Výměna. Máte doma spoustu krámu a chtěli byste je se mnou vyměnit?

lucvr
11. únor 2021

Ahoj,je tu někdo kdo ma doma taky spoustu "kramu"jako ja a chtel by je se mnou vymenit?prodej mi nejde.nechci doma ty veci skladovat nekolik mesicu nez je prodam.nemam na to misto.bylo by fajn,kdyby nas bylo vice a z Brna.kvuli drahe poste.diky😊

mourovatakocka
11. únor 2021

@lucvr Zkus mrknout na fb, nevím, jak Brno, ale Praha má swapovacích skupin habaděj a je to superboží ☺️

olga_
11. únor 2021

Je tu skupina Vyměna.

angell83
11. únor 2021

Na fcb je vyloženě skupina swap Brno a dá se tam dobře měnit ;)

lucvr
autor
11. únor 2021

@olga_ ja vim.jsem v ni.ale nikdo nechce nic menit a kdyz tak po mne chce neco co nemam a mam to koupit...to ale vymena neni.navic bych chtela aby to byl nekdo z Brna😊

lucvr
autor
11. únor 2021

@angell83 ja nemam FB.tak proto pisu sem😊.a muzu se zeptat,jak to tam frci?diky

lucvr
autor
11. únor 2021

@mourovatakocka ja nemam prave FB😊

olga_
11. únor 2021

@lucvr Jo, pak jsem to pochopila. Je fakt, že sama v té skupině už dlouho nejsem z podobných důvodů. 😀 Podle mě to má opravdu smysl z ruky do ruky. Já teda jdu cestou azyl atd.

lucvr
autor
11. únor 2021

@olga_ 😁.ja jsem ty veci bud nosila na swapy a nebo jsem je davala do nadace Veronica.ale menim opravdu rada,takze bych radsi vymenu😊

mysh_me
11. únor 2021

Neni to sice swap, ale doporucuju stranku nevyhazujto.cz. Nam se osvedcila presne na ty veci, ktere je skoda vyhodit, ale prodavat je na bazaru nekolik mesicu nam nestoji za to...

lucvr
autor
11. únor 2021

@mysh_me diky

hezz17
11. únor 2021

@lucvr nejsem teda ma brnenskem swapu, ale u nas ve meste fb swap dost jede. Obcas tam taky nekdo da "za pliny z alberta, ted je maji v akci" 🙄 nebo kdyz napisu vymenim za ovoce, zeleninu jen ne prosim jablka a prijde mi zpráva dobry den, nabízím jablka 😀 ale myslim, ze je to tam nejrychlejsi forma výměny.

pginka
8. bře 2021

@lucvr ja jsem Zbraslav u Brna

mmajda
26. dub 2021

@lucvr swap Brno na fcb jede hodně . Řekla bych i desítky věci denně. Možná by za to stalo si ten fcb založit..

bruckner
26. dub 2021

@lucvr a co vyměňuješ? Jsem z Brna....Jinak super se vyměňuje na Vinted, ale převážně oblečení

jarusmoucka
28. črc 2021

Na FB jistě pořídíš

lucvr
autor
28. črc 2021

@jarusmoucka ja nemam FB😊