• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
-7kg-41dní :grinning:
Jen takovej tip na škrobák-min.tejden jsem dělala bramborovej guláš se žampionama a mňamka.Doporučuju.Lečo a brambor taky super azsi brzo zase udělám.
Jé a stou vůlí no řekněme-mohlo by to bej lepší ale i tak jsem spokojená jak to jde :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
25 den a 2kg dole...ale ja uz mam ty finalni kila co jdou pomaleji :frowning2: :frowning2:
Ja premyslim ze si na vitaminovej udelam zeleninovou polivku :confused: taky to ovoce uz nemusim, ale ted jsem v jakemsi casaku cetla recept na pecene banany, tak na to mrknu a napisu ho kdyztak :grinning: akorat tam byl rum :grinning: :grinning: ale v malych davkach neskodi ni :dizzy_face: :sweat_smile:
Ja mam dnes na veceri taky jogurt, protoze maso nezbylo a hresila jsem buchtou :angry: :frowning2:
14. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy a kolik ještě chceš shodit??
14. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendi jeste 3 kg a budu rada a kdyby to bylo 5 kg tak budu stastna...ale musim zacit cvicit.....ja jsem od velikonoc shodila celkem 5kg, ale ty prvni 3kg byli ze stehovani to jsem makala fyzicky a to dost, takze to slo krasne...jenom upravou jidelnicku to jde hur...ale ja jsem desne lina :frowning2: :frowning2: :angry:
14. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem dneska 40 den mám dole 3 kg a chtěla bch zhubnout co nejvíc to půjde, ale minimálně na 70 kg takže ještě 4 kilča :unamused:
15. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já to dodržovala 90 dní a dole mám 11 kg, ted jím dělenou stravu a vyhovuje mi to, sem tam si dám i něco co v daný den nemůžu, ale ted už potřebuju opravdu začít cičit a zpevnit ten lalok na bříšku :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak koukám,že nejdelší cestu mám před sebou já :frowning2: zatím ji držím 19dní a mám dole 4,5kg :slight_smile:
tak ještě těch 10 :grinning:
15. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendi neboooj já mám taky vidinu jinde než jsem :grinning: tak k dnešnímu dni -7 1/2kg ale aspoň jeěště těch 6kg.Jinak mám ale radost oblékla jsem kalhoty co jsem nosila než jsem čekala Veruš hurááááááááááá
15. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem dneska vlezla na vahu a mam +1.5kg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: doufam ze to je tim ze jsem to jeste nedostala nebo me klepne pepka :angry: :cry: je to vlastne behem dvou dnu tak to bude asi blbost, ale uz mam strach lizt na vahu :frowning2: jinak mam 1cm pres stehna dole, 1 pres prdel, a 2 pres bricho aspon neco pozitivniho :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš to raději tam nelez!! Já taky hubnu nějak jinak,furt mám o 4kg víc než jsem měla před Veruš ale kalhoty obléknu....
15. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kalhoty taky obleknu ale mam silnejsi stehna a bricho a hlavne mam o 6 kg vic :angry: tak to nechapu :pensive:
15. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím nás posunout :slight_smile:
17. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda všem,zítra se poprvé za 3 týdny přeměřím,tak jsem na to zvědavá :wink: dnes mám ovocátko bude krásný slunečný den a tak ho strávím na zahradě,hodím opalovačku :grinning:
17. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, nezoufej. Taky jsem dneska vlezla na váhu a mám kilo a něco zpátky :cry: :cry: Ale to je asi pozůstatek víkendu. V sobotu večer jsem byla na oslavě narozenin, tak byl alkohol i nějaké pochutiny :pensive: a včera jak jsem byla po dráčku :grinning: tak jsem byla nějaká rozežraná. Takže ovoce se včera nekonalo :pensive: :pensive: :sweat_smile: Takže takový jsme měla víkend. Ale dneska jdu zase na plno. Na obídek mám šopák :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koceny :dizzy_face: Ilco ale to prece neni mozny docela se bojim co prijde az zase zacnu papat normalne :frowning2: , je fakt ze ja jim malo hodne malo a telo si asi dela zasoby...dneska taky zacinam poctive :dizzy_face: jinak ja mam zase nejakou hormonalni poruchu a uz mam 14 dni zpozdeni :angry: uz me to neba fakt...potim se, mam navaly horka a zimy jako v prechodu a hormony rozhaseny a kila taky nejdou k sobe :angry: :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky i já hřešila, perníček a masíčko každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale co musíme si přece dopřát,jinak to nebude k žití :grinning:
18. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak asi jsem nějaká divná,ale za celý týden se mi to nehlo ani o kousek :frowning2: a to se fakt snažim,ale skusím hupsnout na váhu zítra nebo ve středu protože minulý týden to bylo taky tak a ve středu to bylo mnohem lepší :slight_smile: taky jsem se přeměřila a mám všude o 2 cm míň,žádnej zázrak,ale aspoň něco :dizzy_face:
dneska mám masíko,ale nějak nestíhám,takže jsem tu jen na skok a budu si muset něco dobrého dát až odpoledne :wink:
18. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak jím někdy málo jindy hodně. A to se tělu asi moc nelíbí. Takže se budu snažit dodržovat porce. Dneska jsem kukla do té knížky o dietě na inspiraci. Většinou mají u těch receptů na těstoviny 120g v neuvařeném stavu k obědu. Tak to zkusím dodržovat u všeho. A uvidím.
18. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendi klid,musíš asi změnit den vážení-asi se to té váze po víkendu nezamlouvá :grinning: ale i cenťáčky jsou super!!!
ilonko určitě to dodržování do sebe něco má ale když je hlad :grinning:
18. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendi nejsi divna, nam se to taky nehybe a kdyz se to pohne, tak se to vrati :angry: :angry: :angry: :angry:
A jinak zensky kde jsteeeeeeeeeee??????
18. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sem tam k vám ještě nakukuju a musím říct, že mně ani moc nepřekvapuje, že vám váha stagnuje, nebo to jde velmi a velmi pomalu, ono totiž i sebemenší porušení vede k zastavení diety, tělo nemá čas se stím srovnat a upravit si metabolismus tak jak potřebujete :frowning2: a neustálé začínání taky nemá smysl, bud se rozhodnete . že to budete držet na 100% , 90 dní se dá fakt vydržet, nebo běžte asi od toho a netrapte se žádnou dietou, pak z 90 dní bude 120 a výsledek stejně nikde, to je jen má rada, doufám, že se žádná z vás nenaštvala, jetli jo, tak sory :frowning2: , ale já když to držela, tak jsem si řekla na co jsem se 14 dní trápila, když ted bych to měla porušit, když už jsem to vydržela 14 dní vydržím i dál a fakt to má něco do sxebe, celkem jsem shodila 11 kg a oblečení mám nejmín o 2 velikosti menší než před dietou a musím říct, že knížku o této dietě jsem kopírovala juž nejmín 10 kámoškám, když vidí výsledky, chtějí jít do toho, ale je pravda, že né každá vydržela :frowning2:
19. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata :slight_smile:
Simi, máš naprostou pravdu. Taky jsem si říkala, že tělo reaguje na sebemenší porušení a myslím, že největší zastavovač diety je alkohol :angry: Takže holky, buďto naplno nebo nic! A já jdu fakt naplno, bo vím, že se to dá vydržet jen ta pevná vůle občas povolí, potvora :grinning:
Holky budem se v pevné vůli podporovat navzájem a půjde nám to určo líp :wink:
19. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili - jsem ráda, že to tak bereš a nejsi naštvaná, ono to fakt chce vydržet a ten výsledek fakt stojí za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi jasan ono vědí proč doporučují 90dní.Jinak hlásím něco pozitivního a to 7,8kg dole :grinning: jsem spokojená a to moc.Ještě měsíc a asi 10dní ale stačilo by mě dostat se ještě o 6kg víc a pokořit 80kg hranici!!! A tak holky hurá dotoho!!! A žádný alkohol jasan!! Koikali jste včera na souboj těžké váhy na primě?? Jen tak přiblížím chlap zhubnul přes 20kg -za měsíc!! a denně cvičil i 6hodin a stejně prohrál protož nezhubnul tuky ale svalovinu!!Hodně se i měřilo a porovnával zdravotní stav,Takže e jen kila ale hlavně sádlo+aby byl člověk fit!!!
19. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, naštvaná jsem , ale sama na sebe :angry: :angry: :grinning: :grinning: A ty držíš dietu dál? Jde ti váha ještě dolů?

Evi, gratulace ke kilčům :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,jsem zvědavá na cenťáčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili - držím, nedžím, dopo snídám ovoce, a pak točím jen ty 3 dny, vynechala jsem vitamínový , ale když něakm jdem mám většinou masový :grinning: :grinning: :grinning: , a kila dole už nejdou, já bych ještě 2 - 3 dole brala, ale okolí říká dost :frowning2:
19. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky maslím že nemáš už kde moc hubnout-ukaž aktuální foto :grinning: jinak světlá barva vlasů ti moc sluší.
19. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bude minutka hodím aktuální foto, ted má 57 kg :grinning: a dík za pochvalu vlásků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já mám pořád něco jiného . jednou blond, podruhé černá................. :wink:
19. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek koceny, jojo simi to co rikas je pravda, ale ja zase tak moc neporusuji ale myslim si ze jim malo :pensive: ja jsem predtim jedla 5x denne a ted jim 3x denne tak vlastne jeste min :frowning2: a mam rozhozeny hormony :frowning2: asi tim jak jsem rychle dala dolu ty 3 kila.....ale hlavni je si myslim se hybat, dieta sama o sobe nic nezmuze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Simi ty brdo ty mas dva maly sviste a jeste kojis, to ti jde dolu lip....ja mam pohodicku klidek :grinning: :grinning: ...ja uz to mam vsechno v brise,takze u me jedine cvicit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a taky dost dulezity je jist pravidelne, ja vetsinou okolo 9 posnidam a pak neco sezobnu a obedvam az okolo 15 hod a to uz je pozde :angry: ... :dizzy_face:
No ale evikovi gratuluju a vsem ostatnim preju stejne jako sobe pevnou vuli :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek