• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Holky je to naprd s tou rukou, chtěl se rozjet na kole a spad na zbytek (cca 20cm) obrubníku, kdyby spadl o kousek vedle, tak si myslim, že by si ruku, tak akorát narazil. Takhle to má zlomený, že má sádru od prstů až k rameni :frowning2: . Naštěstí je to levá, protože jde v září do školy a to je už za dva týdny a nevim jestli se to tak rychle zhojí.
Nikka taky jsem doufala, že se nám to vyhne, ale ať člověk dělá co dělá, tak se pak stane taková hloupost a úraz je na světě.
Ivce díky :slight_smile: , Máťa bude v poho hnedka je moc statečnej.
Dneska jsem večeřela až před osmou, tak doufám, že to neva :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marfusko, já jsem měla jídelníček uplně posunutej, díky tomu, že se synem pozdě vstáváme, takže jsem snídala v 10-11:00 oběd 14-15:00 a véča 19-20:00 občas i později a naprosto mi to tak vyhovovalo, protože jsem neměla večer tak brzo hlad. Ale já chodím spát až po půlnoci, tak mám čas na trávení :wink:
14. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všechny moc zdravím
teda pár dnů jsem neměla čas vůbec nakoukonourta a taky se to tak pěkně rozlejelo. Já mám po 6týdnech
dole asi 5kg, ale co je hlavní už mě švagrová pochválila, že jsem zhubla, to mi udělalo radost, protože jsem
o tom že držím dietu nikomu neříkala. :slight_smile:
Zítra ale odjíždíme na dovolenou, tak to s dietkou moc nadějně nevidím, ale až se vrátíme domů tak
zase začnu pořádně, potřebovala bych ještě aspoň 8kg dolů,

Zatím se tu mějte pěkně a až se vrátíme tak se ozvu.
14. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten salát můžete jíst celý den bez omezení? Dnes začínám s dietkou. Už se mi tam vaří kuřecí řízečky. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po dovolené :slight_smile:

tak jsem hupla ráno na váhu a mám o 1,5 kg víc, než když jsem odjížděla :angry: ale jsem to dnes i dostala a jsem nafouklá jak pátrací balon, takže to bude určitě jen kilo nahoře :wink: :grinning: ovšem ode dneška opět pokračuju v dietce a to 25. dnem, takže hurá na hubnutí :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hubený:grinning:

Já nevim jestli si na mě pamatujete,chvíli jsem se tu mihla,že jako začnu,ale pak jsem se pustila do jiného stravovacího režimu a od tohohle upustila.Sice jsem zhubla 10 kileček,ale už mám 2 nahoře a tak se asi opravdu pustim do této dietky.Potřebuju prostě změnu stravovacího režimu.Samozřejmě,že sem si přes léto dala volnej režim a atk váha jde nahoru kvůli mé večerní žravosti.To potřebuju odbourat.Mám ještě pár otázek,tak,když mi je odpovíte,tak se tu na konci srpna ukážu a v září prvního začnu:grinning: teď si nechám ještě srpen žravej:sweat_smile:

chtěla bych vědět,v knize není napsané např. doprčic sem to zapoměla:sweat_smile: kurňa :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: jéé co to bylo? :fearful: :confused: :cry: :sweat_smile: ježiš já si nevzpomenu a to bylo pro mě tak zásadní:sweat_smile: tak aspoň na to co si vzpomenu,což už není tak důležité:sweat_smile: když se mi podaří zhubnout,tak je tu někdo kdo třeba za půl roku nic nenabral zpět nebo třeba jen dvě kilečka?Ohledně jídla,mám jíst třikrát denně,ale myslim,že tam píšou něco o rozestupech,takže když si dám oběd ve 12,tak to musim večeřet už ve 4?Myslim,že tam psaly,že se nemá překračovat 4 hodinová doba od sebe?Tzn. že pak budu hladovět až do rána??A jíst můžu teda kolik chci jo?Tak zatím díky:grinning: a hodně štěstí při hubnutí :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mam ty ctyri dny porad opakovat?
17. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem se rozhodla, že se k Vám přidam a skusím to jak mi to pujde, dietka vypada dobre, tak snad vydrzim a nepodlehnu :sweat_smile:
Docela hodně jsem pribrala v tehu až 24kg, domu jsem prisla o 12 lehsi, no po urcity dobe jsem spatky nabrala 5. My uz nekojime, tak jsem se rozhodla ze to skusim, drzte palecky.. :wink:
18. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
xsuzzi :sweat_smile: ... já dietu skončila v únoru a mám nahoře cca 1-2 kila, lítá to různě :wink: a věř mi, že žeru celkem statečně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jednoduše řečeno jak prase! :grinning: Až se sama divim, že nemám víc. A to jsem dietu držela jen měsíc, takže se ten metabolismus nemusel stihnout ,,přepnout,, :sweat_smile: Ale tahle to řeknu: Před těhotenstvím jsem nemívala problém s tloustnutím, jedla jsem hodně a přibírala málo, když jsem pak ubrala na jídle, tak to zase lehce šlo dolu. Ale po porodu to byla katastrofa, moje tělo nepoznávám a ani kila nešla dolu. Řekla bych že mě ta dieta hodila zase do svého standardu. Takže možná nejsem nejepší ukázka :wink: Ale já jsem s ní fakt spokojená :sunglasses:
Rozestup mezi jídly jsem nikdy neřešila, o pár příspěvků dřív jsem psala hodiny jak jsem se cca stravovala. A k tomu obědu si opravdu můžeš dát kolik chceš, ale k večeři jen polovinu a bez vývaru a chleba :slight_smile: Věř tomu, že když si dáš hrnek vývaru, chleba a k tomu salát a třeba maso, nebo těstoviny, tak se toho do tebe moc nevejde.
18. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar ženy :slight_smile:

tak zítra mě čeká 29. den diety a tedy vodový den :confounded: vzhledem k tomu, že je to po dnešním vitamínovém dni a už teď večer šilhám hlady, tak jsem zvědavá, jestli přežiju zítřek bez jídla. Pokud sem už nenapíšu žádný příspěvek, znamená to že jsem zemřela a vy na mě, prosím, vzpomínejte jen v dobrém :grinning: :grinning: :grinning:
ale už se těším, až se zvážím změřím a budu vidět ty závratné úspěchy :grinning: no klidně ani nemusí být závratné, hlavně aby byly vůbec nějaké :grinning: :grinning:

tož ať se nám všem daří a šup šup, pište sem, jak krásně hubnete, ať mám inspiraci :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já se s nadváhou začala prát v říjnu 2008,v době kdy jsem pochopila,že diety jen ničí zdraví.....to už jsem měla pár pokusů po svém třetím těhotenství za sebou a docela marně.Tak jsem se obrátila na centrum redukce váhy a nechala se provést....velmi úspěšně.dnes mám 16 kg dole,váhu si držím a nemusím bojovat s mlsnou.Po té co mi syn před vánocemi onemocněl Crohnovou nemocí,jsem se tomu začala sama věnovat-výživa a zdravý životní styl se stala prioritou č.1.Ráda bych jen doporučila pár typů a nějaké ty zásady,bez kterých to nejde.
Koho to zajímá - koukněte tady http://www.deniky.zeny.cz/Rogorka/ na článek Dřív než začnete s dietou...
Syn nám po hormonální léčbě šíleně přibral a to byl problém.Je mu 13let a jeho psychika šla do háje..ztratil kamarády,děcka dokážou být škodolibé.Ve škole se rapidně zhoršil,neustálé bolesti břicha a průjmy ,všechny okolnosti ho tlačily do kouta.Myslím,že jsme to ale vzali za správný konec,protože Marek má dnes 12 kg dole,jeho potíže jsou stabilizované,začal hrát fotbal..... :slight_smile:,pro mne jediná zásadní věc: tudy cesta vede....
20. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zitra chci zacit s dietou na 90 dni trochu se bojim zacatky sou vzdy tezke.Jako to je prvni dny da se to vidrzet.Po porodu sem trochu vice pribrala pri me visce 155 -25kg a ne to dostat dolu tak se chci zeptat jestli to fakt funguje.dik za odpoved :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se po delší době zase hlásím :wink:
od září začínám znovu držet s vámi,protože mám zase co shazovat :unamused:
matisek,zkus to mě to tedy moc pomohlo a je jen moje vina,že když jsem odjela na dovolenou a vrátila se z ní,tak už jsem se nějak nemohla dokopat v tom pokračovat,ba naopak,nic jsem si neodpírala :grinning:

takže 1.září paaaa
24. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, taky se hlásím po delší době.

Reni, jdu do toho s tebou :dizzy_face: :slight_smile: Takže 31.8. jsem tu jako na koni !!!
24. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík ilčo :wink: jak jsi na tom teď ty?? já vlastně budu začínat znovu od nuly,protože to mám všechno zpátky,ale věřím,že mi to půjde tak jako předtím :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, jsem na tom stejně jako ty :sunglasses: takže začínám taky od začátku, jen doufám, že mi to půjde líp než minule :grinning: a taky proto, že potřebuju zaměstnat mozek dietou a ne jen snž :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni copak je s tebou? Já už mám na zítřek nachystaný jídelníček. K snídani švestky, obídek kuřecí maso se zeleninou k tomu chhlebík a večeře to samé jen míň :slight_smile: Snad to mám dobře :wink:
31. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady to je nejake mrtvé. Tak co jak Vám jde dietka? :wink:
3. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já se snažila od pondělka vlítnout na dietu,ale jsem srab,nějak mi to nejde :frowning2: musím najít pořádnou motivaci a určitě se do toho zase vpravím,ale zatím teda né :slight_smile: nebojte jsem tu s vámi a držím všem palečky :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme zpátky z dovolené - a mám o 1kg více :angry:
Akorát teď se mi nějak nejde rozjet, sice dietku držím, ale cítím že to ještě není ono, tak snad další týden
bude lepší. A jak to jde vám?
jinak přeju hezký víkend, i když u nás zrovna leje jako z konve :unamused:
4. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tedy tato diskuse mě zaujala:slight_smile:, jen Vás chci poprosit, nemám čas pročítat celou diskusi a jsem tatar, neumím si to pořádně ze slovenštiny přeložit, nenašel by se někdo, kdo by mi tuto 90 denní dietu napsal česky??Třeba na mejl: vesela26@seznam.cz Děkuji Vám moc.
2. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim hlavne ilcu a rendu 71 tak co koceny dietujete? :dizzy_face: Ja se tady do te diety asi nikdy nedokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz si vzpomenu na ty snidane a vitaminove dny, tak je mi zle jeste ted. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamoska tuto dietu dokoncila uplne celou, vcetne dalsiho pokracovani snidani.....jak skoncila tak mela dole 5 kg, zacala jist 5x denne a cvicit, tech 5 kilo mela zpatky behem 3 mesicu, ale potom zacala shazovat. No co z toho vypliva, ze asi je lepsi jist 5x denne a cvicit. Pani co te kamosce delala jidelnicek, ji rekla jasne ze po te diete mela vlastne pryc akorat svalovou hmotu :frowning2: . Tak koceny ja potrebuji zhubnout ale ted uz vazne, takze jsem na zdrave strave :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako cvicim kazdej den na stepperu (zatim 20 minut - nechci se zabit ze?) :grinning: :grinning:

Tak hlaste vysledky, drzim vsem palecky :wink: Budu tu s vama hubnout a kopirovat vase receptiky :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anddy,ráda tě tu vidím :wink: no aspoň něco se sebou děláš,to já říct nemůžu :unamused:
jsem lajdák,kdyby se ještě někdo přidal,aby nás bylo víc,tak bych se snad rozhoupala :grinning:
2. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendi tak pojd se mnou, udelame si jidelnicek a budeme se podporovat :dizzy_face:
4. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - tak nevím jestli bych šla do diety,která mi zlikviduje svalovinu :frowning2: .Dám Vám dobrý typ jak začít zdravě snídat a přitom si regulovat svou hmotnost.Jde to a není to žádný zázrak a žádná dřina.http://www.snidejzdrave.cz/provsechny/ . Já jsem začínala před rokem také po dítěti a zhubla jsem si 16 kg.Naučila jsem se základním pravidlům zdravé výživy a váhu si držím bez potíží. :wink:
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Já su strašná ostuda jako vím:sweat_smile: sem se tu ukázala asi třikrát a ještě jsem nezačala:sweat_smile:moc se stydím :sweat_smile:
ale zase mi to nějak chytlo tak studuju a čtu a fakt nekecám:sweat_smile: přísahám,že budto od ledna nebo od dubna jako na jaře začnu:sweat_smile: možná spíš od toho ledna,fakt už musim bo se k hubnutí nedokopu a budu na léto v řiti,roste mi totiž břicho:sweat_smile: to se potom taky zmenší???:grinning:

hele ale potřebuju něco vysvětlit,za prvé moc nevim jaké všechny druhy jídla jsou na který den...jako třeba uhlohydrátový bílkoviny apod. nevim co se všechno v ten den může,jako vypsat bych potřebovala konrétní věci jako mlíko,sýry,kečup a pod. Tak jestli to někdo víte a byli by jste tak hodný,budu vděčná.A další věc jak se nesměj v jeden den kombinovat dva druhy třeba pizza a těstoviny.....jak jako?Ze,když ráno začnu jíst těstoviny tak je musim jíst celej den a nemůžu třeba večer tu pizzu?

Maso se nekombinuje se sýry,sýr s mlékem apod- buď jedno nebo druhé -to je ta ukázka ze začátku.........jako jako?Že,když budu jíst sýr nemůžu to zapít mlékem?Ale na další jídlo už mlíko můžu nebo ho nemůžu celý den?Sem z toho jelen:sweat_smile:

tak díky moc,pěkenej den a já fakt příjdu:grinning:
19. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. pro 2009 v 10:22 • marafara
Ahoj holky, nepřidáte se někdo? Celkem jsem to tu pročetla a doufám, že jsem to vše pochopila správně. Ale byla by fajn, nějaká spřízněná dušička.:zipper_mouth:
27. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já se do dietky pustím s plnou silou od 1.ledna,loni mi moc pomohla,tak snad to zase zvládnu :wink:
28. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Rendi, tak to jsem rada,ze tu nebudu sama. Ja zacala dneska. Taky jsem puvodne chtela od 1.1. Ale protoze budem na Silvestr s prckem sami. Tak si rikam, ze neni nac cekat.:wink:

Rendi, a muzu se ptat? Kdyby mi neco nebylo jasne?
28. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek