• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělená strava. Máte zkušenost?

21. ledna 2014 
Holky tak moje výsledky za týden mám půl kila dole, Přes břicho nic za to 4 cm přes zadek a 2 přes prsa takže prsa mám teď 92 :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro tak jak to zatím jde? :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jo docela to jde,začala jsem zvířátkama,pročetla jsem skoro celou vaší diskusi a jsem tak natěšěná,že mě ani nehoní žravá a těším se až budu zase hubená.Musím pravidelně střídat kytičky se zvířátkama????nebo můžu mít 3 dny zvířádka a 1 den kytičky???
23. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzes stridat jak chces, ale aby si predesla zacpe je obcas zviratka potreba prolozit kytickama...
23. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takře se asi nesmi zhřešit nějakou oplatkou nabo tak....Mě se ty hnusný kila ne a ne pustit :cry: :cry: :cry: sice manžel mi říká že břicho trochu dolu jde ale mě se moc nezdá.....
23. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si dám zítra kytičky,mám na ně docela chuť :grinning:
23. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si jdu postěžovat.... :angry: Vůbec se mi nehýbe váha už jsem fakt na sebe nasraná dělím přes měsíc a nic....možná jen to půl kilo ale né za týden ale za ten měsíc...Nevim co dělám špatně myslím že se i držím nevíte nebo nemáte někdo zkušenost s tím že jste hubli až po měsici?mám sousedko ta dělenou drží už osum let a říkala že po prvníích dvou měsícísh zhubla osum kilo a já prd..........poradte čím to může být?asi se nechám ořezat a vysát :grinning:
24. únor 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámošce se to hnulo až po dvou měsících a to do toho i cvičila.
24. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budu doufat...zatím necvičím jsem nemocná a Stellinka taky moc tooho nenaspime :frowning2: a do toho domácnost a Honzíček někdy si připadám jako kdybych běžela maraton... :slight_smile: uvidime uvidime...jinak by mě to fakt štvalo když čtu jak budou do léta všechny modelky a já pořád xxl
24. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat vás zkušených... mám hodně ráda celozrnné cereálie, které prý samy o sobě mají přispívat k hubnutí. Snídám denně Nestlé Fitness s mlíkem, ale když chci začít s jídelníčkem podle dělené stravy, tak tato kombinace asi nepůjde, co? Jím je hlavně kvůli vitamínům a minerálním látkám a s mlíkem mi chutnají nejvíc.
24. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Garyno, pak se budes muset naucit jist je se sójovým mlékem...
25. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Tezko, díky za radu. Sojové mléko jsem ještě nezkoušela, netuším, jak to může chutnat, tak doufám, že mi to nerozpáře břicho:slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, mně tedy sojove mleko nechutna, ale snad Tobe bude:slight_smile:
25. únor 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sojové mléko není špatné jen si chce na něj zvyknout :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak jsem hory přežila ve zdraví :wink:
musím se přiznat, že jsem hřešila a tak váha i míry jsou pořád stejné!!! Ale od pondělka jsem opět vzorná a dělím jako blázen :wink:
A dokonce se příští týden vhystám na cvíčo - konečně :angry:
26. únor 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sojové mléko mi také nechutná, jen na palačinky je fajn :wink:
Ale do kafe a na pití a dokonce i do br. kaše je to brrrrrr :zipper_mouth:
26. únor 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase tento týden necvičím něco na mě leze :unamused: Takže váha tento týden asi taky nic moc :frowning2:
26. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš! Tak to s tím sojovým mlékem nezní moc povzbudivě :slight_smile: Ale třeba to bude jako se sójou, ve škole vždycky všichni prskali, a mně sója docela chutnala. Nebo budu spoléhat na to, že to ty fitnessky přebijou. A nebo je tu ještě jedna možnost, že ty cereálie budu chroupat samotný jako králík :grinning: Kupuju ty nejkvalitnější, s pečetí celozrnnosti. A je to vyřešené :slight_smile: A teď mě ještě napadlo, palačinky v té dělené stravě můžou být? Ty miluju! :wink:
28. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palačinky u kytiček ano, ale pozor zase jen ze sojového mléka a bez vajíčka :wink:
28. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zruš Lívanečky

Suroviny: 500 g pohankové mouky, špetka soli, lžička prášku do pečiva, voda, tuk na smažení, med.

Postup přípravy: Mouku smíchám se solí, práškem do pečiva a zadělám ji vodou tak, aby mi vzniklo těsto řídké jako na palačinky. Smažím pak lívanečky, které potírám medem a horké podávám.

Místo vody můžeme použít sojové mléko a místo medu ovocný cukr.

Placky s povidly
Suroviny: 5 středmě velkých brambor, asi 400 g hrubé mouky, sůl, máslo a povidla

Postup přípravy: Do hrnce s vodou dejte vařit brambory ve slupce. Uvařeé je nechte vychladnout a pak je oloupejte. Potom je najemno nastrouhejte na vál, přisypte mouku, lehce osolte a vypracujte v hladké těsto. Musí být tuhé tak, aby se z něj daly vyválet placky tenké asi jako palačinky. Musíte pracovat rychle, protože těsto rychle řídne a pak je třeba zapracovat další mouku. Placky vyválejte na pomoučeném vále. Velikost placek si určete sami podle velikosti pánvičky, kterou máte doma. Na suché pánvi s nepřilnavým povrchem placky z každé strany nasucho opečte. Hotové pak namažte rozpuštěným máslem (ev.sádlem), povidly a zarolujte. Ingredience vystačí pro 4 osoby.
28. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U kytiček, OK. Vyzkoušim, i když palačinky bez vajíčka jsem teda ještě nedělala :grinning:
1. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj jde to :wink: Můžeš vyzkoušet i náhradu vajíček Vajahit :wink:
1. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já tento týden aní úbytek a naštěstí ani přebytek kil :slight_smile:
1. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra zase vložím tabulku...trochu jsme s tim stavkovali, snad se zitra sejdou vsechny udaje:slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám do palačinek alespoň žloutek a pak normálně tmavou mouku, sojové mléko a ovocný cukřík :wink:
2. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já nemám úbytek :angry:
2. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrééé rááno, tak já hlásím 2 kg dole a - 2 cm přes pas.
2. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, muzete napsat celkovy ubytek jak vahy tak miry? Jaro, u Tebe je to jasne:slight_smile: A za prvni tyden je to super:slight_smile: gratuluji
2. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jaro tak to je krásný jak ty kila tak ty cm :wink: Já musím tento týden trochu zarat, ale nějak se mi to nedaří je mi pořád nějak blbě , pitomé nachlazení a ke všemu mám nějaké chutě jako dneska na posezení půlku dia čokolády :grinning:
2. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dneska zhřešila,po týdnu odříkání jsem doslova sežrala kousek BEZE ROLÁDY :sweat_smile:
2. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek