Barefoot nebo certifikovaná obuv pro roční dceru?

monicka90
30. led 2017

Zdravím, jsem v koncích a popravdě nevím co vybrat a co je správné 😀 Mám 12 měsíční dceru, teprv se začala pouštět nábytku a dělá svoje první krůčky a tak jsem začala řešit první botičky, které jí pořídím.
Zatím mám objednáné capáčky na doma, ale co koupit na ven, až začne pořádně chodit? Popravdě jsem si něco načetla o barefoot i o certifikované obuvi a u všeho mi přijde, že mají v něčem pravdu :D A teď babo raď co vybrat, abych dceři nějak nevhodnou obuví neublížila? Barefoot mě na první dojem zaujal, ale teď nevím jestli to není jen nějaký reklamní trik, který je zrovna teď v módě...... a popravdě ty ceny jsou zarážející. Prosím jestli je někdo fundovaný, který o tom ví víc, ráda se nechám poučit, třeba i názory vašich lékařů ,fyzio. a pod..... mockrát děkuji

junkka
28. srp 2017

@makky1310 neni za co. Ja v tom nejakou dobu hodne tapala, ale diky tem skupinkam na fcb uz se do toho clovek dostane. Jsou to tri spratelene skupinky, Barefoot z aliexpressu, Barefoot nejen pro děti čr/sr a Zdravé neobouvání - v té posledni se tolerují i kompromisy, ale pořád se tam dá i na bazarku koupit barefoot. No a je tam v souborech spousta užitečných článků a když člověk neví, tak mu poradí🙂

kata267
28. srp 2017

Mohl by to prosim nekdo strucne shrnout? Co za znacku botek pro cca 15mesicni dite co teprv zacina capkat? Doma na boso neni problem ale venku zacne byt za chvilku zima od zeme tak at ma nejaky poradny boticky na podzim a pak na zimu ? Diky

j.a.n.i
28. srp 2017

@junkka Já taky moc děkuji za odkazy 🙂

kajalka
28. srp 2017

@herminka Za nás dobrý, jsou kousek nad kotník.

katuskapavl
31. črc 2019

@kajalka mohla bych se vás zeptat a vydrží ty boty z Ali ?

kajalka
31. črc 2019

@katuskapavl Celkem i jo. Ale zas děti je nešetří, vlítnou i do kaluže, hodně chodíme v přírodě. A za ty cca 400 je to paráda, i když některé po sezóně vyhodím.