• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
autor
No asi to nechám na jindy a nebudu pokoušet, ale nejhorší je, že pak můžu až ve čtvrtek, ale asi to na ten čtvrtek nechám :slight_smile:

Máte v plánu na zítra nějaký teplý ovoce? Já asejc ne :confused:
12. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Sluníčko, já NIC nevzdávám, to dáme :sunglasses:
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jste mě potěšily obě :dizzy_face: .Já si dám asi znova ten banán.Potřebuju něco teplého,jinak se necítím najedená.
Mrkla jsem holkám na Květnovky 2008hubnou a na předposlední je tam link na cvičení.Tak budu cvičit podle toho.Dáš si tam míry můžeš i fotku a je tam plán na cvičení.Tímto se holkám omlouvám,doufám,že nevadí,že jsem tam koukla :confused:
12. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu tam kouknout....
12. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spinkat pa pa
12. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte koukám,že tady nikdo :astonished: :cry:
Jak se vede?
13. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čaues, dneska jsem vařila omáčku klukům, asi jsem ztratila chuť, bo mi nešla vůbec dochutit, navíc je uplně jiná, než jí běžně dělám a přijde mi dokonce nahořklá :rolling_eyes: , zdá se mi že je to moukou :rolling_eyes: No a teda ochutnávala jsem tu omáčku, tak snad mi to nenaruší hubnutí :sweat_smile:

Jinak se držim, jen mi to ovoce dneska nějak nejede :angry: Těšim se na zítra, to si dám pečené kuřátko :dizzy_face:
13. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já dneska docela v pohodě,jenom málo piju,nějak mi to u toho ovoce nejde :confused: .Verun nic si z tou omáčkou nedělej,mi se to taky stane,třeba je to moukou a třeba jsi neměla dobrý den :wink: ale na zítra se taky těším :dizzy_face: :slight_smile:
13. led 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu??
S touhle dietou jsem začala minulé pondělí, zatím dobrý, ale recepty mám ve slovenštině, takže některý věci krapet nechápu. Jak dlouho hubnete vy a jsou už nějaké výsledky?
Já jsem zatím nic moc nezhubla, spíš jsem z toho ovoce a zeleniny docela nafouklá¨... tak hodně zdaru při hubnutí
13. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janca a čemu nerozumíš?Zkus třeba napsat a pokud budem vědět,tak pisnem :wink: Jinak já jsem něco zhubla,jsem zatím spokojená.Uvidíme jak to půjde dál. :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, mě dělala ze začátku problém kapusta a karfiol a taky tablička čokolády...no ale zvykla jsem si, ještě jsem musela vypátrat co je humri kaky, ale je to to stejné co u nás kaky...jak dlouho ji držíš??
13. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
8dní.Vážila jsem se je jednou a -1,5kg.Mi ten link nejde,takže vařím co píšou holky.Verča tu hodila nějaké druhy jídel a podle toho jedu :wink: A jsi spokojená?
13. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jančo, my jsme taky začali minulý týden, ale v úterý (říkám to dobře, sluníčko?) a zatím mám 2 kila dole, ale na sobě to nijak nepociťuju, v cm jsem cca stejně :wink:

Když nebudeš vědět co co znamená, tak napiš a zkusíme zjistit co to znamená, do stejného termínu jako chodim chodí Slovenka žijící v Čechách, tak se jí kdyžtak zeptám :sweat_smile:

Jinak, Sluní, mě už ta voda taky dělá problém, ale nejen v ovocný. Zase z toho ovovce vodu získáme, tak to snad nevadí tolik. Já s dneska zase dala meloun, tak ten mě zavodnil snad dostatečně. Ale už mi leze krkem to ovoce :sweat_smile:

Mě na téhle dietě asi štve jen to, že k večeři se musí??? to samé co k obědu, že bych si třeba ráda dala k véče v bílovinový tmavý rohlík nebo chleba s dietním salámem, místo toho se musim rozhodnout, čeho se na 4 dny vzdám, jestli masa, nebo salámku :sweat_smile: a to jíst jak k obědu, tak k večeři. Pokud uvidim, že to dolu jde, tak přemýšlím, že po měsící a něco (podle výsledků) už to budu dělat tak, že si dám k véče něco jiného :confused: třeba právě ten rohl s dieťákem :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tou tabličkou je myšlena tabulka, ale tou tabulkou je myšleno 10g ze 100g trochu divný no, říkat tomu tabulka a přitom to tabulka není :sweat_smile:
13. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun tak to mě štve taky.Ráda bych si dala maso pak sýr :frowning2: .No ivdíme třeba to půjde i tak.To ovoce mi taky leze krkem. :rolling_eyes: Snad to půjde trochu poopravit :sweat_smile:
13. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já se poseru z Roberta už, byli jsme v Ikee, tak si šel pro hod dog a ptá se mě, jestli si dám taky :rolling_eyes: , jsem jen nadzvedla obočí a hned pochopil a uvědomil si. Dominik si ho dal taky a já ho držela na klíně a ten párek mi voněl pod nos :cry: No a přišel domu, dal si omáčku (nakonec je prý dobrá, mám asi z toho ovoce asi jen dodělaný chutě :sweat_smile: ) tak tu jsem mu neskutečně záviděla a teď si dělá wafle. Nezabily by jste takovýho chlapa? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: A to mi tvrdil, že se předemnou bude krotit, ani náhodou :rolling_eyes:
13. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun tak to Ti nezávidím :astonished: .Mi zase prcek pořád jí pod nosem.A to pořád. :confounded: Je neuvěřitelné kolik toho sní.Myslím,že jsem si to před tím ani neuvědomovala :frowning2: :grinning:
13. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, Nikko tak to máme doma to stejné, manžel mě taky neustále provokuje, nejlepší ovšem je, že když cely den baštím ovoce, tak jsem pak jak ženská v osmém měsici, hotovka...
Jo s tou čokoládou je to mazec, to mi pořád nešlo do hlavy zbaštit celou čokoládu :grinning:
13. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: , člověk má najednou uplně jiný vnímání, co se jídla týče, co? :sweat_smile:

No jinak mě třeba nevadí když předemnou jí Dominik, ikdyž občas držim ten rohlík, který mu dávám tak křečovitě , že ho nechci dát z ruky :grinning:

Jsem Robertateď zjebala, jako v dobrým ale, tak sklopil oči :grinning: a že to edělá schválně, že si to neuvědomil. Jsem zvědavá, co si dá zítra. Božínku, jak já se těšim na to kuřátečko milovaný :sweat_smile:

Jinak ani nevim jestli jsem to sem psala, ale můžete si dát k obědu klidně plný talíř, důležité je si dát k večeři o půlku míň :wink: Takže k obědu dám půlku kuřete :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Sice jsi to nepsala,ale já se tak zařídila :grinning: A chlapi si opravdu neuvědomí,no chlapi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě ta hořká nějak nejede, tím jak jazyk rozpozná hořkost až někde vzadu, tak to vždycky chutná dobře, při polknutí humus (jak už to tak bývá i u jinýho :grinning: ) a nejde ta hořkost pár minut ani zapít.Asi jsem si měla koupit tu obyč na vaření, protože ta 72% mi nejede :rolling_eyes:

Taky se cítim dneska nafoukle, Robert se mě dneska ptal, jestli se cítím líp, to fakt dneska ne :sweat_smile:
13. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč ne rovnou celý 3/4 k obědu a 1/4 k večeři :grinning:
13. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Holky jdu chrnět mějte se :wink: A pěknou noc :dizzy_face:
13. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluní, dobrou! :slight_smile:

Jančo, to by taky šlo :grinning: :grinning: :grinning: , promyslím to :sweat_smile:

Taky se asi půjdu natáhnout :slight_smile: , tak pa pa
13. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v poho, musíme si pomáhat :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré dopoledne,

tak nevím, ale asi taky budu mít averzi na ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně mě dochází inspirace, včera mě napadlo, udělat si salát z ovo a přidat ořechy a semena, ale bylo už pozdě, tak za tři dny to zkusím, nechám ho v lednici a budu užírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska teda nevím co budu jíst, nějak mi nechutí kuře a tak to vypadá, že si dám jogurtový den :grinning: a k večeři sýr eidam asi :grinning:
14. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
marky-to je dobře :wink:
naty minulé ovoce jsem si nakoupila ořechy atd.a zapoměla jsem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak včera jsem baštila a pomohlo :wink:
Měla jsem maso dušené na zelenině :dizzy_face:
Jogurtový den tak to jsi dobrá
14. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, mám dilema, mám tu celé kuře a nevim, jestli ho mám naporcovat (což neumim) abych sobě pekla bez kůže a Robertovi s kůží, nebo jestli tím, že se jí maso bez kůže je myšleno jen po uvaření tu kůži nekonzumovat :confused: Když by se to mělo péct bez kůže, tak to budu mít ale vysušený, ne? :unamused:
14. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dietářky :grinning:
Nikky já myslím, že by jsi neměla jíst tu kůži, normálně ji po upečení oddělej a máš maso bez kůže.
Já měla dnes náhražku za kapustu, měla jsem mít kapustovou polívku, ale tu by do mě nikdo nedostal, tak jsem měla z brokolice, ale blbec jsem ji uvařila velkej hrnec, tak ji asi budu muset narvat do mrazáku, bo manžel nic zelenýho nejí :grinning:

Naty - averzi k ovoci asi budu mít brzo taky
14. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, Lucka to vzdala, nebo co? :confused: :confused: :astonished:

Jančo, už ho peču s kůží :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek