• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
můžu teda taky poprosit o nějaké recepty?? Díky a vy jste dnes měly čokoládu??
6. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš dobré.Já nejím dorty ani zákusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale čokoláda to je moje hlavně hořká :frowning2: :grinning:
6. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi zkus kouknout hned na začátek 3den je kousek čokolády :wink:
6. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pečivo ne, jen ten celozrný chleba k obědu v určité dny :wink:

Ale holky já vim taky prd :sweat_smile: abych tu nebyla za nejakýho rádce :sweat_smile: to pečivo vim, to se prostě nejí, jen přikusuje ten jeden krajíc chleba k obědu a večeři už ne.

Já dneska měla k obědu pangase a na pánev jsem hodila česnek a rajské (taková čalamádka) a k tomu ten chleba a teda pochutnala jsem si :sunglasses:

A mám v sobě už ty dva litry vody určitě a zatím to jde, jen občas se napiju a přemášlím nad tím, co bych si dala :sweat_smile:

Já jsem jedla fakt hrozně, k pití cola, voda skoro vůbec, max voda se šťávou a že jsem tou šťávou nešetřila :sweat_smile:

Já jen nevim jak je to s ochutnáváním, dneska jsem dělala smetanovou omáčku a dochucoval si jí přítel, to jsem odmítla, asi by ta lžička nic neudělala, ale v tomhle zase chci být zásadová.

Jinak jsem Veronika :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluní, co kousek čokokády ale ještě dort je k tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k večeři už chleba ne?To jsem dneska trochu spletla. :sweat_smile: No nevadí příště budu vědět :wink:
6. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikky tak to jsme na tom stejně s tou colou a tak :grinning:
6. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co takové ty knekebroty? (Nevím jak se to píše) :grinning:
6. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, recepty jsem sepsala o stránku před, jsou to věsměs jednoduché recepty, ale pokud by sis nebyla jistá co do některých těch receptů smíš nebo nesmíš dát, tak napiš a já se podívám do knížky :wink: Nemám sílu to tu přepisovat všechno. Ale ty suroviny se furt opakují.
6. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jasně :grinning: ,ale já to hned převádím na sebe :grinning:
6. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já nevim z čeho jsou, ale ty určitě taky jdou, ale jen k tomu obědu místo toho celozrnýho chleba :confused:

No a Slunicko nase sedmitečné :sweat_smile: ano to jsi spletla, chleba jen k obědu :sweat_smile: a vývar taky jen k obědu. K večeři je vždycky to samé co k obědu ale o polovinu méně a bez chleba a vývaru. V uhlohydrátový den se večeří sladké :slight_smile: a v ovocný, co vám budu povídat, zase jen ty banány :sweat_smile: :grinning:
6. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..tak to je super..já ten celozrnný chleba moc nemusím..
6. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni.já zas nevím jak se obejdu bez čerstvých křupavých rohlíčků a chleba :grinning:
6. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru tak bez vývaru to mám,jen ten chleba.No ale jsem najezená :sweat_smile: .No příště se polepším,slibuji :grinning:
6. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, tak to já zase nemusím ten ,,papír,, ... koupila jsem si kupodivu nějaký dobrý se semínky a ujde :slight_smile:

přečti si z čeho ty knockebroty jsou, ale myslim,že to jde určitě, ale fakt nevim
6. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj no tohle se nahrazuje právě pečivem v tom jste to co jíte..tak myslím,že snad jo..pak ale radši kuknu..
6. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já jsem rohlíková taky, ale já mám ráda ty gumový :sweat_smile: prostě druhý den mi chtunají víc, jen občas narazim na dobré čerstvé :sweat_smile: Spořádáme dohromady těch rohlíků denně s přítelem tak 6 ... :zipper_mouth:

Já už teď budu příteli jen tiše závidět :pensive: a co teprve rohlík s máslem a mlékem zapít... ale už mlčim :sweat_smile: nebudu si dělat chutě :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Zatim je ale naštěstí nemám :sunglasses:
6. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to snídávám docela často :grinning:
(teda už jsem skončila) :sweat_smile:
6. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já rohlíky miluju.Už teď se těším až skončím a poběžím si je koupit :grinning: .Tak mě napadlo co takhle tmavé rohlíky místo chleba? :sweat_smile:
6. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo.. :confused: Ony jsou i tmavé rohlíky?
6. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: Jasně milion druhů.
6. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak o je tím,že já jím jen normální tak asi málo po ostatních koukám :grinning:
Se musím hned mrknout teda..at nevypadám jako blbec :grinning:
6. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já bych raději ty tmavé rohlíky,snad je to jedno. :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluničko je nevěrnice, když se v těch tmavých tak vyzná, já jsem věrná tukáčům :grinning: :sunglasses:

A fakt nevim s těma rohlíkama, tam je trochu jiné složení, vim prd, ale asi to paseku nenadělá :wink:
6. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad ano..tak tmavé jak tmavé ne? :grinning:
6. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru :grinning: Mám ráda všechny rohlíky,takže zase taková nevěrnice nejsem :grinning:
6. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky..jsem zvědavá jestli vydržíáme..
6. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mi to povídej už dneska jsem s tím chtěla seknout a to je první den :grinning: Ale vydržela jsem :wink:
6. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: !!!!!!!Vydržíme!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Fakt musíme, jinak je to ostuda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já se musím hlavně dokopat jít si domluvit ten spinning, po cvičení ještě skočim do solárka a budu se zase hned cítit líp :sunglasses:
6. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluní, to neříkej ani v žertu, to zvládneš! :slight_smile: Mě to docela baví...zatim :sweat_smile:
6. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek