• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Veru neboj já to zvládnu :slight_smile: Mám jenom chvilkama takové stavy,hlavně,když vidím malého jak pořád baští :grinning: .Ale v poho.No s tím solárkem jsi mě nakazila.Taky vyrazím.
6. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni taky mě to dneska tak napadlo..ale jak to nevydžím teď,tak nikdy :frowning2: Tak jsem se na sebe naštvala a jde to :grinning: :grinning:

Nikka tak to já budu makat doma,na novém stroji:grinning:
6. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyraž, dělá to hodně, když je člověk opálenej, tak se cítí dobře a ještě ho to žene dál :slight_smile:
Budeme krásné a nejkrásnější :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu makat taky doma,ale na zemi žádný stroj nemám :frowning2: .A pak ještě s prckem.Dělá si ze mě houpacího koně.Pak mě bolí všechny svaly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukala jsem, že máme skoro stejně starý kluky :sunglasses:
6. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ani stroje nepotřebuješ :grinning: :grinning:

¨No taky pak vyrazím,ale až bude venku líp..teď by to bylo tak trochu zbytečné..alespoň pro mě.. :slight_smile:
6. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a já se jdu vzdálit cvičit na gauča a ráz ,dva ,tři - zvednout ovladačku a ráz ,dva, tři ... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zítra škrobovému dni zdar ... nazdar :slight_smile:

Pa
6. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Stáhla jsem si soubor v pdf a líbí se mi to. Já doma "žeru" z nudy, takhle bude jasně dané co můžu a co ne. Zítra začnu!
6. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Jasně,přidej :wink:
6. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho eho jasně,že můžeš.Každá duše dobrá.Alespoň nám to společně lépe půjde :wink:
6. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak..čím víc,tím líp.. :wink:
6. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. Nejhorší bude začít pořádně pít a přestat jíst pečivo, miluju ho. Vy jste tedy o jeden až dva dny napřed? Budeme si měnit recepty, jo?
6. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
O jeden..
Jasan :wink:
6. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začli jsme dneska :wink: .No s tím pitím měla jsem taky strach,ale když máš hlad,tak to jde :grinning: .Naliješ se vodou nebo něčím.Já teda piju čaj.a dneska asi 4l :confused: :wink: Šílené,ale uvařím ho do velké konvice a jenom nalívám.
6. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si jdu přepsat jídelníček na zítra, docela se na to těším :slight_smile:.
6. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..

Sluníčko jaké piješ čaje?
7. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, tak já do toho pudu od po, do té doby si musím najít čas jen pro sebe, a pořádně to pročíst,

eho-- co jsi si prosím, kde stáhla, díky :wink:
7. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi nechodila jsi do diskuze Zlín a okolí?
7. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, stáhla jsem si tu knížku, jak na ní na začátku doskuze dávala odkaz nikka - z rapidu.
Jeden dotaz - ovoce, zeleniny i masa je v tom dost, ale co mléčné výrobky, ty se vůbec nejí?
7. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam mlíko a sýry.. :wink:
7. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
Simi piju ovocné-to doufám můžu.Ty mi nevadí,když je nesladím.Jinak černý asi není moc dobrý,takové litry a byl.taky ne.
7. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecinecko - jojo, sem tam jsem tam zašla, ale nemám čas, tak jsem většinou jen ve dvojčátkách, taky si tě z tama pamatuju :wink: , jak jinak, jak malý, jak to zvládáš??

eho - díky,jak bude chvilka mrknu na to, měla jsem to v plánu ted, ale babi už dovezla prcky, tak snad někdy jindy se k tomu opravdu dostanu :frowning2:
7. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem se ptala já..,ale díky :wink:
7. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé luci nějak jsem to popletla :sweat_smile:
7. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čaues,
včera mě pekelně bolela hlava a normálně na to vůbec netrpím, tak doufám, že to nemělo spojitost :confused:

Eho, mléčné výrobky můžeš v bílkovinový den k obědu, ale je to bohužel náhrada za hlavní jídlo :confounded: takže si můžeš dát k obědu jogurt, nebo sýr, ale už si nesmíš dát k obědu maso, ale jen zeleninový salát, chleba a vývar :wink: Tak mluví zákon :grinning: Jinak by si mohla začít dietit až ve středu, kdy budeme mít my ostatní zase bílkovinový den a pojedeme stejně :sunglasses: a budeme potom společně všechny trpět při ovocném dni :sweat_smile:

Jinak jsem někde četla, že z ničeho nic do sebe lít co nejvíc vody taky není dobrý, že je to nápor na ledviny, takže bych nepila 4 litry, ale začala bych kolem těch 2 a pak zvyšovala :confused: :slight_smile: U mě by to byl pro ledviny asi pořádněj šok když jsem nepila skoro vůbec a když tak sladký a najednou bych byla jako průtokáč :sweat_smile:

Teď se jdu vzdálit, ukážu se později...

Jo a co budete vařit? Já asi to rizoto :wink:
7. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikkousi ja chci taky drzet
7. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dietu s vama

decko mi to odeslalo :slight_smile:

musim si ted poradne precist vo co go
7. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru takové věci tady ani nepiš.jogurt jako oběd to bych umřela :frowning2: já měla brambory ty miluji :wink:
7. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek