Cukrářka Brno a okolí. Najde se?

keksik002
13. pro 2020

Krásný den všem..
stále marně sháním někoho šikovného kdo by byl schopný mi do 19.12. upéct dort ke 4. narozeninám a asi kilo minizákusků.. nemusí to být žádný profesionál, stačí někdo koho to baví a zvládl by to v termínu.. na poslední chvíli mi vypadla cukrářka a všichni mají plno..

DORT bych chtěla kulatý z křehkého medového těsta s krémem z mascarpone, nahoře postavicky krtečka a sněhuláka, popr nějaké stromky.. měl by to být zimní dort dle pohádky Krtek, typově takový, jen plný bez "díry" uprostřed

MINIZÁKUSKY nejlépe špičky, ovocné košíčky, věnečky, ořechové rohlíčky, ale přizpůsobím se co by tak šlo..

Je asi zbytečné sem dávat odkazy na cukrárny aj, všechno v okolí Brna i Blanska mám obvolané a obepsané a mají plno.. Jsem z Bílovic nad Svitavou, takže blízké okolí si můžu přijet..

martinie88
13. pro 2020

Slecnu Barboru z b-cake jste jiz asi kontaktovala, ze? Je primo od Vas a pece uzasne😍

keksik002
autor
13. pro 2020

@martinie88 ano, bohuzel uplne plno 🙂 ale dekuji

any2any
13. pro 2020

@keksik002 Tez zkusim nahodit me overene tipy, treba jsi na ne jeste nenarazila... co treba:
* https://m.facebook.com/dortikygabriela/
* Kejky v Zabinach
* Rozprym v Lisni
* Cukrarna Eliska v Lisni

keksik002
autor
13. pro 2020

@any2any perfektní, děkuji

any2any
13. pro 2020

@keksik002 Gabriela - ta ma proste krasne a dobre dorty, dela i zakusky. Kejky maji chutove top dorty, design nevim, pro manzela jsme meli jen ciste bily. 😉 Rozprym je uplna stalice, znam je snad 20 let, tez maji velkou nabidku zakusku. Eliska je takova typicky poctiva cukrarina, zadne designovky.
Drzim pesti, at neco vyjde!

honeya
13. pro 2020

Cukrárna Diam na Lesné?