• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Ahoj Sarah...určitě se připoj...není to tak drastický, jak se zdá...holky už solidně hubnou..až na mě :grinning: :grinning:
já teda když měla hlad tak jsem ve škrobový den jedla ráno musli s ovocem, ale nepečené, jenom sypké, nebo jsem si uvařila ovesné vločky na kaši. ale fakt teda nevím kam je zařadit...kde je Verča, ta to bude vědět
15. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych oves zařadila k obilninám-takže UH.
Jinak ilonko do zapékačky dám nakrájená jablíčka /bez jadřince/zasipu skořicí- na vrch oříšky-mleté a nebo dnes kokos, pak třeba sušené meruňky,švestky,brusinky... a zase jablíčka.Podleju trochou vody a zapeču.Je to teplý a dobrý :grinning:
Když jsou jablka kyselá tak poleju medem.Manželovi to taky chutná,prý je to jako zemlbába akorát bez rohlíků.Dnes jsem dělala se svestkama a vonělo to jak rumem :grinning:
Na příští škroby budu dělat cízrnu a bramborem / nikdy jsem jí nejedla ale prý je výborná/, na bílkoviny mám připravený recept grilované tofu a na UH mám připraveno na špenátové lasaně :grinning: .
15. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele, tady je Verča :grinning: , jmenuji svých zástupcem a mluvčím Evču :grinning: , ta se evidentně vyzná a líbí se mi co si vaří za nápaditý jídla :dizzy_face: takže poradí (asi určitě) líp než já :wink:

Maky, hele, já taky občas s*ala jak amina :zipper_mouth: a jeden den mi bylo blivno, je to asi tou změnou jídleníčku, nebo nevim, ale četla jsem i o jiných případech, kdy holky během diety měly krize, kdy byl buď kakánek, nebo bekánek :grinning: Tak ať je ti brzo líp a doufám, že seš už nadšená a plácáš sama sebe do zad, že si do toho šla a jak to jde. A to bylo keců, co? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teď už pomalu lížeš smetánku (pardon, že dělám chutě :grinning: ) a vidíš výsledky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Držte se, drahoušové a mám z vás radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé óóóó děkuji za takovou důvěru-velká čest pro začátečníka jako jsem já :grinning: :grinning: :grinning:
Ale doufám že nás neopustíš :frowning2: a kontrola bude :grinning:
Stejně holky se máte.....
Krásný den všem,dnes bude super-bude bašta :grinning:
16. dub 2009 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

evi - taky hledím jak nápadité recepty máš, to já jedla dá se říct vše na jedno brdo, ale je fakt, že s dvojkama přes týden nevařím, tak můžu být ráda, že jsem neumřela hlady :wink:
16. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj koceny, tak uz mame net :grinning: jupiiii :grinning: tak zitra zacinam :dizzy_face: ted po tom stehovani mam dole 2 kila tak me to pekne nakoplo :sweat_smile: ale to mam fakt vydreny, na jidlo jsem mela jen sladky a take way nebyl cas ani sila.....a tech schodu co jsem vyslapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavni jsou ty dve kila :slight_smile: tak jdu si procist cim se zacina :sweat_smile: jo a evikuu super recepty sazej to sem at vime co papat ........a zacina nekdo semnou a nebo ma stejnej den :grinning: ?
16. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, přeji krásný den :slight_smile:
Holky, taky občas zhřešíte něčím malým :sweat_smile: Třeba, že uzobnete něco co se nesmí? Nebo to mám tak jen já :grinning: :grinning: Jsem na sebe pak pěkně nas**** ale v daný okamžik nejde nějak odolat :rolling_eyes:

Anddy já mám zítra vitamínky, tak pokud bys dietku ještě o den odložila tak můžeme jet zároveň :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoojda,tak já vařím vždy dopoledne když prďola spí-jenže řeknu vám jsou to muka :grinning: někdy neodolám a ochutnám co jsem si k obídku udělala.
Zítra jdu dělat tu cízrnu-jsem na to moooc zvědavá.
Jo a nezoufej pokud zhřešíš i v té knížce to píšou,prostě pokračovat dnem jaký má být :grinning:
16. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, teda vy jedete jak fretky :grinning: já se dneska ráno ze zvědavosti měřila, bo váhu nevedu, a mám pořád dole ty cenťáky co jsem zhodila, takže dobrý, dneska jsem teda snědla asi čtyři čokoládový bonbony...no snad to přežiju, ráno jsem snídala hrozny a jahody a teď si jdu ohřát rýži a zeleninu...mám hlad...a taky je poledne na krku...akorát jsem dneska v práci do pěti,t ak si musím něco slupnout ještě tak kolem půl třetí, ať nemám do večera hlad...
16. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilco tak joo ja pockam at mam nejakeho partnera :sweat_smile: a jak dlouho to drzis? a co vysledky zatim? :confused: :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tady to nějak vázne :frowning2: Kdepak se všechny touláte?

Andy, dneska je to 12. den. Mám dole 1 kg a řekla bych podle oblečení, že i nějaký ten cm zmizel. A co je hlavní cítím se o mooc líp. Takže od zítřka pojedem spolu to je super :slight_smile: Co máš v plánu na zítřejší oběd?

Holky na dnešní vitamínový den jsem vyzkoušela zapečéné ovoce podle Evči. A je to mňamózní, už se těším na obídek :grinning:
17. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No Ilco to nevim :frowning2: popravde jeste jsem se nedostala k tomu abych zjistila cim se zacina :grinning: vim jen ze snidat budu ovoce.....vecer na to mrknu...ted porad jeste uklizim a uklizim....to je super vysledek...me ted ty 2 kila dobre nakoply fakt, jde to poznat na obleceni jako blazen.....akorat pak si budu muset nechat urezat kus kuze na brichu az to shodim :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak doufám že chutnalo :grinning:
17. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pomooooc.....co ten vyvar? Musi to byt? Ten ja moc nemusim :frowning2: A ty skrobove dny to si davate treba brambory se zeleninou? Zacinam panikarit :grinning: :grinning: Nevim co budu papat :angry: :astonished: :cry: :grinning:
17. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

anddy - já jsem čistý vývar neměla ani jednou, taky to nemusím a nic se nestalo, 10 kilo je dole i tak

a co se škrobového dne týče, tak jsem si ze začátku dělala brambory vařené, pečené s česnekem, bramborovou polévku, guláš........ a později jsem objevila od fundusu - myslím, že se to tak píše hotové jídlo - bramborové noky - výborné, ale to jsem jedla až tak poslední měsíc, nevím jestli se to může, jestli tam není přídavek něčeho, co zrovna v ten den nesmíme, ale jako oživení jídelníčku super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vydrž, vydrž, já už sice dietu držet nemusím, ale pořád jím tak nějak děleně, už jsem si zvykla
:wink: , jen čistě zeleninový den jsem vypustila, jinak ty 3 dny točím :wink:
18. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké sobotní ráno :slight_smile:
Andy já taky neměla vývar ani jeden den. Dneska mám na oběd kuřecí stehno. SIce ještě nevím co s ním provedu, ale něco vymyslím. Asi si ho upeču. Pokud přesně nevíš jak jsou dny rozdělené tak mrkni na http://chudnime.kiga.sk vše je tam popsané a jsou tam i recepty.

Evi, včerejší ovoce opravdu moc chutnalo. MP říkal, že by ho nenapadlo, že by to mohlo být tak dobré :grinning:

Jinak dneska jsem vlezla na váhu a mám o 1,8 kg méně :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilonka gratuluju moooooc...tak ja startuju :grinning:
18. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
andy děkuji :slight_smile: co si budeš dneska vařit ty?
18. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja dneska griluju kureci kridla tak si dam mnam mnam....akorat ta snidane :unamused: to si musim zvyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prusvih, zitra jedeme na cely den na veteran show a ja nevim co mam jist? Myslite ze muzu k obedu zeleninovy salat? :confused: Normalne mi to narusuje vikend ta dieta :grinning:
18. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsem ráda že chutnalo a i já gratuluji ke kilečkům.
andy v knížce píšou že pokud se nedostaneš k jídlu tak stačí zelenina, džus 100% ale pozor ten se počítá jako jídlo :grinning: atd..
Já dnes vařila špenátové lasaně s houbama úkdo nejí houbx ú může dát cuketu a teda chutnalo to líp než jsem čekal.Večeře byla ze špaldové mouky palačinka s jablkem zalitá čokoládou-doporučuji.Zítra ovocnej to moc nevydumám a na bílkov. den mám v plánu zapékané file s lečem, šrob brambory s cuketou-zapečené a UH asi pikantní těstoviny :grinning:
jinak dnes jsem posunula pásek o další dírku a 16d hlásím -3,5kg
18. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se za překlepy ale malej ďáblík chtěl taky písat :grinning: už spinká
18. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
andy a co si uvařit dopředu rýži a dotoho zamíchat zeleninu nebo si jí vzít sebou jako přílohu??Můžeš to baštit i studené a nebudeš mít hlad-to by bylo blbé!!
18. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
evikuu to neni spatnej napad holka jedna sikovna :grinning: :grinning: :grinning: a gratuluji mooooc :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky ona je to vlastne delena strava ze? Nebo neco podobneho a co se stane kdyz se vratite k normalnim kombinacem? :confused: Ja jsem si rok drzela vahu jedla jsem 5x denne ale nezhubla jsem, tak planuju ze az zhubnu tak se k tomu vratim :wink: ...jinak co si davate na svacu? Ja mela odpoledne hladecek malinkatej :pensive:
18. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Když mám hladek tak zakousnu ovoce nebo sušené plody atd... jen se toho neboj a vem si něco.
Jo jo já někdy i ty nápady mám dobrý :grinning:
Myslím že se nic nestena-teda doufám.V knížce píšou že pro to se má dodržet těch 90 dní aby se metabolizmus stihl "přeorientovat" a pak by se mělo dalších 90 dní ještě snídat dále ovoce.
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Halooooooooooooooooooooo :dizzy_face: tak ja jsem vcera po**rala celej den, hladovela jsem a vecer jsem snedla teda talir ryze a nejake ovoce, ale mela jsem porad hlad :angry: :angry: :angry: .....dneska to napravim a uz budu hodna :dizzy_face:
20. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Anddy klid, já jsem asi po třech týdnech diety zjistila, že rýže se nejí v UH den, ale ve škroby :grinning: ale kdyby mi to tady holky neřekly, tak to nevím do teď :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooojda tak už jsem nás chtěla aspoň posunout :grinning:
Já dnes zapejlkám file s lečem-voní :grinning:
20. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnesk je fakt nějaký rybí den , Makelka mi psala že měla kapra, holky na diskuzi pangase, jenom já měla hovnošlapa :grinning:

a ledové kaštany...ale je mi z nich blbě a to jsem snědla jenom půlku...no jo, včera jsem potila špeky na kole, tak to dneska musím dokrmit :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ženy, kdepak jste??? Snad jste mi nepomřely hladem :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek