• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
ahojyk holky, já si vás neustále dočítám a i přes kojení do toho asi pudu, objednala jsem si tu knížku, takže ji bude držet jak mi dojde, k tomu nějaké to cvičení - doma mám orbitrek, tak to by bylo abyc taky něco neshodila, a vidím, že se vám zatím daří, tak vytrvejte at mám kde chodit na rady, ju? :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo a jak dlouho máš v plánu kojit? Hrotíš to nějak, nebo se svět nezboří, když by si mlíko ztrácela :wink: :confused: Po tom ovoci a zelenině je člověk slušně nafouklej :sweat_smile: tak aby nebyl malej taky :confused:
14. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, maximálně supr kuře je na soli :dizzy_face: Tak příště vyzkoušej, je to bez tuku a nic krom soli nepotřebuješ. Já teda kuře porcuju když ho peču, pže je dřív hotové :slight_smile: Jen ho rozpůlím podél, pak nad stehny oddělím a je to, žádná věda :grinning: A protože i u nás v řeznictví prodávají rychlokvašky z polska plný tuku, tak tu kůži teda vyhazuju předem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdem sáňovat, zas napadlo trochu víc sněhu, tak se jdem s Nellušáčkem hejbat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pa pa :grinning:
14. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
O té soli jsem zrovna dneska četla, nasypeš do pekáče kilo soli a na to dáš kuře, které posolíš jenom z lehka, žádná voda, nic a peče se asi tu 1.5 hodiny a jenom se oddělá ta spodní kůže, co ležela na soli...zní to zajímavě, musím to vyzkoušet..

Sim - ty máš dvojčátka?? Jé to je krásný, já si myslím, že ta dieta je hodně zdravá a mléku ublížit nemůže, ale jak píše Nikka, z toho možství ovoce a zeleniny, budeš nafouklá, takže možná si k tomu přidat nějaký jogurtík, aby to v dětech nebublalo :grinning:
14. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, ano máme dvojčátka a ktomu šestilétého předškoláka :grinning: :grinning: :grinning:

kojit budu asi do roku, mám tolik mléka že bych asi zvládla nakojit i další mrně :wink: :wink: a když mléko nebude přejdem na nějaký sunar nebo něco, nehrotím to, jen mi doposud nechtějí chytit žádnou flašu - jen prso :unamused:

a při té zelenině a ovoci si budu muet asi vybírat mín nadýmavou, to nepude??
14. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně půjde, já taky neřeším, že zrovna včera jsem neměla ke snídani půlku ananasu nebo plechovky, plechovku nemám ráda, je to strašně sladký a ananas bych u nás ve "velkoměstě" sháněla těžko.
Takže myslím, že když si dáš banán, nebo něco takového, tak pohoda, určo nedoporučuji jídlo ze zelí a kapusty...minulý týden jsem si to sama vyzkoušela, neoblíkla jsem večer kalhoty, jak jsem byla nafouklá :sweat_smile:
14. led 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Simi nezkoušela jsi třeba takové ty láhve se širokým hrdlem co vypadají jako prso??
14. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, zkoušela jsem už kde co? nevíš jak se jmenují??? :frowning2:
14. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělá je Avent a Nuk, musí mít široké hrdlo ne takové ty klasické úzké, tyhle připomínají prso, Nuk je levnější.
14. led 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem nafouklá po jakkékoliv zelenině a ovoci... :confused: a samozřejmě po zelí třeba víc, to jako jó

jinak kamarádka mě upozornila, že banán není při dietě vhodný, má v sobě dost kalorií (dost cukru) a asi proto píšou v knížce, že při ovocném dni, když budeš mít fakt hlad, si máš dát banán, zní to jakoby: Pro jednou si ho dej! Takže já jsem banány jedla :rolling_eyes: , fakt seper :angry: Už nebudu :angry:
14. led 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi od Nuku se jmenují First Choice...jsem se šla raději podívat :grinning:
14. led 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, díky, mrnku se po nich :wink:
14. led 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, vidíš to mě nenapadlo, já četla že i hrozny mají hodně cukru...hmmm, to bych asi nemohla jíst nic a dneska mám obzvlášť chuť na něco sladkého...musím vydržet, mám doma brokolicovou polévku, tak se zaplácnu tím :grinning:
14. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, hrozny též :wink:
14. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni ani jablka nejsou moc super si dát večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přesně tak, hrozny a banán by se neměl, ale proboha, kde mám shánět borůvky, jahody a maliny??? :sweat_smile: :grinning: Mražený jíst fakt nebudu :grinning:

Holky, tak jsem si na začátku plánovala, jak vyzkouším to čoko fondue a myslím, že bude ještě dlouho uloženo :sweat_smile: Nedošlo mi, že se třetí den nemůže jíst ovo večer jako ve čtvrtý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když banán, tak si ho krájet vidličkou a vychutnávat :dizzy_face:
14. led 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ale ved vy nemusite jest cely den len ovocie..ten den sa vola VITAMINOVY...kludne si mozete dat zeleninovy salat...banan a hrozno jedzte iba doobeda..teraz sa daju za super ceny kupit ananasy /pozor, nie v plechovkach/, mango, hurmi kaki, hrusky, jablka, POMARANCE-vitaminove bomby...pomelo, grepy su IDEALNE na chudnutie...no a samozrejme ZELENINA
14. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ger, já vím, že se smí i zelenina, ale to já zase radši ten ovovcný den, protože zeleninu mám tak nějak denně a to ovovce má přeci jen ,,chuť,, :confused: Jinak jsem si dneska koupila tabletky podporující hubnutí, ale je to jen ananas a zelený čaj (žádná brutus chemie, nebo tak -obojí napomáhá rychlejšímu spalování a já to tu mám dohromady :dizzy_face: ) tak to třeba ještě pomůže :sweat_smile: Do mě by nikdo ananas nedostal. :sweat_smile:
14. led 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vy jste se dneska rozjely :grinning: Tak hrozny nemusím :sweat_smile: Ovocný den si dávám ovoce i zeleninu mám ji radši :slight_smile: Jinak ty grepy to je fakt :wink: A Lucka?Tak to nevím.
simi já kojila přes rok a moc jsem to hubnutí neřešila,ale omezovala jsem se to je fakt. :grinning:
14. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Naty-no ty nevíš kde se shánějí v tomhle počasí jahody?? Přece u 12 měsíčků :grinning:
taky jsem dneska koukala nebo kdy, že si mám dát šálku malin...hmmm, ale kde na ně, že
Dnesk amusím udělat nějaký nákup, už doma nemám ani pomeranč, asi nakoupím pomelo a grepy a bude, zítra mám vitamínový den, chjo to mi zase bude nafoukle...
dneska jsou špagetky s rajčátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam
15. led 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak knížka dnes dorazila přes víkend snad prostuduju a jdu do toho :wink:
15. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi a jak se jmenuje? Mě to posílala kámoška jenom přes net, ale knížka by se hodila víc, takhle to musím pořád tisknout
15. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej jdu pro ni a napíšu, mám ji objednanou normálně přes net
15. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak - 90-denní rozlišovací dieta - Breda Hrobat , Mojca Poljanšek - napsala jsem si to vyhledávače a našlo mi to tu knížku, i s poštovným to vyšlo na 345,-- - uděala jsem si radost, ted jen vydržet těch 90 dní :grinning:
15. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díkec, mrknu na to...jo taky si říkám že tři měsíce zní líp, než 90 dní :grinning: no já se zatím snažím nějaký 10-tý den, ale nevím jestli vydržím tak dlouho...nepapat :grinning: hmm, ale třeba uvidíme zlaté prasátko :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak já mám doma mražené borůvky.Vždycky si je ohřeju a jde to.No,ale není nad čerstvé :unamused: .Jinak těch 90dní-nebudu to držet tak dlouho.Jen do té doby než shubnu to co potřebuju.Tak se tím nějak uklidňuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko a kolik už je dole??? :wink:
15. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čaues, děvčátka... měla jsem fofr a za hoďku jdu na spinnoš, tak snad už si fakt zajezdim :sweat_smile: Já to zase nevydržela a zvážila jsem se a mám o 2,7 kg míň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jde to dolu, jde tóóóó :slight_smile:

Mě teda zase zní líp 90 dní, než 3 měsíce :sweat_smile: a teda taky si myslim, že jí ukončim dřív, než za 3 měsíce, teda chtěla bych to udělat tak, že se budu dál stravovat podobně, ale už s tím, že si budu dávat i jiný potraviny , jako třeba k obědu něco a k večeři něco jiného a tak. Ale nechci se okamžitě vrátit ke stravování jako jsem měla kdysi :confounded:
15. led 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi-vážit se budu v sobotu,protože nechcu tak často :grinning: Ale minule jsem měla dole 1,5.Tak uvidíme teď :wink:
Verun tak nějak to chci i já.Prostě pořád zeleninkovat,ale dát si i něco normálního :grinning:
janca a jak Ty?
15. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem totálně kaput, jak ten spinning může někoho bavit :sweat_smile: :grinning: Hned ze začátku jsem myslela, že vyplivnu plíce, já s tím mám problémy od jakživa, že mě okamžitě pálí v krku a na hrudníku. Hned první jízda ve stoje mě odrovnala a udržet pak tempo? Ani náhodou, ty voléééé :astonished: Občas mi bylo na blinkání :confused: Jako nebyla jsem tam ,,nejhorší,, jedna blondýnečka nešla nad sedlo ani jednou snad,ale řekla bych, že minimálně z půlky jízdy jsem tempo držela. Po první polovině jízdy jsem si řekla, že mě tam už nikdo neuvidí, pak jsem si trochu zvykla, ale ještě teď mě pálí v krku, furt mám tendence kašlat (jakoby vždycky chvilkově cítim chvění v krku a nutí mě to kašlat) a někde hluboko cítím chrchláka. Bolí mě fňukna,dokonce na ní mám mozol, nebo puchýř nebo co to je :confused: :sweat_smile: až takvej tragéd já jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám jí otlačenou, chudinku mojí malou :grinning: :grinning: :grinning: , ale asi to bude fakt účiný, tak to nevzdám, ale určitě nebudu chodit dopoledne (jsem nad tím uvažovala, protože dopol chodí maminy s dětmi a děti si hrajou), ale já bych pak nemohla fungovat. Jdu koukat na Růžovku a rozdýchat to :sweat_smile:

Takže DOPORUČUJU VŠEM, spinning je fakt relax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek