Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  honeya
  5. pro 2020    Čtené 116x

  Světelná show může začít

  Když přišlo na řadu testování hraček od Fisher-Price, neváhala jsem a šla se zapojit. Máme sice už doma pejska, ale toho dostane syn až pod stromeček.  Sice moc šancí jsem tomu nedávala, i když se často do různých soutěží zapojuji. O to větší překvapení přišlo, když mi přišla zpráva, že jsme byli na testování vybráni. Radost jsem měla jak malá holka. Takový brzký Ježíšek. 😀 Tímto bych také ráda chtěla poděkovat za možnost otestovat tyto hračky.

  Kurýr dorazil s balíčkem zrovna v době, kdy jsem uspávala malého. Musela jsem tedy uspávání nechat a šla si balík převzít. Byla jsem opravdu zvědavá, a tak jsem za asistence Kubíka krabici rozřízla a vytáhla z ní ty tři nové kamarády. Prvotní dojem z nových hraček nebyl u syna zrovna pozitivní. Poté, co se lenochod dal do zpěvu, se Kubík rozplakal. Ale to jsem přisuzovala také tomu, že byl unavený. Tak jsme tedy hračky nechali a šlo se spát.

  A co tedy hračky umí:

  Lenochod je plný písniček, frází, učí abecedu, čísla a barvy. Při písničce o barvách mu bliká bříško v příslušné barvě, o které právě zpívá. Starší děti, které už rozumí, umí lenochod rozhýbat. Hýbe také ručičkama a kývá hlavou do stran. Mluví mužským hlasem. Jedinou nevýhodou je, že jde poměrně hlasitě slyšet motor.

  Lama si syna získala. Dítě si zde procvičí koordinaci pohybu rukou a očí. Lama po navléknutí kroužku na krk povzbuzuje dítě k dalšímu navlékání. Po zmáčknutí hlavičky hraje veselé písničky a opět bliká různýma barvami. Zde nemám, co k vytknutí.

  Los je taková hračka vhodná na cesty. Byl s námi na procházce. Syna nejvíc baví barevné měkké rohy, které se dají ohýbat a žužlat. Jeho bříško barevně bliká, a také naučí dítě počítat. Určitě ho využijeme i v autě, až pojedeme někam dál.

  Všechny hračky jsou vyrobené z kvalitního plastu, který něco vydrží. Už několikrát utrpěly nějaký ten pád a stále drží pohromadě. Tomu také odpovídá cena.

  Úžasné je to, jak spolu dokáží hračky vzájemně komunikovat. Na své si přijdou mladší i starší děti. Když všichni tři spustí, je to taková malá diskotéka. Určitě si užijeme ještě spoustu legrace. 

  A světelná show může začít 😊

  #test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

  honeya
  Zpráva byla změněna    29. lis 2020    

  #test_fisherprice4
  Dnes jsme vzali losího kamaráda na procházku. Výhodou je, že hračka je malá, tudíž se hodí na výlety, procházky či do auta. A o zábavu je postaráno 😊👍 Kubíkovi se nejvíc líbí barevné parohy. A ačkoliv nám los při výstupu ze šaliny spadl na zem, nic se mu nestalo a hraje směle dál.

  #test_fisherprice4
  Tak u syna asi zatím vítězí lama. Už máme doma něco podobného, takže ví, že se kroužky dají vyndávat. Bohužel je zatím neumí dát zpět, tak mu s tím musím pomáhat. Odměnou za poskládání kroužku zpět na své místo je povzbuzení a písnička. 😊

  (2 fotky)

  #test_fisherprice4 Tak balíček právě dorazil. Zatím jsem jen narychlo pustila, ale Kubík se trochu lekl a začal plakat 😀 Tak až se vyspinká, tak to vyděláme z krabičky a začneme pořádně jednoho po druhém zkoumat.