• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělená strava. Máte zkušenost?

29. září 2017 
Jsem ted dopila čtvrtý půllitr vody. A teda faaak na silu.
Mam v zaludku rybnik.
Poctive se snazim fakt ty 2 litry vypit.
A to mam u sebe porad pul litrovou petku,at ji mam po ruce.
12. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Holky dopřáváte si teda i sladké, i když je to dle úprav dělenky? Já mám strach si namazat ráno rohlík i tou "dělenou" nutelou a výčitky i z medu 2x denně do kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ si říkám, jestli to hubnutí bude kvůli dělence nebo kvůli tomu, že nežeru prostě sladký jako dřív.
Já si koupila jednou celozrnou mouku a musím říct, že hrůza! je taková nahořklá mi přijde a bylo to v buchtě cítit. Ale možná je víc druhů z více obilovin a ta naše mi prostě nejela no. Pokud se nedá celozrná (+ další ingredience), tak se péct sladce nedá?

@triowax Hele kum manžovi šlehačku a a't si to před jídlem postříká, bude to mít sladký hned a ty bez práce :wink:
Jinak já dělám zatím neradši makovou a tam vůbec nic nešlehám a jen smíchám. Zkoušela jsem i šlehat bílky i žloutky a vůbec to na výsledku nebylo poznat, takže už to nedělám :slight_smile:

Holky je dalamánek celozrný? Sice ze semínek mletých je, ale je to spíš bílý rohlík než tmavý.
12. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Ještě se zeptám k té bábovce... mléko je přeci zvíře ne?
12. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 já ale mám sojové
12. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak upéct mužeš i z bílé, ale bílému by ses měla vyhnout. Tož asi tak :slight_smile:
12. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Aha. A když chceš takhle použít sojové mléko, může se udělat i z toho sušeného nebo se musí koupit už "tekuté" :sweat_smile: (ptám se jak debil, ale donedávna jsem ani netušila, že nějaké sojové existuje a zaslechla jsem tu myslím o sušeném i normálním. :wink: )
Ještě kuknu co je to ten vajahit a kde se dá sehnat.
PS: Tobě nepřijde to pečení z celozrné tak trošku "nahořklé" nebo jak bych to řekla?
12. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 To já si dám občas i lžičku cukru do čaje.Nebo třeba dnes 70%hořkou čokoládu 3 kostičky.
Já to dělení beru tak,aby mi bylo zdravotně líp a i nějaké kilíčko schodím.Ale hlavně to neber jako dietu,nějak přísně,prostě když máš chut tak si nic neodpírej :slight_smile:
12. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 do buchty asi tekuté.
Já ho mám i do kafe, takže beru tekuté.
Vajahi koupíš v zdravé výživě.
A ono i celozrnné pečivo má jinou chut, nez bílé, jsem zvyklá a nepřišlo mi to.
12. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy No určitě nebudu pořád na sebe tvrdá a nikdy si už nic nedat. Ale říkám si, že aspoň dokud nepadnou první kila, tak že se pokusím udržet.
A gratuluju k těm kilečkům dole. :wink:

@triowax No já myslela, že bych si to sušené naředila vodou tak jak je v návodu (nebo i hustší, to uvidím), né že bych ho tam sypala sušené. Teoreticky by to mělo být jakž takž stejné ne. :wink: Já tu totiž seženu jen sušené myslím.
No chce to si opravdu asi zvyknout - přecijen všechny přísady jsou trochu jiné, tak to prostě jinak chutnat bude. :wink:
12. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

já mám odcvičeno....

čekám až nemocníčci usnou a dám si kafčo a kousek bááábovky.

Miluju polomáčené oplatky, tak se jim v obchodě vyhýbám obloukem....ale si říkám, jednou za čas. Musím se ale kouknout na slozeni
13. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@triowax Jako odpracováno? Byla jsi na noční nebo jsi si doma zacvičila? :slight_smile:

Holky poraďte co na rychlej kytičkovej oběd z potravin, co budou běžně doma? Mám tu krom brambor i kuskus a jáhly (ty jsem ale nikdy nedělala, i když bych ráda zkusila - nevím, jak chutnají, tak se mi těžko vymýšlí, z čím by my a jak mohly chutnat nejvíc).
13. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 odcviceno.

ja když mám kytky a nic specialniho doma neni, dam si klidne jen pečenáky
13. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 tak ze začátku než si na tu chuť celozrné mouky dodjdeš to dávej 1:1 s normoš bílou a pak jen přidávej a přidávej té celozné :wink:

Mě tá mouka chutná peču si i vlastní chleby jen jsou takové více hutné nebo jak to mám říct :grinning:

Sladkému se nevyhejbám a když mám chuť tak si dám podle dělenky, ale zase to nepřeháním. Největší slast jsou ořechy v medu, nebo carobové tyčinky :dizzy_face:
13. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax šikulka, že jsi cvičila já se snad dneska odpo dokopu na zumbu :wink:
13. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 taky zumbím
13. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 normálně použij to sušené a jen si to anřed a do pečení naysypej rovnou sušené a k tomu to vodu a bude to ok. na jiné diskuzi jsme zase četla že to sojové sušené je fajn ale že to krabicové je hnusné na chut ahlavně teda za 1 l mléka 50kč je dost :unamused: . Já asi zítra budu mít kytičky a asi si udělam čínské nudle jen se zeleninou, to bude rychlovka, když jdu s Tomíkem na RHC a pak ještě do lidlu takže přijdu kdo ví kdy :unamused:
13. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 mně to krabicové strašně chutná.
má takovou krásnou vůni, i chut....mnam.,
13. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax :slight_smile: :slight_smile: já nezkoušela ještě žádná, já vždycky při kytkách nepiju kafe ale jen čaj takže mlíko nepotřebuju a zatim ani do vaření sjem ho nemusela dávat.

Takové houbové rizoto by taky šlo ne při kytičkách?
13. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo šlo.
Já ho mám právě jen do kafe, tak mi ta cena tak nevadí, mám ho tu víc jak týden
13. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, jste zlatý. Já dojela od tchánovců, tak si dala zbytek bramboračky od minula a zkusím uvařit ty jáhly a uvidím, co k tomu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Láká mě je udělat si je i na sladko s medem a skořicí, ale dnes jsem "porušila" a dala si u tchánovců pudink s piškotama, tak nevím... ráno jsem měla na pečivu i tu "kytkovou" nutelu - asi bych měla se sladkým už skončit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@misicka455 Já mám doma taky oříšky v medu, tyčinku, jenže je tam přemíra buráků. No holt můžu být ráda i za to - v tom našem výběru tady. :grinning:

@triowax Tak to jsi dobrá, že cvičíš. Já si kdysi koupila DVD s aerobikem, jenže u nás to tak strašně duní (děsně to hopsání v teniskách"plácalo" a to mám přímo halový), takže šílenej rambajz, ještě jak máme celej spodek domu propojenej a vedou odsud schody nahoru do pokojíčků, tak se to tu tak rozlíhá a jde to samozřejmě nahoru)
13. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 jestli se tomu dá říkat svičení, tak joo. Nevydržím ani deset minut a jsem zchvácená.
13. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Ještě jsem se chtěla zeptat na tu bábovku.... kdo ji u vás vlastně jí krom tebe? A jak dlouho ji jíte? Ptám se proto, že když udělám bábovku, tak jí jim většinou sama a to abych ji jedla průběžně snad dva dny, aby mi tam neležela týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když tu shazujeme kila, tak to by toho sladkýho bylo moc ne? Říkám si, že bych ji taky zkusila - jestli by třeba nebyl problém, že bych si dala 2ks ráno na snídani, pak po polévce jako druhej chod a tak.
13. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás já a děti.
už je půlka pryc. eventuelne muzes dat zmrznout
13. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 tak to dělej jako já. Já sladký moc nesmim, manžel to nejí avikimu dělam brumíky, normálně jakýkoliv bábovkový ětsto le jen polovinu :wink: a to s esní vždycky hned :wink:
13. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 Ahoj,napis potom jak to je stema jáhlama chutově.Taky jsem je ještě neměla.Ale mam koupený celozrný kuskus tak zkusim v týdnu.
13. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax můžeš mě napsat recept na tu bábovku :wink: . Vim že jsou velikonoce za dlouho ale mam 2 recepty na velikonočního beránka ale všude jsou celá vejce ajá nevim když bych dala jen žloutky jestli to bude vadit. Ani v jednom recpetu se nedává sníh.

Kde sehnat sojovou šlehačku? Často jsem dělala právě bábovku ze šlehačky ale nevim jestli je nějaká náhražka místo toho :wink:
13. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy Ahojky. Tak jáhly dobrý, i když možná jsem je míň rozvařila. Nakonec jsem je dala na sladko. Ale že bych z nich byla nějak paf, to ne. Přemýšlím k čemu to přirovnat - třeba jako proso řekla bych. Kuskus mi ale chutná víc, ten je víc podobnej spíš těstovinám a je okamžitě udělanej a hlavě totálně nekalorickej. Asi jáhly už moc dělat nebudu - na kaši mi bude stačit ovex., pohanka - vločky a třeba někdy zkusím i kuskus.
13. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 marki dva hrnky mouky, hrnek cukru, 4 vejce, pul hrnku oleje a tak hrnek mleka,

a já jsem zhřešila, byli jsme u Meka-.....uááá já jsem koza
13. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 jj moc dekuji,to je nebudu ani kupovat :wink:
13. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek