Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
honeya
5. pro 2020
116 

Světelná show může začít

Když přišlo na řadu testování hraček od Fisher-Price, neváhala jsem a šla se zapojit. Máme sice už doma pejska, ale toho dostane syn až pod stromeček.  Sice moc šancí jsem tomu nedávala, i když se často do různých soutěží zapojuji. O to větší překvapení přišlo, když mi přišla zpráva, že jsme byli na testování vybráni. Radost jsem měla jak malá holka. Takový brzký Ježíšek. 😀 Tímto bych také ráda chtěla poděkovat za možnost otestovat tyto hračky.

Kurýr dorazil s balíčkem zrovna v době, kdy jsem uspávala malého. Musela jsem tedy uspávání nechat a šla si balík převzít. Byla jsem opravdu zvědavá, a tak jsem za asistence Kubíka krabici rozřízla a vytáhla z ní ty tři nové kamarády. Prvotní dojem z nových hraček nebyl u syna zrovna pozitivní. Poté, co se lenochod dal do zpěvu, se Kubík rozplakal. Ale to jsem přisuzovala také tomu, že byl unavený. Tak jsme tedy hračky nechali a šlo se spát.

A co tedy hračky umí:

Lenochod je plný písniček, frází, učí abecedu, čísla a barvy. Při písničce o barvách mu bliká bříško v příslušné barvě, o které právě zpívá. Starší děti, které už rozumí, umí lenochod rozhýbat. Hýbe také ručičkama a kývá hlavou do stran. Mluví mužským hlasem. Jedinou nevýhodou je, že jde poměrně hlasitě slyšet motor.

Lama si syna získala. Dítě si zde procvičí koordinaci pohybu rukou a očí. Lama po navléknutí kroužku na krk povzbuzuje dítě k dalšímu navlékání. Po zmáčknutí hlavičky hraje veselé písničky a opět bliká různýma barvami. Zde nemám, co k vytknutí.

Los je taková hračka vhodná na cesty. Byl s námi na procházce. Syna nejvíc baví barevné měkké rohy, které se dají ohýbat a žužlat. Jeho bříško barevně bliká, a také naučí dítě počítat. Určitě ho využijeme i v autě, až pojedeme někam dál.

Všechny hračky jsou vyrobené z kvalitního plastu, který něco vydrží. Už několikrát utrpěly nějaký ten pád a stále drží pohromadě. Tomu také odpovídá cena.

Úžasné je to, jak spolu dokáží hračky vzájemně komunikovat. Na své si přijdou mladší i starší děti. Když všichni tři spustí, je to taková malá diskotéka. Určitě si užijeme ještě spoustu legrace. 

A světelná show může začít 😊

#test_fisherprice4 #recenze #linkimals_zkusenosti

Začni psát komentář...

Odešli