Kam pro dětské brýle v Brně?

elialen
11. led 2021

Syn je předškolák a bohužel bude muset nosit brejličky. Kde a za kolik jste pořídili vy? Děkuji za tipy.

zuzkasim
11. led 2021

Velký výběr dětských je v Kohoutovicích na Libušině třídě (hned nahoře, na začátku ulice). My teda už hledali pro teenagera a měli jsme specifické požadavky (se slunečním klipem), ale dostala jsem na optiku tip dokonce zde.

elialen
autor
11. led 2021

@zuzkasim tu znám akorát jsem nebyla vevnitř 🙂

poah
12. led 2021

Dřív jsme chodili také do Kohoutovic,ale pak jsem kvůli většímu výběru obrub zkusila Žejdla u nádraží a jinam bych už nešla. Mají obrovský výběr,ceny podobné jako v Kohoutovicích, personál ochotný a příjemný, rozumí tomu. Paní mi navíc našla navíc spoustu různých dalších slev a příspěvků od pojišťovny. Když si syn poškrábal skla,tak jsme tam objednali jiné a ty mu pak ochotně vyměnili na počkání a nemuseli jsme tam brýle nechávat např.do dalšího dne,což by pro nás byl problém.

elialen
autor
12. led 2021

@poah Tak to je super, půjdeme prví asi tam. Máme to i blíž. Chystáme se v sobotu. 🙂

lpch
12. led 2021

@elialen i ja ze zkusenosti potvrzuju a doporucuju Zejdla Hlavniho nadrazi

elialen
autor
12. led 2021

@lpch a na kolik tak vyjdou brýle? Nemám vůbec představu.

lpch
13. led 2021

@elialen obroucky maji tusim kolem 1500,- (myslim ze neco prispiva i pojistovna), zbytek zalezi hlavne na sklech, ktere dite potrebuje. Takze tezko odpovedet konkretneji. My jsme se vzdy vlezli do tri tisic, ale syn ma na jednom skle dost dioptrii, takze priplacime za ztencovani

elialen
autor
14. led 2021

@lpch syn naštěstí nemá moc...do 1 dioptrie. Vlézt se do 3 tisíc je super. Bála jsem se, že to bude za více než 5. Ale jestli je rozbije, tak se picnu 😀

lpch
17. led 2021

@elialen muzete si je nechat pojistit 🙂) ale k tomu podrobnosti nevim, reknou vam primo v optice 🙂