Sněhulky Demar, jste s nimi spokojení?

map07
19. zář 2012

Ahojky, sháním nějaké sněhulky, které bych dávala malému do školky. Nechodí tam na tak dlouho v zimě ven, ale nechci, aby mu boty protekly a hlavně na jaře to bude samý rozbředlý sníh a bláto, tak se mi zdají praktické tyto sněhulky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51016218&tab=3, cena víc než super, ale jakou s nimi máte zkušenost? Samozřejmě bude mít ještě jedny zimní botky, ale do školky na lítačku bych mu chtěla pořídit nějaké "levnější". Máte s nimi někdo zkušenost? Nejsou v nich studené nožičky? Nebo je lepší ta varianta s vyndavací vložkou? Díky za info

neu.sona
20. zář 2012

Nemám s nimi zkušenosti, ale já bych je nekoupila. Nelíbí se mi jejich zpracování a už vůbec ne tacena. Koupím mu jenom jedny a to superfitky. Nebudu dávat zbytečně dvoje peníze, když můžu dát jedny a budou kvalitní. Rozhodně nepromoknou a vydřží celou zimu.

map07
autor
21. zář 2012

neu.sona, jasný, každý máme nějaké možnosti, ale zajímaly by mě spíš názory od maminek, které je koupily. Gumáčky od Demaru vidím ve školce u každého druhého dítěte.

schnek
21. zář 2012

mám pro děti ve verzi s beraním kožíškem uvnitř s pokojená jsem. Akorát po 2 sezonách už byly dost vyšlapaný vložky, ale to je celekm pochopitelný. Budu je letos kupovat dětem zase 😉

mamkamarketa
21. zář 2012

@map07 ahoj, snehule nemam, ale meli sme gumaky. A teda ty jsou priserny. Syn je odmita nosit, ta vlozka se tam vseljak kroutila. Tak bych se ujistila,,ze to ty snehule nedelaji taky

sylvinka
24. zář 2012

Já se na ně tento rok chystám na doporučení kamarádky - loni jsme měli botky s membránou (budeme mít i letos) -byli super, ale ač kotníkové, tak do sněhu nízké - na to "cápání" ve sněhu nebo právě do školky jsou prý super.
Já vycházím u toho, že ono těch zasněžených dnů zas tolik není, takže kvalitní botky budou prostě do chladu a tyhle sněhule do sněhu

slavicky
9. říj 2012

Můžu se prosím zeptat, jestli jsou ty sněhulky vhodné i pro úzké kotníčky a nožku? 🙂