• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Andy mě jsem včil den po tobě, to kvůli té vodě :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooojky, jen jdu juknout jak se daří :grinning:
Já dnes krůtí prsíčka zapečená v sáčku-jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou chuť všem kočenky
7. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilco tak to me fakt jako neba :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ja jsem dneska mela zeleninku a je mi fajn :dizzy_face: ovoce uz mi moc nesmakuje a zitra si dam kuratko (smajlik jak se oblizuje pres celej oblicej ) :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hola hou kde jste kdo?? :dizzy_face: Ja dneska budu grilovat kure :stuck_out_tongue_closed_eyes: poprve v troube, tak jsem zvedava jak to dopadne a k tomu salatek .....akorat nevim co na ten uh, ja nemam rada leco :frowning2: , tak me nenapada s cim zapect ty testoviny :pensive:
Jinak vcera jsem mela brokolici, ja ji mam rada, ale vecer jsem myslela ze prasknu :grinning: :grinning: :grinning:
Holky mam dotaz je to mimo hubnuti ...kocky nam se..rou na zahradu nevite jak na ne?? :angry: :angry: :angry: :angry:
8. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy to chce psa :grinning: ale jinak fakt nevím :unamused: :unamused: :unamused:
Já zapékám těstoviny s rajčatovým protlakem a žampionama a cuketou a nebo a s pikantní hořčicovou omáčkou /dnes jsem sní dělala brambory/ a dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
Andy taky mě to pěkně štve :angry: Tu brokolici jsi chroupala jen tak nebo jsis ji nějak upravila, já mám totiž dneska vitamínky. Ale zatím se na ovoce těším. Tak jsem zvědavá co budu říkat večer :grinning: A s kočkama máme úplně stejný problém :angry: pěkně mě to s..re !!

Všem přeji krásný víkend plný sluníčka :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj no to je dost ze jste se ukazaly uz jsem se tu sama bala :grinning:
K tem kockam - normalne to naberu a hodim tomu majiteli na hlavu asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
Brokolici jsem mela mrazenou i s kvetakem a mrkvi, tak jsem to podusila do meka a jak to bylo tak jsem pridala maslo a trosku osmahla a klasika ma milovana sojova omacka a trosku citronove stavy a bylo to moc dobre :sweat_smile:
Ty jo tak Evikuu ty testoviny zkusim......dneska mam rizoto s cinskou zeleninou tak uvidim jake to bude, ale dala bych si syyyyr :frowning2:
Ilco vazila ses dneska? Ja ne kdyz vaha bojkotuje me tak ja bojkotuji ji :angry:
9. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevážila. Mě ta váha totiž váží špatně :grinning: :grinning: :grinning: Cítím, že hubnu a váha pořád stejně, tak jsem si řekla, že je rozbitá :grinning: Mám pořád 74,6 :angry: zařekla jsem se, že na ní týden nevlezu a budu se vážit až další sobotu.

Brokolice zní zajímavě, ale dneska zkusím ovocný salátek a na večeři zeleninový.
9. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tyyy jo Ilco hezka fotecka :slight_smile: jsem koukala kdo novej se nam pridal :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy dík :slight_smile: Jaké bylo rizoto?
9. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilco docela to slo, akorat ja kdyz mam takoveto jidla tak pak mam desnou chut na sladke :angry: jedine po cem ne je maso se zeleninou :sweat_smile:
Ilco to je ta zacarovana 4 :rolling_eyes: ja mam 64.1 a taky se mrcha rucicka nehybe :cry: Kolik jeste potrebujes dat dolu? A kolik vlastne meris?
9. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooojky,teda holky,budu muset taky dát novou fotečku-jako že jsme nové :grinning: Já jsem se tenhle týden nehla ani o deko mám to dostat a to je vždy konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale většinou ještě přiberu a teďka se držím tak uvidíme příští tejden.
Testovinky mám moc ráda a asi si je s BD nejvíc užívám.Ale schází mě sýr-posipat je a zapéct atd....
9. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Téda holky,tak já jsem taky pozměnila foto,když všechny,tak všechny :grinning:
no,já jsem na pondělní vážení zvědavá,včera jsme s manžou kapánek zapařili,pojedli,popili a dnes do sebe nemůžu nic dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi blivno :sweat_smile: ale dobře mi tak,ale na druhou stranu jsme dnes najezdili na kolech 34km,tak snad se to kapánek vyrovná :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že jsem spustila změnu fotek :slight_smile: Moooc vám to všem sluší :dizzy_face:

Andy, vářím těch 74,6 a měřím 172 cm. Chtěla bych shodit minimálně na 70 kg, když se podaří víc tak budu jen ráda :dizzy_face: no uvidím jak to půjde.
Evi, taky si nejvíc užívám těstoviny a maso.

