
10. říj 2021

@martinatd u barev z drogérie bývá problém. Hlavně taky záleží na kvalitě vlasů. Určitě se vlas musí důkladně vyčistit a tam kolikrát vylezou z délek poklady. Takže bych řekla, že se možná spíš kadeřnice jistí a raději řekla delší dobu. Nebo se jí do toho nechce.

barmil
10. říj 2021

@martinatd ty si barvis vlasy doma a cekas, že to pak kadernice zachrání? Počítej půl roku, ale první odstín bude žlutá, fakt hnusná žluto oranžová a ještě to bude chemlon. Ideal by bylo to zkrátit a postupně zesvetlovat, jinak si znicis vlasy. Na bílou blond se musí ten vlas uplne odbarvit, zbavit ten vlas pigmentu, a pak dát teprve ta barva.
Chce to fakt zkušenou kadernici, co ma kvalitní produkty, ale pak to podle toho i stojí.

martinatd
autor
11. říj 2021

@jolal mám špinavý blond tak snad to dopadne hezky

krasna_neznama86
11. říj 2021

Šikovní kadeřnici si s tímhle poradí, kdybys byla v Plzni, jednoho bych Ti doporučila. Ale finančně to není nejlevnější, no.

handulkak
11. říj 2021

@martinatd já šla skoro z cerne na blond.
Chodila jsem půl roku, protože jsem nechtěla moc zkracovat, takže jsme to dělaly šetrnější. 🙂

martinatd
autor
11. říj 2021

@krasna_neznama86 no Plzeň je moc daleko no 😏 budu hledat a snad někoho najdu

martinatd
autor
11. říj 2021

@handulkak no půl rok a 2 roky je fakt rozdíl půl rok se dá vydržet 🙏tak snad se mi to taky zadari za tak krátkou dobu

handulkak
11. říj 2021

@martinatd ale určitě je mám tak o 10cm kratší. 😁 což mě stve, ale zase jsou blond 😂😂

krasna_neznama86
11. říj 2021

@martinatd tak snad brzo někoho najdeš. Koukni, jestli někdo v blízkosti nebarvi technikou Mounir.

leniczka23
11. říj 2021

Za pomoci Olaplexu to jde i za jedno dvě sezení. Šla jsem z černé na světle hnědou na jedno sezení a vlasy jsme nemuseli zkracovat ani o centimetr. Sice jsem tam nechala 8 tisíc a byla tam 6 hodin ale nelituji. Teď už mám svoji barvu a nikdy už žádný barvy nechci ani vidět. Teda než budu šedivá 😁
Takže Olaplex, Olaplex Olaplex..

nikjean
11. říj 2021

@martinatd
Drogerkové barvy, kor tmavé jsou fakt zlo a opravdu špatně se stahují. Ano, určitě se najde kadeřnice, která ti vlasy stáhne za několik málo sezení, ale takovou kadeřnici bych si já osobně nevybrala, protože ji nejde o zdraví tvých vlasů, tímto způsobem ti vlasy totálně odrovná = spálí (samozřejmě záleží na kvalitě vlasů) a je dost možné, že ti vlasy nezůstanou žádné, v lepším případě budeš mít na hlavě chemlon.
Doporučuji vydržet, vlasy nebarvit a pak teprve jít do proměny. Tvé vlasy ti za to poděkují.