Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
8. únor 2011

@snajecka jj listové těsto bez vajec se dá sehnat dobře v obchodacích většinou to bejvají ty nejlevnější a nejobyčenější 😉

ivanas11
8. únor 2011

@misicka455 No vidíš, kolik jsi toho už zvládla!!!!! 😵 Neboj, nejsi v tom sama, držíme to tu všechny 😉 😀 Větší motivaci ti ani dát nemůžeme! 🙂 A vzpomeň si na ty kila, co šly dolů.... jak to šlo... půjdou i další! 😉

triowax
9. únor 2011

Dobré ránko

ufff, po měsíci mám dítko ve školce. Konečně.

Holky do toho slaného štrůdlu mám listový špenát. Mám ho předtím nějak spařit, nebo ho tam mám dát, jak je a on změkne pečením??

triowax
9. únor 2011

Jo a otevřela jsem ráno do kafe to sojové mléko (alpro soya natural) a je výýýborné.
na to jaký jsem z toho měla strach.

misicka455
9. únor 2011

Já bych možná ten špenát spařila , aby se ti spíš ty lístky nescvrkly a vůbec aby tam ten špenát byl cítit 😉

misicka455
9. únor 2011

@ivanas11 díky 😉

triowax
9. únor 2011

@misicka455 díky. Já jsem listový nikdy nepoužívala.
Koupila jsem až ted, že ho zkusím dát do tortily.

radusv
9. únor 2011

Ahoj holky,
mňam slaný štrůdl, ale já bych do něj potřebovala salám a sýr 😀
a budeš ho dělat jen se špenátem?
listový špenát jsem taky ještě nikdy nezkoušela, ale co vím, tak zlehka spařit

triowax
9. únor 2011

@radusv nooo slaný se šunkou a sýrem miluju, no bohužel no.

Dudu ho dělat s kečupem, špenátem a tofu

radusv
9. únor 2011

ty jo se budu muset na to tofu zaměřit - naposledy jsem měla přírodní tofu pomazánku ve válečku a letěla do koše 😝
ty kupuješ takovou tu kostku?

triowax
9. únor 2011

@radusv ano, tofu mám v kostce.
Ale kupuju i tofu ve válečku jako pomazánku. tu mají rády i děti

radusv
9. únor 2011

díky já prubnu to v kostce a uvidím jak mi bude chutnat 😉

triowax
9. únor 2011

@radusv já mám to marinované.

marketa137
9. únor 2011

Ahoj tak dneska kytičky tak uvidim jestli opět zítra bude kilo na váze víc 😒 a zítra opět maso 😉 a konečně jsem pokořila tu hnusnou magickou 80 😝 ale jestli zítra bude o kilo víc tak jí tam mam zpět ale zjistila sjme že jakmile najedu pak zase na zvířátka tak ta váha jde asi 2 dny rychleji dolů 😉

triowax
9. únor 2011

Taky mám kytky.
čočkovou polívku a brambory s tofu.

radusv
9. únor 2011

a já zvířátka - kuřecí miniroládky plněné šunkou, lučinou, olivama a zasypaný žampióny a k tomu zeleninový salát

marketa137
9. únor 2011

@triowax já dělam poprvé cizrnu a ted sjme jí uvařila v tlakáči a mam v plánu to udělat jako hrach kaši a k večeři ještě nevim co si dam 😉

@radusv to zní velice lákavě 😉

triowax
9. únor 2011

cizrna???já ti nevím, podle toho názvu nemám odvahu. 🙂

marketa137
9. únor 2011

@triowax 😀 😀 prý nej luštěnina tak uvidíme jak bude chutnat, původně jsme chtěla dělat čočku ale nakonec vyzkouším tohle 😉

triowax
9. únor 2011

@marketa137 joo viděla jsem i hodně receptů, ale nepřesvědčilo mě to.
Stejně jako bulgur, kuskus a podobné

marketa137
9. únor 2011

@triowax u nás bude taky premiéra, no bulgur jsme neměla a kuskus dělam hodně Tomáškovi tomu chutná doclea dost a je fajn ž už se nemusí mixovat 🙂

triowax
9. únor 2011

@marketa137 mě doma s kuskusem vyhodili, tak mám smůlu.

marketa137
9. únor 2011

@triowax 😀 😀 já osbně ani nevim jak ho moc upravit ale mylýmu chutná vpříkrmu a má trošku změnu. Vždycky mus třídam přílohy aten kus kus je taková rychlovka 😀 . u nás většinou klasika takže v kytičkový dny většinou moc nevim co jíst tak mě napadly luštěniny tak sjem sama zvědavá jaká bude chut 😉

triowax
9. únor 2011

Holky prosím, prosím nemáte některá poblíž ikeu. potřebovala bych koupit antilop židli a my máme ikeu saaakra daleko

radusv
9. únor 2011

Já taky jsem z Č.B.

triowax
9. únor 2011

@radusv snad bude někdo poblíž ikey.

radusv
9. únor 2011

na mimibazaru jsou ženský, u kterých si objednáš co chceš z Ikey a oni ti to pošlou.... nemám s tím zkušenost, ale slyšela jsem o tom, což není vůbec marný 😉

triowax
9. únor 2011

@radusv to jsem viděla. jenže tam jedna třeba má za tu zidli 490kč, když v ikey stojí 390

radusv
9. únor 2011

aha tak takhle do detailů to nevím....

triowax
9. únor 2011

@radusv no já jsem na to dneska koukala a docela mě to zarazilo.
ale koukala jsem, mají i tady v bazárku používané. Casem stejne chceme casem rostoucí jitra