Hledám staršího zubaře, co dělá na pojišťovnu (Brno)

dasa456
27. dub 2021

Ahoj. Potřebovala bych tip na staršího zubaře (nejlépe muže) co dělá všechny výkony na pojišťovnu a ideálně má svou vlastní ordinaci - město BRNO. Díky a hezký den

veroniquecz
27. dub 2021

@dasa456 tak v Brně je tohle sci-fi......

sanoela
27. dub 2021

@dasa456 zkuste kontaktovat pojišťovnu, měla by vám dát seznam lékařů. Bohužel lékaři co pracují už jen na pojišťovnu, snad už nejsou neboť by se v dnešní době neuživili 😕 nebo skončili se zavedenim e-receptu,e-neschopenek atd. jelikož to byli lékaři buď v důchodu nebo před ním.

dasa456
autor
27. dub 2021

Abych to upřesnila - jde mi hlavně o to aby to byl starší lékař co nepracuje na žádné klinice typu Cenessto atd. 🙂 Ale byla to nějaká malá soukromá praxe

cloo
27. dub 2021

Napadá mě zkusit nemocnice. Ale většinou tam bývá nátřesk, tak neberou, ale za dotaz nic nedáte.

jjasmina
28. dub 2021

@cloo to je prave to, já třeba chodím na vinicni, mladej doktor, ale ještě jsem nic neplatila krom bílé plomby.Ale taky nebere.A to jsem měla dr , která brala prachy snad za všechno, fakt děs. Zkusila bych se zeptat ještě na poliklinice v lisni

veroniquecz
28. dub 2021

@jjasmina z Líšně jsem já. Chodím k šikovným zubarum, ale ti už neberou. Jinak to tady není žádná sláva.

dasa456
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
dasa456
autor
28. dub 2021

@veroniquecz můžu poprosit jména? Nechci to proto abych tam chodila, potřebuji si něco zjistit 🙂 Děkuji

veroniquecz
28. dub 2021

@dasa456 To se tak přímo jmenuje ;)