Barefoot boty pro ženy. Jakou značku, případně, co vám vyhovuje?

hortenziaa
7. srp 2021

Ahojte baby, pred pár mesiacmi som v obchode zazrela Barefoot boty pre dospelých. Dcére kupujem barefoot od doby, čo začala chodiť a povedala som si, že musím vyskúšať na vlastnej koži, čo obúvam vlastnému dieťaťu. Kúpila som si teda zo zvedavosti jednoduché plátené boty Anatomic za 549 kč a výsledok je, že už nič iné nosiť nechcem 😂
Teraz surfujem po internete a pozerám aká je ponuka BF obuvi pre dospelých, zaujala ma napr. be Lenka. Mohli by ste mi poradiť akú značku vyskúšať prípadne čo vám vyhovuje a s čím ste spokojné 😊 Ďakujem a prajem krásny deň 🌻

hezz17
7. srp 2021

@hortenziaa taky jsem zacala s Anatomic a nemuzu si je vynachvalit 🙂

jajulin
7. srp 2021

@hortenziaa - záleží na tom, jaký máš tvar a šířku nohy. Já mám hodně širokou a dobře mi sedí Ahinsa a Belenka - s obojím maximální spokojenost, naopak Anatomic jsou mi úzké. Při kupování prvních barefoot jsem šla do kamenné prodejny, teď už kupuji přes internet.

maki90
7. srp 2021

@hortenziaa já mám Merrell move glove, jsou sportovnější a moc pohodlné. Když musím teď obout neBF boty,tak je to utrpení 😄

ira82_ra
7. srp 2021

@hortenziaa ahoj, koupila jsem si do práce bílé Be Lenka, jsem celý den na nohách a super, nic nikde netlačí a netlačilo ani na začátku, opravdu papučky. Jen tedy na běžné nošení by se mi asi úplně nelíbilo, jak vypadají na noze. Je to o zvyku, ale vypadají opravdu široké už od pohledu. Ale za to pohodlí to asi stojí🙂. Anatomic mám plátěnky, tam zezačátku puchýř byl, ale jinak taky bezva. I Merrell jsem měla, ty jsou užší.

hortenziaa
autor
7. srp 2021

Ďakujem za reakcie, skúšala som v obchode ešte dospelácke BF Froddo, no zdali sa mi extra široké. Asi je to naozaj o tom, vyskúšať toho čo najviac v obchode. Anatomic mi zatiaľ veľmi vyhovuje, objavila som aj pekný model z ekokože, takže asi vyskúšam. A z beLenka sa mi páčili aj letné sandálky, tak by som možno objednala a vyskúšala tú "širokosť" 😊

mamikry
7. srp 2021

@hortenziaa Mám doma Camper, Froddo a Vivo barefoot. Camper mi moc nesedi a budu posilat dal, Froddo nosim rada, ale top jsou za me Vivo. Lehke, ohebne a krasne v nich citim povrchy.

galatea_a
7. srp 2021

Mám tenisky BeLenka a jsou úžasné 🙂

madbetka
7. srp 2021

Mám Vivobarefoot, BeLenka, Ahinsa, Peerko, Anatomic a sama jsem si vázala huarache sandálky. Všechny můžu s klidem doporučit 🙂
Ale záleží, jakou máš nohu.

rejalin
7. srp 2021

Ono hrozně záleží, jakou máš nohu (šířku, tvar, výšku nártu..), každému sedí něco jiného 🙂 Doporučuju na fb skupinu Barefoot nejen pro děti, tam můžeš dát obkreslené nohy s rozměry (a třeba i fotku) a oni i doporučí.
Jinak já úplně miluju své fivefingers, zrovna šetřím na další 😁

merope
7. srp 2021

Mám kožené ZAQQ a taky moc spokojenost. Jen teda jsou vesměs širší, Anatomic jsou jedny z užších (musím mít větší velikost, aby mi vůbec byly).

ira82_ra
8. srp 2021

@merope je pravda, že Anatomic mám o číslo větší, než běžně nosím. Naopak Be Lenka jsem vracela a měnila za o číslo menší.