• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Jo jo tak snad to zelenina je ale myslím že jo.Jinak mám už knížečku :grinning:
9. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dietářky, kdepak jste???

Evi, tak knížka konečně dorazila...to je super...
10. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem ještě tady :wink: na oběd jsem si daal pizzu a na večeřku mám nachystanou sladkou mnamku :wink: , ted mi dvojky vozí teta , tak musím honem povytírat, zatím ahojky :wink:
10. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám že nám nějak odpadly :unamused:
Já dnes měla zeleninové lečo s lilkem a nudlema, a k véče palačinku ze špldového těsta plněnou oříšky a jabky-zalitou čokoládou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra mě čeká vitamíňák a tak jsem si našla recept na zapečená jablíčka - uvidíme
tak holky hezký víkend
10. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, už to tady holky zase poznávám, kde nikdo, tu nikdo :frowning2:
10. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo, halo, kde jste kdo? pomřeli jste hlady??? to snad ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar já jsem tady, hlady jsem neumřela..teda aspoň zatím :grinning: dneska jsem se pustila do oken...fuj, mě to tak nebaví...máme v ložnici staré okno, takže ho musím i šroubovat...no sranda...
a teď jdu vytáhnout poslední prádlo z pračky a jedu ven na kole...se těším, jak malý dítě :dizzy_face:
11. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak nezvládám - děcko má 40tky horečky už 4. den, takže bere atb a doma sajgon :confounded:
11. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivee tak to nás moc mrzí!! Tak ať jste brzo OK a můžete ven.
11. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...Ivee, to je hrozný, taková malá beruška a takový horečky...hlavně ať jste brzo fit... :wink:

Já jdu umřít do postele, na kole jsem se docela projela,ale kluci mi poradili, betelno cestu lesem, akorát mi nějak zapomněli říct, že se rozdvojuje a hádejte, kterou jsem jela já...tou špatnou, takže jsem se po půl hodině šlapání po lese, musela vrátit a jet tou druhou :grinning:
vyjela jsem známým u baráku, tak jsem dostala lahváče a jela zase domů.... no super výlet :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsis teda užila ořádnou jízdu :grinning: ale co je krásně tak proč ne.
Koukám koukám že to tady nějak vázne.Zítra mám škroby a tak budu dělat hlívu s buráky a rýží,a na UH už mám nakoupeno na špenátové lasaně :grinning: tak holky kde jste?, Manža se zatím drží, on má zeleninu rád a ty moje výtvory sjede.Jede oben po mě protože mu vařím na další den do práce.Na zítra mu to hezky vyšlo má bílkoviny :grinning:
tak krásné velikonoce všem!!
12. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem chtěla opět vyrazit na kole, ale po včerejšku mě z toho drandění po lesních cestách tááááááááááák bolí prdelka, že jsem byla ráda, že jsme s Martinem jeli za moji babičkou, vzala jsem to i za dědem na hřbitov a pak ke tchánovcům a domů umýt auto a zavést miláčka na pivko...zítra jedeme do Lednice, měli jsme jet do Rožkova, ale pánové změnili trasu, takže bude Lednice...ale pořád lepší než sedět doma...že jo... :grinning:
12. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

včera jsem byla u kamarádky a drží stejnou dietu jako vy. Zatím má za sebou měsíc a 6 kg dole. :dizzy_face: Já potřebuju shodit jen tak max 5 kg. Jsem hubená, jen mi zůstala ta klokaní kapsička po miminku a v ní se uložilo sádlíčko. :sweat_smile: :sweat_smile: Takže pokud jde o mě, asi bych ani nedodržela celých 90 dní... :wink: Zatím jsem nezačala, stáhla jsem si tu knížku z netu - mimochodem moc děkuju za odkaz.

Chtěla jsem se zeptat - jaké máte výsledky (a po jak dlouhé době) a jak zvládáte ovocné dny? Těch se bojím asi nejvíce.....ne že bych neměla ráda ovoce, ale mám po něm furt hlad... :unamused:
13. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,tak já mám ovocné dny zasebou dva.První jsem ani nezaznamenala protože jsem byla ve městě a na masáži atd... druhý mě vyšel na víkend a dobrý.K obědu jsem si udělala zapečená jablka s brusinkama a oříšky a ani jsem to nesnědla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlad nemáš,ona ta dieta je postavená na tom tak že den před ovocným dnem si dáš sladké a nějak to to tělo lépe zvládá :grinning:
dnes dělám hlívu a buráky a rýží, zítra máme špenátové lasaně tak jsem zvědavá.
Jinak dnes bylo aktuální vážení: já mám zasebou 10den a mám 2,5kg dole.Manžel 5den a má 1,7kg dole ale měl včera ovocný den a tak je vyhládlý :grinning: / a on se teda nijak nešetří ten baští jak divej-možná víc než dřív ale kombinujeme jak se dá,nemá naštěstí se zeleninou problém.Nějaké recepty jsem si našla na vegetariánovi a nějaké na slovenském hubnutí-tam to jede :grinning:
13. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,

hlásím, že také žiju, dneska mám UH den, na oběd asi těstoviny a na večeři tu mám dva úžasné vdolečky od babičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ovocný den je teda mazec, musím říct, že jsem po obědě měla hlad, musím to příště jinak nakombinovat, co příště, zítra :grinning: :grinning: ale dneska jsem viděla v obchodě lilky, tak si tam pro ně večer skočím. Já se zkusím zvážit zítra, po prvním týdny, jestli to aspoň trošku dolů jde, to jedno kilčo by mě potěšilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně,tak se těším na reference :grinning:
14. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
makel máme stejný den já dnes dělám zapečené těstoviny s cuketou a rajským protlakem.Mám to připravené jen dát zapéct.Ctěla jsem mazat s mlou ven, jenže pinďa usnula doma tak čekám :grinning:
14. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikuu - tak to se mi ještě nestalo, aby mi některý z prcků usnul doma, já jak nedrnkám tak se nespí :frowning2:

makelko - určitě budeš mít dole i víc jak jedno kilčo :wink:

tak mně už dietka pomalu, ale jistě končí - 19.4 mám mít ofic konec, ale sem tam už to porušuju ted :frowning2: , včera jsme vyšlehali hromadu vajíček, tak dnes jsem udělal pomazánku a místo kuskusu jsem se rozhodla pro dva krajíčky chlebíka s pomazánkou, už ted na ni mám hlad :wink: , 10 kg je dole, tak uvidíme co to udělá, když pojím normálně :wink:
14. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Stejně ti moooc gratuluju a obdivuju u dvojíček že jsi to takhle zvládla.Pokud bude dole 10kg budu slavit,pokud bude ještě víc budu slavit víc :grinning:
Jinak Veruš zase nespí v kočárku,když chce spát-dělá kravál-musíme domů-tam usne a spí třeba 2h, prostě mazec :grinning:
PS: konec ti pomalu a jistě závidím ale ono to uteč-doufám
14. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi ty jo 10kg, mám pocit že si o tom můžu nechat jenom zdát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a kuskus jíš v který den? Co je to UH??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Tož dám zítra vědět ten výsledek, ale nevím, dneska jsem dostala MS a jsem jak balón a ze všeho je mi zle, chjoooooo i na oběd jsem nic nesnědla, tři lžičky a bylo mi zle :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude jetě víc než kilčo :grinning: když dnes nejíš nic. UH jsou UHLOHYDRÁTY což je den č 3
14. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelko - já nevím přesně co kuskus je, kam ho hjako zařadit, já ho jím místo rýže, takže ve škrobový den č. 2 :wink: ale jestli je to dobře to fakt netuším :wink:
14. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Ráda bych se k Vám přidal,tedy jestli to nebude vadit.Nějak jsem se dnes koukala do zrcadla a celkem jsem se vyděsila,kdeže jsou ty časy kdy jsem byla celkem spokojená :slight_smile:
14. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vítej :slight_smile:
Já mám dnes ovocný den ale zítra bílkovinu-čímž by jsi měla začínat.Jestli se chceš přidat ať jedeme stejně-není problém :grinning:
15. dub 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak ženy už druhej den valím černej čaj a rohlíky, bo s..u jak amina a bolí mě břicho :confounded: Dneska je to lepší, tak pokud to bude večer ok, zítra nasadím bílkovinový normálně :wink: Dnešní váha -1.6kg :wink: i s MS a dobrý :grinning:
15. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak mám za sebou 9 dní dietky. Mám dole 1 kg, a řekla bych že jsem podle oblečení ztratila i nějaký ten cm. O velikonocích to byl boj a pár krát jsem i zhřešila :sweat_smile: Ovocné dny mi dávají zabrat, budu si je muset jinak sestavit a už jsem koukala i na nějaké recepty. Tak snad to bude lepší.

Mak, tak se střevní chřipkou ti půjde dolů ještě rychleji, ale nic příjemného. Snad tě to brzy opustí. :slight_smile:

Zdeni vítej mezi náma. Určitě to zkus, je to lepší než jsem si myslela :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já si dneska dala na snídani jahody a hrozny, mňam a k obědu mám kuřecí maso a k tomu podušené čínské zelí a jarní cibulku a nějakou papriku, tak to jdu zbaljznout bo mám hlad jako vlk :grinning:

a taky jsem zjistila, že si musím koupit váhu, doma nemáme, tak nevím,jestli náhodou netloustnu, ale jsem teď už asi druhý den nafouklá jako balon, brzo mi rupnou i kalhoty :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilonka gratulace ke kilču jen ať maže hooodně daleko :slight_smile:
Já si na ovocné dny k obídku zapíkám ovoce-je to teplé a zasití-doporučuju
janca: určitě netlousneš!!! A nebo je to výsledek snažení :grinning:
15. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani souhlasím s Evikem :grinning: Já mám dneska škroby, tak jsem si udělala čočku. Snad mě zasytí :grinning:

Evi, jak si to ovoce zapékáš?
15. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoijky holky, přečetla jsem tuhle diskuzi skoro celou a vážně mě nadchla. Nepotřebuju zhodit moc asi tak 6-7 kilčo no takže dost tak se k Vám asi připojím. Mám ted sice trošku nervy skrz prácu ale nějak bylo nějak bude tak asi od zítřa teda určitě. V srpnu mě čeká můj den D tak ať jsem kočka. Jen jestli můžu se chci zeptat musli nejíte vůbec? Hodí se vůbec do některého dne. Jinak všem co zatím vydřželi a zhodili blahopřeju
15. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek