Chci zhubnout! Kdo do toho jde se mnou?

monca_24
6. únor 2020

Ahoj holky. Rozhodla jsem se změnit svůj životní styl a udělat něco se svým zdravím a svým tělem. Začala jsem před necelým týdnem a tak mě napadlo, jestli by do toho nechtěla jít i některá z vás. Potřebuju parťáka. 👯‍♀️😊

mia255
7. únor 2020

Klidně já 🙂 já teda už začala 1.1. takže budu mít trochu náskok 😁 kolik máš v plánu zhubnout?

petulejan
7. únor 2020

Já začala před měsícem. Jím čtyřikrát denně a začala jsem vařit zdravě. Zatím pět kilo a dalších dvacet by to ještě chtělo 🙈

mia255
7. únor 2020

@petulejan já mám dole také 5 kilo, do léta ještě chci 10 a pak ještě 7 a budu na svých vysněných 60 kg 💪

zlatik1
7. únor 2020

Já se taky prosím přidám, Jen potřebuji tak 5 kg, ale víc asi cvicit

lachtanice86
7. únor 2020

Já už jedu asi tak měsíc, dole mám 2,5kg ale já chci dát dolů už jen tak 2-3kg. Jim max 2xdenne a cvičím

monca_24
autor
7. únor 2020

Já bych potřebovala tak 10 kilo. 🤦‍♀️😁 Zatím mám 2. Co si děláte na večeři? Potřebuju něco co mě zasytí. Měla jsem hrozný návyk jist večer hodně až se prejidat.

petulejan
8. únor 2020

@mia255 tak to máme stejný cíl s tou váhou 👍

petulejan
8. únor 2020

@monca_24 já většinou to co uvařím na oběd,tak jednu porci mám i na večeři. Je to vše bez tuku a většinou zeleninova jídla s rýži,brambory nebo těstoviny. Dost mi pomáhají knížky od Brichac Tom 👍

mia255
8. únor 2020

@monca_24 já si na večeři většinou dávám bílkovinu(maso) zeleninu a tuk 🙂 třeba dva dny zpět jsem měla steak a kvetakovou kaši ;) hlad bývá vetsinou po sacharidech (rýže, brambory....) Na chvíli zasytí ale za dvě hodiny člověka honí vlčí hlad

mia255
8. únor 2020

@monca_24 ale jinak je ten večerní hlad o zvyku. Minimálně týden budeš večer o vlčím hladu a pak se to bude zlepšovat 🙂 já to teď už mám tak, že poslední jídlo dne mám buď v 18 hodin(když nesnídám) anebo v 15 hodin(když snidam) ;)

fandysek_1
8. únor 2020

Můžete se přidat do skupiny Hubneme od teď. Pár nás tam je.

nikkama
19. únor 2020

@fandysek_1 Ahoj všem! Koukam tady na tu diskuzi, tak vám chci poradit z vlastni zkusenosti - pokud máte potíže s hubnutim, nevite si rady, selhavate, mrkněte na Hubnujidlem.cz - maji online program, ktery fakt funguje bez nejakyho hladoveni.... N.