Břicháče Tom 29 dní. Máte zkušenosti s tímto plánem?

24. říj 2020

Máte někdo zkušenosti s tímto plánem?
Měli jste hlad? Kdy to přešlo? A bylo Vám celkově dobře?
Cvičili jste u toho? Plánem se držím, běhám, cvičím, do toho se starám o děti a domácnost, ale mám prostě pocit, že mi to nedělá dobře, mám stále hlad a není mi moc fajn a hlavně nemám vůbec energii.

jjasmina
24. říj 2020

Já tak nějak jedu podle sebe, ono logicky asi každý člověk ví, co je zdravé a co tučné a asi to funguje.Prostě jíst s mírou a neprasit.U mě to funguje, od porodu za 8 měsíců 32kg dole a jediný pohyb mám kolem malé a s kočárkem

makovice88
24. říj 2020

Plan jsem jela s manzelem a take mi nebylo dobre. Hlavne ten prvni tyden...pecenou zeleninu s ryzi nemuzu ani ted citit. Mela jsem sileny hlad, klesal mi cukr. Plan jsme dojeli, nic jsem nezhubla (sportovat nesmim). Manzel shodil 15 kg.
U tebe to muze byt tim, ze si telo zvyka, urcite to chce cas.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
24. říj 2020

@makovice88 Jedu právě první týden a přesně, rýže se zeleninou už mi leze i ušima...

autor
24. říj 2020

@jjasmina já jsem skoro 8 měsíců po porodu a mám dole sotva 4kg a to si nemyslím, že jsem jedla nějak nezdravě..

makovice88
24. říj 2020

Znam to. I ted, kdyz si to manzel vari, tak je mi z toho zle 😁 Ale staci vydrzet, urcite to nevzdavej. Pak zacnou lepsi jidla, bude se to obmenovat.

autor
24. říj 2020

@makovice88 😀 😀

jjasmina
24. říj 2020

Záleží co jíte no, mě třeba pomohlo prakticky jen vynechat bílou mouku a jíst střídmě. A teda hodně číst složení výrobku

keplici
15. bře 2021

Zdravím, zrovna mi ta knížka přišla.. Tak od pondělí jdeme na to, muž se chce taky přidat, tak snad se nám to podaří. Jen otazka? Sice je tam napsaný seznam nákupu na týden ale to je pro jednu osobu asi, že? Takže to nakoupím dvojitě. Děkuji ☺️

autor
15. bře 2021

@keplici jo jo to je pro jednu osobu

keplici
15. bře 2021

Děkuji ☺️