V jakém českém městě byste chtěly bydlet?

daasqua
5. únor 2020

Ahojte, taková menší diskuze na odreagování... V jakém českém městě (jiném, než bydlíte nyní), případně oblasti byste chtěly bydlet? Kde vás to uchvátilo a říkaly jste si, to by bylo fajn tady s rodinkou bydlet a užívat si toho a toho?

drep
5. únor 2020

Ostrava. Ideálně dost velká, aby tam bylo vše, co k životu potřebuju a dost malá, abych nestrávila půl dne cestama po městě. Úchvatný mix moderna a industriální krásy počátku dvacátého století. Strašně sympatičtí lidé. Kousíček do krásné přírody, spousta běžecky přiznivé zeleně přímo v městě podél Ostravice. Škoda, že jsem opravdu z druhého konce republiky a mám krátkou pupeční sňůru.

nanyh
5. únor 2020

@daasqua Já bych asi chtěla do Prahy. Už jen kvůli možnostem studia dětí 😊 Hlavně jsem nákupní maniačka🤣

jaja01k
5. únor 2020

Já bych si vybrala Brno. Dva roky jsem tam studovala a zamilovala jsem si to tam. Spousta možností a přitom se dá (skoro) všude dojít pěšky 🙂

denny27
5. únor 2020

Hodně tu slyším chválu na Jeseníky, že je tam krásně...tak asi tam. Jinak u nás se mi taky líbí ☺️

mamio
5. únor 2020

@daasqua me se líbí u nás v Brně, a to jsem toho projela dost... Každé místo ma to svoje krásné...

sonaxoxo
5. únor 2020

Tezka otazka..😂spise jsem vzdy premyslela o zemi,kde bych chtela zit.Ale parkrat me napadlo,ze by se mi libilo bydlet nekde v Podkrkonosi,ale zase s praci je to tam naprd.Celkove jsem spokojena s mistem bydliste.🙏

sudylichozrout
5. únor 2020

@daasqua Bydlim v Praze, kdybych mela volit jine mesto, byla by to Plzen, nebo Ceske Budejovice.

neomenia
5. únor 2020

V Praze rozená, v Praze zemřu ❤️

jajulin
5. únor 2020

Já si nepřeju nic jiného, než abych se nikdy nemusela stěhovat z místa, kde jsme se před 8 roky usadili. Je to kraj lovců mamutů a novomlýnských nádrží. Maličké město, které má spíš charakter vesnice, ale kde je vše potřebné. Do Brna co by kamenem dohodil.

20190418
5. únor 2020

Jsem městský typ, takže mi Praha i přes nějaké mouchy vyhovuje... Ale klidně bych šla i do jiného krajského města. Buď Brno, kde jsem studovala a má svůj styl. Nebo Liberec, Pardubice, HK... Aby to bylo blíž na hory a zároveň kousek do Prahy na akce 🙂

zavodnice
5. únor 2020

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý 😉.

neomenia
5. únor 2020

@zavodnice... Kromě mě teda... 😁

neomenia
5. únor 2020

@20190418 žila jsem chvíli v Liberci a taky to bylo fajn.

verdos
5. únor 2020

Mně se líbí u nás, ale to není město :D. Ale jinak se mi třeba v létě, když jsme výletili, líbilo v Náměšti na Hané.

katkapavlik
5. únor 2020

@daasqua bydlíme v jihočeském kraji ve vesnici, já bych ani náhodou neměnila je nám tu krásně hlavně s dětmi. Zahrada les za barákem 👍😁

katkapavlik
5. únor 2020

@katkapavlik okres Český Krumlov.

handulkak
5. únor 2020

Bydlíme u Mělníka. Mě by se líbila Praha, ale takové Chabry třeba. 😁😁

panksi
5. únor 2020

Mě se nejvíc líbí na vesnici v Moravském krase kde žiju, protože je zde krásnej klid😊Ale jinak bych klidně bydlela v Brně. Je tam totiž všechno 😁

puhelin
5. únor 2020

Kdybych musela do mesta, byl by to Hradec Kralove nebo Brno.
Ale ja bych radeji sla na samoru do hor.

orisek56
5. únor 2020

Kdybych musela do mesta, sla bych do Broumova nebo Police nad Metuji. Ale idealne preferuji z urcitych zkusenosti spis co nejvetsi diru. 😀

mon_88017
5. únor 2020

@neomenia
@zavodnice Ste mě předběhly 😀 😀 😀 Ale já bych tam vážně chtěla žít, abych tam nemusela dojíždět z toho našeho p*delova 😀 😀 😀

marcicek84
5. únor 2020

Brno

malenka3
5. únor 2020

Jedině Praha, stejně jako @neomenia, nehnu se odsud a umřu tady 😂 žádné město mě ještě neuchvátilo natolik, abych mu dala přednost. Ty možnosti, které Praha nabízí, jsou pro mě prostě strašně důležité.

klara215
5. únor 2020

@zavodnice kromě mě 🤣

te_reza
5. únor 2020

Jsem z Podkrkonoší a taky tu zůstanu 😂 velký města nesnáším 😂líbí se mi Jičín nebo Trutnov.Ani moc velké a ani úplně malé. Naše město je do 5 tisíc obyvatel.

drzticka81
5. únor 2020

Par mest jsem projela, v Ostrave studovala, zkusila jsem na chvili zit v Londyne, chatu na vesnici mela- ale proste vim, ze ja muzu byt stastna jen v me milovane a krasne Opave -tu chci i umrit 🙂)) Nic jineho bych nemohla-zemrela bych steskem........

letalnica
5. únor 2020

Z Jižního Města mě nedostanete 😝 Někdo tvrdí, že to není Praha, ale je. Jinak mám moc ráda Liberec a taky Ostravu, kde mám příbuzné.

lstuchlova
5. únor 2020

Jsem spokojená tam, kde jsem celý život (Plzeň). Pak už jedině Praha.

miaelle90
5. únor 2020

Litomyšl ❤️

zavodnice
5. únor 2020

@mon_88017 Já tam onehdá byla u známého na návštěvě, nějaká vilková čtvrť a moc se mi tam líbilo 🙂. Dlouho jsem tam nebyla, tak nevím jak dneska.