• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Taky jsem si něco připsala.. :wink:
8. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě dotaz co je to klincek? :sweat_smile:
8. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hřebíček, tuším :sweat_smile:
8. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na seznam těch receptíků na str. 3 a musím říct, že to nevypadá jak dieta :confused: :sweat_smile: :grinning: Ale docela slušný menu :grinning:
8. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Vypadá to docela dobře :grinning: Jde ot to jíst v určité dny jen to jedno jídlo.Ale myslím,že hlady neumřem :wink:
8. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, abych nekecala s tím hermošem, v té knížce o něm není ani vidu ani slechu, ale oni tam vůbec skoro nepíší o žádných sýrech, protože nejlepší je prostě maso a uplně nejlepší je rybí :wink: , takže Nat, udělej si tunáčka :wink:

Ale jíst se smí samozřejmě co nejmíň tučný sýr, jak je to z hermošem to nevim, nějak mi to nedošlo :confused: Ale asi si ho stejně udělám, beztak k němu bude jen salát, tak snad se tolik nestane :confused:

Klincek teda nevim co je :confused:
8. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naty, tak on ten název toho receptu vypadá dobře, ale člověk musí dávat bacha na suroviny :wink:
8. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..já ryby vůůbec nejím :frowning2:
8. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sýr jako sýr takže hermoš bude :grinning:
Ten teda taky nejím.. :grinning:
No, mám vyzkoušeno že je dost chutný hermelín Figura, není tak tučný jako Královský:slight_smile: Tak ten by mohl asi být ne???

Dám tuňáka, miluju toho z Lidlu asi za 25,- :dizzy_face: ten nesmrdí a jsou tam kousky :dizzy_face:
8. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé luci co budeš jíst?Aspoň je to maso :wink: Ryby taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ryby nejím právě odmala...tak jsem se teď zalekla :grinning:
A hermelín taky ee...já radši eidam :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže takový balkánek taky nebude :rolling_eyes:

Jo to takový tofu, nebo šmakoun, to by šlo taky ne?
8. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, už aby byla sobota :grinning:
8. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty ani nemluv.Zítra ovocný den tak na sobotu se teda těším :dizzy_face:
8. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, tofu je tam v receptech v salátu a ještě jinak myslim připravený a šmakoun se určitě taky smí, ale ten je myslim bílkovinový, ne? Takže místo masa :wink: a je to zdravější :dizzy_face:

Já teda ryby můžu, hlavně pangase, člověk se nemusí hrabat mezi kostmi a co pak kapřík a salát :dizzy_face: :sweat_smile:

Já ale cítím, že začínám být ,,oprásklá,, a už uvažuju nad tím umělým sladidlem, teď jsem si dala večer k tomu sladkému ještě pomeranč a tak pro lepší efekt bych se tomu měla vyvarovat. Musim si trochu přitáhnout opratě :angry: Ale v neděli jdu na můj uplně první spinning a fakt se těšim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cvičím doma a teda můžu říct,že je to znát.Ne že bych měla svaly všude :grinning: ,ale cítím se líp :dizzy_face:
8. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě bude taky problém ovocný den :rolling_eyes: ale ta vidina že bude další den se "nažeru" bude o dost zajímavější.

Nikouši, to máš na co se těšít, taky bych vyrazila :dizzy_face: Já mám za sebou jen jednu první a zároveň poslední hodinu :dizzy_face: Zítra si zavolám na Rolletic a objednám se :grinning:

No a k tomu sladidlu, umělýmu sladidlu, to se může? Jen že to má víc KJ než obyč cukr :confused: :sweat_smile: Nebude lepčejší tmavý cukr?

Se ptám a vyptávám jak tydýt :sweat_smile:
8. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, to jsi dobrá, že se donutíš doma cvičit :wink:
8. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám možnost někde jít.Nikdo mi nepohlídá prcka a peněz taky moc nemám :unamused: .Tak mi nic jiného, nezbývá.Ale nemysli si někdy se musím přemlouvat :grinning:
A neptáš jak tydýt já se taky pořád ptám :wink:
8. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vy se ptáte a já neznám odpověď :sweat_smile: :grinning: V knížce to píšou, jen tu říkám co čtu :wink:
8. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak je v ovocný den? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..zatím to jde..
Ale večer příjde asi krize :grinning:
9. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čao tak já si žádný pečený jablka nedělala, řekla jsem si, že to zkusím normálně chroupat a zatím dobrý, jen si ještě musim jít skočit koupit nějaký ovoce, protože jsem to nějak neodhadla a neměla bych na večeři a už vůbec ne na zítřejší oběd :confused:

Zítra se má jíst k večeři polovina toho co k bědu, to si mám jako udělat půlku hermoše? :confused: :sweat_smile: Asi bude jen salát, nebo nevim.
9. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a bujon jsem měla první den z kostky (ten mi chutnal i víc) koupila jsem si nějaký natur, kde nejsou glutamány (ty?) a je tam méně soli. A druhý den jsem měla kuřecí vývar co jsem vařila maso synovi :wink: Ale asi si budu dělat z kostky, píšou že se může, tak to budu dělat. :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste?
Trpíte? :grinning:
9. led 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dneska mám krizi :rolling_eyes: ... Jsme byli v nákupním centru, Dominik seděl na tom autíčku jak tam hodíte 10 kaček a Robert si odběhnul a najednou přiběhl s hambáčem a jedl to vedle mě :rolling_eyes: Paráda jako :sweat_smile: A pak jsem byla nějaká přešlá a nevěděla jsem proč a pak mi došlo, že to je kvůli jídlu, :grinning: že si nemůžu prostě dát co chci. Dominik jedl rohlík a já jen polikala sliny :angry: Začínám to pociťovat, já si zejtra tááák pochutnám na to hermoši.K obědu mám velkýho a k večeři dám malýho. Se těšim jak malá, jen doufám, že mi nebude chybět maso. A jsem rozhodnutá že při příštím bílkovinovém si dám velkou tmavou pletýnku a dietní salám (ten taky v knížce píšou že se smí) Já potřebuju rohlík se salámééém :pensive: :sweat_smile: a večer to samé :slight_smile:
9. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka..u nás je to samé.můj dovezl před chvíli plnou tašku od Meka.. :grinning: :grinning:

Tak jsem šla do kuchyně koukat na přátelé než to dožvýká :grinning:

On si totiž myslí,že nevydržím..:frowning2:
9. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je blbý no, mě třeba Robert jen říkal, že je zvědavej a že jsem dobrá, jestli to vydržim, ale já vim na 100% že to vydržim, protože když ne teď tak fakt už nikdy :angry: a snaží se předemnou moc nejíst, je i pravda, že ho docela odbývám s jídlem :confused: , já nemám na to mu vyvařovat omáčky :sweat_smile: Tak si koupil steaka a dohání to sám :sweat_smile: Ty první dny byly oká, to jsem si prostě říkala, jak dělám správnou věc pro sebe a nic mi ani nechybělo, chutě nebyly,ale teď už to začínám pociťovat. Ale věřim, že stačí vydržet týden, dva a zvykneme si :sunglasses:
9. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek