60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@petra.vavra Jak mě to teď začíná chybět..tak začínám doma pomalu s pilates..na normální hodině bych to asi už nedala (a to je hrůza)

zuhur
15. únor 2012

@evena já si ten čaj uvařím - to dělám každý ráno, ale nějak už mi nevychází to pití 😀

silente
15. únor 2012

@evena - fotila jsem ho já a je to bez retuší (to ani neumím 😅 ).
@petra.vavra - tohle je na principu ketodiety, když se prostě chceš zbavit jen tuku. Dlouhodobé jídelníčky jsou pak o něčem jiném.
V každém případě každý jídelníček či dieta musí být "na míru", jinak to je nesmysl.

evena
15. únor 2012

@zuhur buď tedy na sebe přísnější 😀

holky já teda na sporty moc nikdy nebyla, v hodinách tělocviku sem trpěla jak pes, věčně se vymlouvala že nemůžu cvičit že mám ms 😀 jenže to sem byla hubená jak lunt ... pak sem měla problémy s jídlem a byla sem vychrtlá ... okolí mě nutilo jíst a okolo 23 let sem začala nabírat, snažila sem se se sebou pak něco dělat, ale hubnutí mi moc dlouho vždycky nevydrželo a měla sem pak ještě o to víc až sem se vyšplhala na váhu 83 kg a už sem funěla i do schodů, tak sem se do toho opřela pořádně a nyní mám těch 63 asi ... ale před vánocama sem měla už i 59 ... moje meta teď bude to dostat pod 60, pak 55 a pak moje vysněná váha, mít zpět 52 kg se kterýma sem se cítila vždycky nejlíp 😵

evena
15. únor 2012

@silente tak v tom případě je to pěknej mazec 😨 hoď sem tu dietu prosím, ukážu to mýmu, taky bych chtěla doma takovou postavu u chlapa 😀

zuhur
15. únor 2012

@evena pracuju na tom - dnes se opravdu snažím 😀

Jinak já bych se chtěla dostat ideálně na 50kg taktéž jsem se s touto váhou cítila nejlíp, ale už je to pár let.

evena
15. únor 2012

jinak teď na starý kolena sem začala se sportem a to je squash, ale protože nemám momentálně partnera, chodím jen jednou za 14 dní, jinak hraju ještě karambol, ale tam spíš namáhám mozkový závity jak zapojuji svaly 😀 chtěla bych chodit ještě plavat, ale k tomu už se nemůžu dokopat asi rok takže z toho už asi nic nebude 😀

ffiinnkkaa
15. únor 2012

Holky dvou hodinová procházka s kočárkem každý den není pohybová aktivita? 🙂 🙂

evena
15. únor 2012

@zuhur a kolik měříš? já 153, tak mě připadá normální váha tak těch 52-55 kg
já mám ještě potíže s břichem, tam je pneumatika docela děsná a ikdyž sem shodila těch 20 kg, je to prostě pořád hrůza ... sem po císaři a ty nervy se asi přerušily nebo co a zůstal mi tam takový hnusný převys, s tím už tak leda na plastiku ... ještě to nechám asi pár let až bude opravdu jasný že druhý dítě mít nebudeme a možná to tak budu řešit 😒

silente
15. únor 2012

@evena - hodím sem odkaz na článek. Ale je to fakt jen pro info. Musí se to dělat pod dohledem! 😉
http://kulturistika.ronnie.cz/c-2025-ckd-cyklic...

evena
15. únor 2012

@silente díky 😉
jen sem to proletěla, ale bude to asi dost náročné, můj chodí do posilovny 2x týdně, tak aby se ještě někde nevysypal 😕 s něčím takovým asi souhlasit nebude 😀

@ffiinnkkaa aktivita asi jo, ale ne nijak náročná ... ale rozhodně neuškodí 😀

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@evena Mám jí teda raději než posilovnu a taky pomáhá.. 🙂

silente
15. únor 2012

@evena - při této dietě se hlídá i množství pohybu.
Je to opravdu o rychlém a účinném odstranění tuku.
Dlouhodobý redukční jídelníček je něco jiného.

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@silente A když s tím najednou přestaneš co se stane?

darjeeling
15. únor 2012

odporúčam, funguje to :
www.zdravezhubni.cz

zuhur
15. únor 2012

@evena já 157cm. Vážím teď 56kg. Podle BMI jsem v pohodě, ale ono je to spíš o tom jak se cítím a že jsem celkově taková "rozkydlá". Roky jsem tancovala a teď na to není čas a ani peníze. Břicho jsem mívala nádherně ploché - to co mám teď místo břicha to je děs běs.

zuhur
15. únor 2012

@evena jinak císaře mám za sebou taky, ale jizvu teda díky bohu pěknou. Během těhu jsem přibrala 20 kilo - většinou voda a za půl roku po porodu to bylo pryč. Spíš se to teď najednou zase zvedá a to se mi přestává líbit.

evena
15. únor 2012

@ffiinnkkaa jak často chodíš do posilovny? mě tak vytáhla kamarádka s expřítelem (oba tam chodí pravidelně 2-3x týdně) a teda děs běs ... tak spocená jako tam sem vživotě nebyla a už mě tam nikdo nedostane, vůbec mě to nenadchlo a dělat to jen proto, že bych se měla hýbat to nee 😝

to by mě taky zajímalo, jestli se pak nedostaví jo jo efekt 😕

silente
15. únor 2012

@ffiinnkkaa - pokud začneš opět futrovat své tělo fast foody, dorty, zbytečně velkými porcemi apod., samozřejmě, že se Ti ten tuk začne pomalu, ale jistě vracet. I z toho důvodu to není dieta pro její držení bez dozoru. Je potřeba, aby si člověk uvědomil, že tato dieta je jen začátek zdravého způsobu stravování. A skvělý na ní je ten rychlý nástup, člověk neztrácí motivaci.
Jo a zdravý způsob stravování není to samé, jako tvrdý redukční jídelníček 😉

evena
15. únor 2012

@zuhur mě už ta jizva taky nejde vidět ... vadí mi ten převys ... to máš teda štěstí že máš břicho ok, ono je to prý častý, že jak se ty nervy přeruší je to v háji ... říká se tomu klokaní kapsa, fakt hrůza ☹
není už těch 50 moc málo při tvé výšce? ale jestli ses cítila ok, tak proč ne že 🙂

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@evena právě že nechodím byla jsem tam jednou (před porodem) a tenhle typ pohybu mě fakt nebaví..kdysi jsem byla spíše na ten aerobic 🙂
Po porodu jsem fakt chodila jen na ty procházky - byla jsem po cs a strašně nevyspaná (spala jsem 4 hod denně) - takže pro mě to docela náročné bylo 🙂 🙂
Teď mám raději pilates a vše venku (kolo, bazén) 🙂

evena
15. únor 2012

@ffiinnkkaa aha ... já myslela že chodíš do posilovny ... aerobik mě bavil doma v obýváku asi 2 měsíce sem to vydržela, sice sem nic nezhubla, ale cítila sem se líp ...

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@silente co když člověk nikdy tohle nejedl? fuj naopak jí málo
Takže takhle se začně a pak se pokračuje v něčem mírnějším?
Rychlý nástup osobně nepotřebuji (vím že všechno nejde hned).

petra.vavra
15. únor 2012

@evena posilovna není úplně správný pohyb (sport) při dietě 😉

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@evena kdysi to pro mě nebylo o tom hubnutí, ale právě o dobrém pocitut 🙂 🙂 🙂

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@evena a každému vyhovuje něco jiného 🙂

silente
15. únor 2012

@ffiinnkkaa - tahle ketodieta je cílená na odbourání tuku. Na začátku se pročistí organismus, pak se odbourá tuk (množství záleží na způsobu držení té dietey, je to opravdu individuální). Pak je vhodné pokračovat - bude to znít blbě - zdravým způsobem stravování - pravidelnost, množství dle individuálních potřeb, pitný režim, zohlednění zdravotního stavu .... je toho více.... proto je dobrá odborná pomoc » dojde ke stanovení plánu dle reálných možností klienta.

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@silente Proč by to mělo znít blbě? Ono tak to má být ne? 🙂 🙂

silente
15. únor 2012

@ffiinnkkaa - to jo, já jen že to zní jako blbé klišé 😀

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@silente tak po tomhle blbém klišé - je mi nejlíp 🙂