Hledáme kamarádku - Brno Královo pole ZŠ Slovanské náměstí.

alena138
24. srp 2020

Ahoj, teď jsme se přistěhovaly s devítiletou dcerou do Králova pole ze severních Čech, tak tady nikoho neznáme. Najdu tady maminku, která má podobně staré dítě na společné vycházky? Nebo takovou, které dítě teď od září půjde do 4 třídy v ZŠ Slovanské náměstí? Díky za reakce, klidně do soukromé pošty 😉 Krásný den přejí Alča, Kristýnka a pes 😉

pantarhei081
28. zář 2020

Dobrý den, paní Aleno, myslím, že můj syn chodí s vaši dcerkou do třídy, jmenuje se Martin Petr Mička, je to divoch a asi teď ve věku, kdy ho holky moc nezajímají, ale je to hodný kluk, bydlíme na Charvatské, takže tak dvě minutky na Slovaňák, a když budete chtít, můžeme se potkat, vzít děti do parku (bohužel nám teď začalo ošklivé počasí), můžu vám tady ledacos ukázat, nebo navést na cestu, když budete potřebovat něco najít apd. Jsem na rodičáku s druhým klukem, 1,5 roku, chodím u toho trochu do práce, ale jistě si čas najdu a ráda. I na podzim bývá hezké počasí a procházka do Zamilovaného háje je prima. Když budete chtít, napište, přeji hezký den, Sabina Mičková

pantarhei081
28. zář 2020

@alena138 Dobrý den, paní Aleno, myslím, že můj syn chodí s vaši dcerkou do třídy, jmenuje se Martin Petr Mička, je to divoch a asi teď ve věku, kdy ho holky moc nezajímají, ale je to hodný kluk, bydlíme na Charvatské, takže tak dvě minutky na Slovaňák, a když budete chtít, můžeme se potkat, vzít děti do parku (bohužel nám teď začalo ošklivé počasí), můžu vám tady ledacos ukázat, nebo navést na cestu, když budete potřebovat něco najít apd. Jsem na rodičáku s druhým klukem, 1,5 roku, chodím u toho trochu do práce, ale jistě si čas najdu a ráda. I na podzim bývá hezké počasí a procházka do Zamilovaného háje je prima. Když budete chtít, napište, přeji hezký den, Sabina Mičková

alena138
autor
28. zář 2020

@pantarhei081 dobrý den paní Sabino, moc děkuji za zprávu. Napíši Vám soukromou zprávu 🙂