• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
sim,jasně že máš pravdu to snad víme všechny,ale právě ta vůle potvora jedna :grinning:
já si říkám,že vlastně jím míň než bych měla ale právě občas tím porušním se to nehýbe :frowning2: pak si nadávám,ale můžu si za to sama,jinak máš moc pěkný účes a barvička úžasná,to já se dala nakrátko a doma je kvůli tomu zle :angry:
19. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda holky, že ani jedna jste se nenaštvala, že vám tady radím :wink:

anddy - já už asi týden nekojím, odstavili se sami, ale já říkám, že jsem vyloženě dietní tip - kojením já nedám dole ani kilo, po prvním dítěti jsem držela dělenou stravu a dole bylo 11 kg, ted tato dieta , jinak bych neshodila nic :frowning2: a ted to chce opravdu cvičit, ale ti moji tyrani v noci nespí ale řvou, takže já jsem k.o a na nějaké cvičení nemůže být a ni pomyšlení, dnes mám na večeři milu - oplatek, mnam , mnam to si dám, jak se znám u jedné nezůstane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

renda - ta vůle, to je sv..., že??? jen vydrzet :wink:
19. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když máme škrobový den,můžu sníst takové ty rýžové chlebíčky(takový ten polystyren)?? :slight_smile: dnes jsem si dva dala,ale nejsem si jistá jestli jsem neudělala chybu :unamused:
19. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňamka mila to můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rendi já si myslím že rýžák je OK
19. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simco ja jsem kojenim taky neshodila ani deko, teda ja jsem byla jenom na sladkym :angry: :confounded: na nic jineho jsem nemela chute.....jinak ja nikdy problemy s vahou nemela :frowning2: tak jsem z toho ted takova vyplasena :pensive:
Jinak vcera ( teda u vas uz predevcirem :grinning: ) jsem byla po delsi dobe cvicit a dneska si nemuzu malem sednout ani na zachodovou misu :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo simco a jeste porad kolik toho tak jis a jak casto? :fearful: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik toho tak sníte na sladkou večeři a kolik ovoce máte na snídani? Občas mívám totiž hlad, tak pátrám jestli jsem nenažraná :grinning: a nebo jím málo :sweat_smile:
Já ráno posnídám kolem 8, pak kolem 12 oběd a kolem 5-6 večeře a jinak nic. Někdy doploledne mám hlad tak zobnu něco na sváču. Dneska chci vyzkoušet později posnídat.
20. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilco ma se snidat do hodiny po tom co vstanes....a mela by sis asi dat jeste jednu malou vecu...treba jen ovoce nebo zeleninu...je to strasne malo jidla a jak si na to telo zvykne tak uz ta dieta asi nezabira si myslim.....ja zkusim jist vic...dam si denne aspon 1 jogurt navic.....Simca taky pila mliko a hubla...ja mam pocit ze je tam malo bilkovin :confused: nebo aspon ja je mam :grinning:
20. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, já denně pila carro s mlékem kvůli kojení a kilča šla dole i tak, snídala jsem ze začátku banán a jabko, nebo plechovku ananansu, ted mi stačí to jabko :wink:
na oběd půlku kuřete na večeři čtvrtku....... a na sladkou véču - 2 tatranky a kousek čokolády+povinně ta čokoláda na vaření
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to teda jím moc málo :grinning: to jsem ráda, že můžu klíďo začít jíst víc :dizzy_face:
Simi, udělala jsi mi radost :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na obed pulku kurete? ty jo to asi nezbastim :unamused: ale taky jim malo :frowning2:
20. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeeeeeeeeeeeelp ja si prave snedla veceri :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: co mam jako papat ????
20. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady sama ale neva, na veceri jsem si dala rybi zavitky, takove ty malinke polske :grinning: jako me to nestaci, testoviny a pak kousek dortiku ja mam hlad :frowning2:
20. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy nejseš tady sama,já sem taky nahlížím a nikde nikdo :frowning2: já měla teda taky dva malé dortíky a stačí mi to bohatě,jenže stejně se to zaseklo a nehne se to :unamused:
20. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojda i já Vás zdravím.Dnes houbové rizetko :slight_smile: ale udělala jsem toho nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy já jsem včera večeřela koblihu a koláč a tomu kávičku s mlíčkem a proužek hořké čokoládky :slight_smile: A byla jsem najezená. Ale honily mě chuTě na kde co :angry: Mám před MS takže teď to bude mazec s chuťěma :cry:
21. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilčo,tak to jsem dvě :wink: já to mám dostat v úterý,ale chuťě mě honí už dnes :grinning:
21. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to znám :grinning:
21. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hubnoucí,kde jste všechny :rolling_eyes:
21. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi dnes nehubnou :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,sluníčko svítí :dizzy_face: a já konečně hlásím úbytek,dneska mám masíkovej den,tak to oslavim :grinning:
22. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
Reni u vás svítí sluníčko??? U nás prší :frowning2: Co jsi včera jedla? Já mám pořád těch prokletých 74,3 :angry: a né a né se to pohnout. Navíc vždy když mám před MS se cítím nateklá nafouklá, takže mám pocit, že jsem ani nic nezhubla :angry: Ať už je to zase za mnou :grinning:
Já mám dneska naložené kuřecí maso, už se na něj těšíím :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilčo tak změna :unamused: sluníčko zašlo a je pod mrakem
včera jsem měla ke snídani ovocnou přesnídávku,k obědu misku sušeného ovoce(meruňky,švestky,ananas,kokos lupínky,rozinky a oříšky)bylo toho až dost takže jsem to pomalu ujídala celý den a večer jsem měla pár jahod :dizzy_face:
taky mám před MS a ještě ke všemu mám velké problémy s vyprazdňováním,ale už pro to něco dělám,tak dnes přišly první výsledky :grinning:
jinak dnes ke snídani opět přesnídávka,k obědu mám taky naložené ale vepřové maso na nudličky,tak si ho opeču a k němu zel.salát a plátek chroupacího chleba :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, tak máme úplně stejý problém. Mohla bys mi prosím poradit zaručený recept :grinning: Myslím, že i díky tomu se mi váha nehne.
A sluníčko už u nás vykouklo :slight_smile: Snad na celý den.
22. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kecám,včera ke snídani jsem měla mandarinkový kompot,né přesnídávku,už z toho blbnu :grinning:
22. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek tak ja hlasim ze mi vaha stoji :frowning2: kdyz to tak shrnu tak mam za mesic -0.5 kg a docela mam hlad :pensive: ....tak zkusim jeste zvysit davku jidla a pak se na to vyprdnu a zacnu jidlo 5x denne a cvicit :frowning2:
22. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy taky mě to štve a hlad mám taky. Asi na to jdem špatně nebo nevím :unamused:
22. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky :grinning:
Tak já dnes vitamínuju ale zítra mám už představu masíčka-jste den napřed a tak mě dráždíte.
Jo jo zácpa to je největší broblém při jakékoliv dietě a nejenom dietě.Takže první krok ráno nalačno buťo jablečný ocet do pulitru vody se lžičkou medu a nebo jabečný ocet v tabletách.Vždy na lačno zapít pulitrem vody.
Krok 2 clycerinové čípky-ráno zavést a čekat,oni ktomu píšou víc
22. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy a co všechno jíš,tak třeba dnes??myslím,že -0,5kg za měsíc je teda dost málo :unamused:
22. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek