• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
lennet klidně se ptej i když já nejsem vzorná,co se diety týče :grinning: dost často jsem ji porušila,ale zase musím říct,že i přes to jsem zhubla 9kg :wink:
já právě začnu radši až po silvestru,bude nás doma plný barák,to bych asi nezvládla :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Rendi, tak jak? Pridavas se? Ja to teda uplne porusila, jsem slabota. Tak to od zitrka zkousim znovu.:frowning2: Maly bude mit ted narozeninky, tak jsem si to vypocetla tak, abych mohla kousek dortu.:grinning::grinning:

Holky, prosim poradte mi. Mysli se na obed salat jakykoli se zeleniny? Muze se treba hrasek a kukurice?
2. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lennetfrigg, já mám dojem, že zrovna tyhle dvě věci se jí ve škrobový den :confused:
2. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, prave nevim. Tvrdy hrach urcite, ale zeleny hrasek? Kdysi jsem jedla podle Korinkove a ta to mela rozdelene. Tak prave nevim.:frowning2:
2. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě na 100% taky nevim, pokud by si to chtěla dávat do salátu pravidelně, tak to bych se asi bála, aby sis tím nějak dietu nenabourala, ale čas od času a v menším množství to v salátu nevadí. Každopádně držim palce, když vydržíš týden, tak to pak půjde snadno, uvidíš a stojí to fakt za to :slight_smile: Po porodu do toho půjdu zase :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka.vo, dekuju:grinning: za podroru.:grinning: Nejhorsi je opravdu vzdycky zacit. Tak snad se nekdo prida.:wink: at nebojuju sama.
2. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak i já jsem opět zahájila tuto dietku a to dnešním dnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: "vtáhla" jsem do toho i segru, tak se aspoň mám s kým hecovat :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jí se k vám taky znova přidám, ale až kolem 20.1., manža slaví 16.1 35 let a při představě, že by mi vyšel zeleninový den, tak to bych nedala :unamused:, minule jsem dala dole 12 kg, ted mi bude stačit tak 6, tak doufám, že se zadaří :wink:, nastuduju znuvu knihu a jdu do toho :grinning:
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny :wink: já se také přidávám i když jsem slaboch měla jsem v úmyslu začít hned 1.1.ale nějak byla pořád plná lednice :grinning: takže začínám až teď s tím,že musím shodit 10kg :confused: ,takové jsem si dala předsevzetí :wink:
6. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak super, ze nas bude vic. Ja uz zacala, ale zadna slava. Vzdycky neodolam a neco od maleho dojim. Jsem hrozna. Ale uz aspon nejim vecer. Ted se tez furt dojidalo cukrovi a kolekce ze stromku atd. Ale donutila jsem se aspon vcera cvicit a dnes odhrabat snih.:grinning: To se taky pocita.:grinning:
6. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Reni to je paráda, že do toho jdeme zase spolu :slight_smile: Já už jsem začala od pondělka a docela mi to jde, čekala jsem, že to bude horší :grinning:

Simi a jak jsi na tom? Vrátilo se ti něco zpátky?

Dneska mám ovocný den, ale bohužel jsem včera nestihla udělat zapečéné ovoce tak budu mít dnes k obědu zeleninový salátek, ale myslím, ´že by to nemělo vadit. A zítra si udělám pořádný kus masa :grinning:
7. led 2010 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilonka, jak prosim delas to zapecene ovoce?

Ja mam masko dneska, tak si slibuju, ze dnesni den snim fakt jen to, co muzu. Tak dam vedet vecer.

A holky chodite nejaka na cviceni? Ja teda se snazim jen doma. Ale uz driv jsem cvicila kalanetiku a muzu doporucit.
7. led 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci se zeptat..: vazne to funguje? A kolik KG se da shodit?
7. led 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já se na ni dala už podruhé v pondělí, tak dnes mám vitamíny...poprvé jsem dala dolů asi 7kg, ale mám je nazpět... :sunglasses: (dietu jsem dodržovala před rokem asi jen 6 týdnů, ale přísně!!!!) je ale fakt, že jsem je dala dolů hrozně rychle a navíc se pak vůbec neomezovala...no a vánoce mi daly zabrat, tak se dávám do toho opět a můj cíl je 10 kg
budu na vás koukat, docela mě to motivuje k tomu to vydržet, držím pěsti a ať jdou kilečka pěkně pryč...
7. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilčo ahoj,tak jak to jde?? já občas malounko zhřešim,ale snažím se co to jde :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, náhodou jsem narazila na tohle téma a vypadá to docela zajímavě. Od porodu mám nahoře 20 kg a potřebovala bych je dát dolu. Možná zkusim tuhle dietku, musim to tu nejdřív pořádně pročíst, četla jsem zatim jen první stránku :wink:
7. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

ilonko - dala jsem dole 12 kg, bylo to super, ted mám 5 zpět, ale je to fdakt z přežírání a hlavně z toho, že večer už jsem z těch 3 dětí fakt k.o a dám si kus sladkého, ale jak se jednou dám na dietu, tak se hecnu a jde to i bez sladkého :wink:
7. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonac - fakt 12 kg??? A to teda za těch 90 dní???
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
verca - jo, jo za 90dní a musím říct, že protože jsem v noci ještě kojila ani jsem si nedávala ten pitný den - jak se pije jen voda, nebo co :wink:
8. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásný den já se taky hlásím dneska jsme začala už jsem ju jednou držela asi 80 dní shodila jsme 15 kilo pak se rozežrala :confounded: :grinning: a asi za pul roku od konce diety jsme přibrala asi jenom 3 kila nejhorší je fakt ten začátek pak už to jde dobře a jde to vydržet

pokud někdo máte problémy s recepty tak já se inspiruju tady je to super jsou tam zkušený dietářky z 90.novky a vždycky večer si je pročítám a na co mám chut si další den uvařim

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

chtěla bych druhé dítko tak alespon at jěště trochu shodím než se zadaří

tak šup šup bojovnice jdeme do tohooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu,že jsem shodila měla jsme 30 kilovou nadváhu z těhotenství tak proto to šlo asi tak dobře ted mám pořád 15 kilo jěště z těhu tak kdyby se mě podařilo dát dolu 10 kilo byla bych max spokojená :dizzy_face:
16. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Reni, šlo to tak, že jsem měla 8 denní přestávku :sweat_smile: ale od 20.1. jsem zase začla a už se nenechám nikím nalákat na něco "zakázaného" :grinning: tak snad mi to vydrží :slight_smile:

lennetfrigg: zapékané ovoce dělám tak, že si nakrájím různé druhy ovoce na kostičky, dám do zapékací misky, můžeš přidat pár hrozinek, lískových oříšků, skořice.... Pak podleješ 1 dcl vody nebo pomernč. džusu. Zkrátka fantazii se meze nekladou :slight_smile: pak necháš zapéct na 190 st. cca 15 min. Je to mňamka :slight_smile:
22. led 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pořád ještě kojím.Nevadí to při dietě?(6 měsíců jsem kojila plně a teď začínám přikromovat v poledne a večer.)
Já teda přibrala v těhotenství 23kg.Teď mám dole asi 19kg,ale nějak se to zaseklo a přitom pravidelně cvičím.Asi by mi pomohla větší změna ve stravování,tak jsem tuto dietu chtěla zkusit.Jen bych nechtěla přijít o mléko.Nemáte s tím některá zkušenosti?
5. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

marti já to minulý rok takdy držela, a kojila jsem tak jako ty, už hlavně jen na noc, kila šla pěkně dolů, jen jsem vyřadila ten 29. den, kdy můžeš jen pít já si dala normálně masový a jela dál :wink:
6. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:,
co tu máte za zázračnou dietku?Děkuji
21. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulinecka
Ahoj ráda bych věděla zda sis psala recepty co si jedla.
Já si totiž recepty sestavit neumím. Díky
16. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
22. zář 2013 ve 21:45 • karolin54
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
22. zář 2013 ve 22:01 • karolin54
Maminky, kdyby nekdo chtěl, mám tu knihu. Za sebe tuto "dietu" doporučuju,za 4 měsíce jsem dala dolů 8 kg, přidávala jsem si tedy bílkoviny, prakticky každý den, protože jsem hodně cvičila. I když jsem skončila, váha se držela až do otěhotnění prakticky stejná. Kdo by měl zájem, tak do zprávy, je dost použitá, ale určitě by ještě posloužila:slight_smile:
23. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, není tady někdo, kdo se chystá začít s dietou nebo už začal? já mám dnes 1.den... :slight_smile:
6. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek