Kam na ortodoncii v Brně?

elialen
27. led 2021

Ahoj holky, naše zubařka nám dala žádanku k posouzení postavení chrupu. Hned nám doporučila jistou paní lékařku, která si dle recenzí jen za pozdrav bere 600,- Kč. Proto se mi tam nechce. Kam ale jinam? Volala jsem do Orthodentu, ale mají plno. Děkuji za rady.

jana_zofie
27. led 2021

Ja chodila k MUDr Zuchove, Maresova 8. Presla jsem k ni uz s fixnima s Frydku. Pani doktorka je velmi mila, co se cen tyce, uz si to nepamatuju a nevim, kolik si kde uctuji, ale nikdy mi to tak drahe neprislo. A to jsem byla studentka...

zuzkasim
27. led 2021

Chodíme ke sv. Anně, je tam výukové pracoviště, takže čerství ortodontisté tam pracují 3 roky pod dohledem pedagoga, než si udělají atestaci. Platíme jen za materiál na rovnátka, za nic jiného (rentgeny, otisky a veškerá práce lékaře je hrazena z pojištění). Vše nám vždy vysvětlí, když se ptám i na jiné možnosti léčby, vždy mi řekne a zdůvodní. Za tu dobu už máme teda 3. lékařku, ale myslím, že o maximální poctivost se snažily všechny (postupně si udělaly tu atestaci a odešly). K dětem se chovají všechny hezky.

janablizka
27. led 2021

Já jsem chodila také na Marešovu ale je to bohužel již někoilik roků a nevím jak je to dnes.