Holky dneska jsem si udělala ovocný salátek a byl mňam. Nakrájela jsem si různé ovoce na kostičky, posypala kokosem a přidala lžičku medu. Nechala chvilku uležet a výsledek stál za to. Vřele doporučuji :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za recept ilonko zítra mám ovocňák tak jdu dotoho.Jo a ilonko až se dostanu na tvojí váhu juuuuuuuu :grinning:
Jé holky to jsme ale kočky na nových fotkách :grinning: musíme se pořádně pochválit když to chlapci neudělají že??
A víte co,jednou se někde srazíme a pořádně tu naší dietu oslavíme v cukrárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám super nápad co :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jdu nakuknou a pozdravit, neustále držím jak se dá a čerpám od vás nápady, ovocný salát určitě vyzkouším :wink:
a srazík by nebyl špatný nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar zensky :grinning: :grinning: krasny fotecky :dizzy_face:
Ja merim 168 a mam 64.1 kg a taky se to nehybe, taky to mam dostat a nevim kdy (ale ted nekdy), vcera jsem krasne vecerela sladke a ted jsem si uvedomila, ze to mam az dnes :grinning: :grinning: no tak si to dam i dnes :confused: jinak dneska jdu snidat vajicka, mam na ne chut jako blazen, docela mi chybi vic bilkovin...ted to s tou dietkou bude stejne tak nejak vselijake (narozky prckovi a cr) ........ale do te doby vydrzim s vama a pak asi najedu na jidlo 5x denne a pohyb.....jo a objednala jsem si knizku, ale zapomnela jsem jak se jmenuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: (hodim to sem odpoledne) :grinning:
Ale nevazila jsem se teda, ale mam 2 centaky pres boky dole, ale stehna ani centak :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den – 2. vydání :grinning:
Tak tuhle jsem si objednala .... tak uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Evi sraz v cukrárně je super nápad :dizzy_face: :grinning: už nás všechny vidím, jak máme každá před sebou mega zákusek :grinning:

Andy, můžeš mi říct, co cheš hubnout ?? :wink:

Dneska mám rýži se zeleninou, nic moc. Včera jsem si totiž vzpoměla v půl 10, že nemám nic nachystané na dnešní oběd :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilco to co ty prece speky :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, ahááá :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem naštvaná sama na sebe,vážila jsem se ale za celý týden jsem nezhubla ani deko :angry: nechápu,přitom jsem se tolik snažila :unamused: nemám náladu pokračovat,ale ta naštvanost mě snad přejde :wink:
11. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj berušky, to byla fuška to dočíst :grinning:
takže sraz v cukrárně...fajn a kde :grinning: pěkně, ať to máme stejně daleko...
já zrovna dochroupala zeleninku a masíčko...akorát nemám po víkendu odvahu se vážit...včera byla pouť, tak jsme byli u tchánovců na svíčkové, měla jsem teda malinký knedlík, a trochu omáčky, ale doma jsem neodolala nad vlastní buchtou a zbodla jsem dva chlebíčky :angry: :angry: a to jsem v sobotu chtěla vyrazit na kole a přes samou práci jsem to nestihla...

Rendi, vydržaj...já hubnu už půl roku a nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když jsem včera seděla ve vaně, tak jsem si chtěla donést nožíček a krapet se ořezat, bo to se fakt nedá :angry: a manžel se mě pořád ptá, proč nenosím sukně...no proč asi...doma mám jenom minisukně z let minulých a do těch teda fakt nejdu :angry: :angry: :confounded: :confounded: :rolling_eyes:
11. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
když já nemám tu pevnou vůůůůůůůůůůůůůůůůůli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Reni, nezoufej. Mě a Andy jde taky váha špatně dolů, ale my se jen tak nedáme :dizzy_face: Zbytečně se tím netrap a klidně se važ jednou za 14 dní.
11. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mě právě nakoplo to,že minulý týden byli dole 3kg a tak jsem si myslela,že bude dobrý i to jedno,ale ono nic :cry:
11. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale ty tři máš pořád dole, ne?? to je taky úspěch :slight_smile: :wink:
11. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jó to mám,ale celý týden jsem skoro nejedla tak nevim kde je chyba :unamused:
11. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, mňám svíčková :slight_smile: myslím, že občas každá zhřešíme. Ale to zase tak moc nevadí, radši si zobnu něco zakázaného než abych byla naštvaná, že to nemůžu :grinning: Zkrátka hubnem pomalu, ale jistě :grinning:

Reni, já mám necelé 3 kg dole za celý měsíc. Takže jsi na tom pořád dobře. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,souhlas každý vám řekne že max zhubnout 2-3kg za měsíc aby to vydrželo-bohužel chceme to hned a nejde to :angry: :angry: :angry:
rendi nasadila si fofr tempo tak týden tělo stagnovalo a zase začne!!A nebo bylo něco ve vzduchu,protože já taky za celý týden ani deko :unamused:
Ale co hlavně že se máme rádi.
Jo a holky jaké zákusky můžete??Já nejnej raději lesanku : rakvička s čokoládou-politá čokoládou ale jedna je málo :grinning:
a taky se těším k Rendi na medovníček-ona tak krásně a dobře peče!!!! :grinning:
11. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek