Alli. Pomohlo vám zhubnout?

mamkamarketa
2. kvě 2011

potrebuji zhubnout. Ja vim, cvicit a nezrat 😝 jenze... zajimalo by me jestli zazrak jmenem Alli funguje... nez do toho vrazim dost penez, potrebuju vedet, ze to funguje 😅 budu rada, za vsechny nazory.
Diky 😉

ruzenkas
4. kvě 2011

@mamkamarketa Ahoj, já bych napsala spíš: cvičit a jíst pravidelně 😝 právě že když člověk nejí, dělá si tělo tukové zásoby, protože se bojí, že zase nedostane najíst, tak aby mělo z čeho čerpat 😉 Jinak o Alli jsem četla, v podstatě je ta zásada, že s používáním tohoto přípravku bys měla snížit příjem tučného jídla. Kolegyně od manžela v práci to užívala a než si zvykla jíst méně tučné, stala se jí několikrát nehoda, že nedoběhla na wc. Ten přípravek by snad měl na sebe vázat tuk a ten se pak stolicí vylučuje ven z těla (přesně ale nevím, zda to tak funguje, nebo ne). Proto když jí někdo hodně tučného, tak nestíhá dobíhat. Taky jsem nad tím uvažovala, ale myslím si, že nejprve by měl člověk zkusit jiné možnosti než do sebe cpát chemii. Já jsem navštěvovala kurz hubnutí, o účinnosti toho kurzu hubnutí jsem psala bakalářku, ale prakticky mi to nějak nejde (nemám silnou vůli). Takže základem je pravidelná strava, bohatá na podstatné složky výživy, ale zároveň nízkoenergetická...Kdybys Tě to zajímalo nějak víc, tak třeba písni do IP a můžeme to probrat 🙂

zdenca6
28. kvě 2011

ja alli použivam už po druhe a mužu řict že mě pomaha, ale neni to o tom že polknu prašek je to o stravě a nejak se hejbat ted ho beru 15 den a mam 5kg dole