• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělená strava. Máte zkušenost?

21. ledna 2014 
Hezký večer

my jsme vyzmrzaní z venku, tak hop do vany.

Jani občas si čoko dám.
Ale třeba dneska u zvířátek jsem měla i cartre dor
2. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: . No jdu vám spíš popřát hezký večer, jsem nějak mimo, chce se mi děsně spát.

@vodickova.jana Taky jsem po troškách ďobala čokoládu. A mám doma i 86% a musím říct, že má mnohem víc kalorií jak čokoláda na vaření, co jsem doma měla

Tak doboru noc :slight_smile:
PS: jsem ráda, že toho tu tolik nenakecáte jak jinde v diskuzích, to už bych fakt nestíhala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Miško to teda jo...ale já sem docela zvyklá... :grinning: :grinning: k večeři jsem si mázla chleba s dia marmoškou..jo a jakej baštíte chleba??? Já teda normoš.. :sweat_smile:

@ivanas11 No super...čoko na vaření přímo miluju..:grinning:
2. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

já už mám sto chutí to vzdát.
Nejen, že váha nejde dolů, ani nestojí,ale začíná lézt nahoru.
Chjoooooooo a to dělím fakt poctivě.
Ivi písnu ti IP
3. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Ahoj. No to mě mrzí! :unamused: Neděláš třeba jen tak něco špatně? Anebo prostě to chce už asi nějaké cvičení, nebo já nevím..... :unamused:
3. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 dělám pořád všechno stejně.
dělím správně...fakt už nechápu
3. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana né bélej ne jedině celozrné věci bilé pečivo je tabu :wink:
3. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadá, že jím třeba málo????jako kalorická hodnota a tělu to nestačí???
3. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax to je divný :confused:

já mám dneska pangase s rozmixovanou moravankou a okur. salát - improvizovala jsem, tak ani nevím jak to chutná :sweat_smile:
ale na čem úplně nejvíc z celý dělenky ujíždím je sójový tatarák ( kupovaný ) - zbožňuju ho na opečeném tm. toustu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax To je fakt hrůza :confounded: ... Jíst málo, to by jsi přeci hubla raz dva? Je to fakt záhada :unamused:

No já budu muset asi taky držet dělenku, protože jinak se budu totálně přežírat nezdravejch věcí. Teď jsem snědla hranolky s kuřetem a jsem tak nacpaná, že fakt by se do mě žádná zelenina nevešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takhle né že budu zbytečně tlustá, ale nedostanu do sebe to zdravý!
3. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax o mě taky napadlo , že prostě sice jíš děleně ,a le málo a tělo jede pořád na nějaký nouzovej režim a prostě ukládá a nepustí ani deko pryč :unamused: Kolikrát deněn jíš a jaké porce? Neboj určitě tomu přijdem na kloub co je špatně a kila pak pojedou zavratnou rychlostí dolů :wink:
3. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 no asi málo.
ráno nic, kolem pul deváté kafe, pak vetsinou kolem půl desáté nejaký kousek sunky, sýra. obed, vetsinou jeden,dva kousky masa, zelenina. a pak třeba kolem třetí mám už hlad, tak si dám třeba bud od oběda zbytek,nebo sunky,vujaicko. a vecere.

když mám obložený talíř, mám třeba jeden hermelín, 4-5 koleček sunky, sýra, vajíčko. zelenina
3. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediné co dělám jinak než dřív je, že mám po sobě třeba 4x zvířátka. předtím jsem střídala obden
3. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska, když jsem viděla, že ta váha místo ubytku stoupla o pul kila, tak jsem na obed zbouchla rajskou s masovyma kulickama a trochu nudlí. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...tak já baštila normální chleba...teda...ale to bych nejedla vůbec nic...no tak snad to nějak přežiju... :grinning: :grinning:
A co říkáš Miško na tu čoko???
3. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax neboj ono to dolů půjde... :wink: musíš vydržet, na jinej diskuzích co jsme trochu četla taky psali že u někoho třeba váha měsíc dva stojí a nebo i trochu přiberou a pak to jde ale fofrem dolů...musíš vydržet a nevzdát to... :wink: :wink:
3. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana jenže já už jsem dělenku drzela,vím jak fungovalo telo.
a ted je to uplně neco jinýho.
3. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a popravde po meisci mi prijde docela hodne brzo aby telo stavkovalo, kor kdyz je co hubnout
3. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax tak zkus třeba týden fakt jíst každé 3 hodiny a uvidíš zda to bude mít nějaký efekt :wink:
3. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana čoko no když bez toho nemůžeš být tak proč ne občas čvereček , ale když najiždíš na dělneku tak 3 týdny by nic sladkého a ani alhohol být neměl , sice po tom nepřibereš , ale brzí dto hubnutí :wink:
3. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 takhle jsem právě jedla na začátku a taky to moc dolu neslo.
pak jsem dopo prestala jist,jak sem nekdo daval ty pravidal a slo to.
3. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Třeba to dělalo i to střídání zvířat a kytek? Zkus to zase pravidelněji.
Anebo mě napadlo - co když není co hubnout, jen to tak vidíš ty? :sweat_smile: Já fakt nevím, jakou máš výšku, váhu....
PS: IP :wink:
3. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11

no výška 164 a váha tedka 70.8, takže je co hubnout.
BMI udává nadváhu a to vidím i na těch špekách.

No dneska už jsem dorazila nedělenku a zítra zase pořádně a fakt zkusím střídat
3. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Aha :unamused: . Tak držím palce, aby to šlo co nejdřív zase dolů.
3. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 jak dorazí elipptikal, bude to jeste lepsi
3. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Uf, hlavně aby to zítra klaplo! Manžel bude shánět ještě nějakej obal na to nebo případně prý vymyslí i jinou variantu dopravy - no fakt nevím, ale každopádně to musí zítra odejít!!!
3. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 ivi já i tu jinou variantu dopravy zaplatím.
Pokud pro Vás bude lepší,aby to jelo i z toho Krnova, já mu to zacvakám.
3. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 ok...já si sice dneska koupila dia Milku ale nechám si jí na potom..pokud mi jí teda manža do tý doby nesní... :grinning: A nakoupila jsem si fůru zeleninky a ovoce a nějaký sýry... :wink: A taky jsme koupila kuskus, tak musim najít nějaký receptík... :grinning:
3. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana jen s chutí do toho!!!!!!!
přeju at nejsi brzo otrávená a smutná jako já
3. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

nevíte prosím někdo, zda v koblihách v obchodě jsou vejce??
4. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek