Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
2. bře 2011

Hezký večer

my jsme vyzmrzaní z venku, tak hop do vany.

Jani občas si čoko dám.
Ale třeba dneska u zvířátek jsem měla i cartre dor

ivanas11
2. bře 2011

Ahojky 🙂 . No jdu vám spíš popřát hezký večer, jsem nějak mimo, chce se mi děsně spát.

@vodickova.jana Taky jsem po troškách ďobala čokoládu. A mám doma i 86% a musím říct, že má mnohem víc kalorií jak čokoláda na vaření, co jsem doma měla

Tak doboru noc 🙂
PS: jsem ráda, že toho tu tolik nenakecáte jak jinde v diskuzích, to už bych fakt nestíhala..... 😝

vodickova.jana
2. bře 2011

No Miško to teda jo...ale já sem docela zvyklá... 😀 😀 k večeři jsem si mázla chleba s dia marmoškou..jo a jakej baštíte chleba??? Já teda normoš.. 😅

@ivanas11 No super...čoko na vaření přímo miluju..😀

triowax
3. bře 2011

Dobré ránko

já už mám sto chutí to vzdát.
Nejen, že váha nejde dolů, ani nestojí,ale začíná lézt nahoru.
Chjoooooooo a to dělím fakt poctivě.
Ivi písnu ti IP

ivanas11
3. bře 2011

@triowax Ahoj. No to mě mrzí! 😒 Neděláš třeba jen tak něco špatně? Anebo prostě to chce už asi nějaké cvičení, nebo já nevím..... 😒

triowax
3. bře 2011

@ivanas11 dělám pořád všechno stejně.
dělím správně...fakt už nechápu

misicka455
3. bře 2011

@vodickova.jana né bélej ne jedině celozrné věci bilé pečivo je tabu 😉

triowax
3. bře 2011

Ještě mě napadá, že jím třeba málo????jako kalorická hodnota a tělu to nestačí???

radusv
3. bře 2011

@triowax to je divný 😕

já mám dneska pangase s rozmixovanou moravankou a okur. salát - improvizovala jsem, tak ani nevím jak to chutná 😅
ale na čem úplně nejvíc z celý dělenky ujíždím je sójový tatarák ( kupovaný ) - zbožňuju ho na opečeném tm. toustu 😝

ivanas11
3. bře 2011

@triowax To je fakt hrůza 😖 ... Jíst málo, to by jsi přeci hubla raz dva? Je to fakt záhada 😒

No já budu muset asi taky držet dělenku, protože jinak se budu totálně přežírat nezdravejch věcí. Teď jsem snědla hranolky s kuřetem a jsem tak nacpaná, že fakt by se do mě žádná zelenina nevešla 😝 . Takhle né že budu zbytečně tlustá, ale nedostanu do sebe to zdravý!

misicka455
3. bře 2011

@triowax o mě taky napadlo , že prostě sice jíš děleně ,a le málo a tělo jede pořád na nějaký nouzovej režim a prostě ukládá a nepustí ani deko pryč 😒 Kolikrát deněn jíš a jaké porce? Neboj určitě tomu přijdem na kloub co je špatně a kila pak pojedou zavratnou rychlostí dolů 😉

triowax
3. bře 2011

@misicka455 no asi málo.
ráno nic, kolem pul deváté kafe, pak vetsinou kolem půl desáté nejaký kousek sunky, sýra. obed, vetsinou jeden,dva kousky masa, zelenina. a pak třeba kolem třetí mám už hlad, tak si dám třeba bud od oběda zbytek,nebo sunky,vujaicko. a vecere.

když mám obložený talíř, mám třeba jeden hermelín, 4-5 koleček sunky, sýra, vajíčko. zelenina

triowax
3. bře 2011

jediné co dělám jinak než dřív je, že mám po sobě třeba 4x zvířátka. předtím jsem střídala obden

triowax
3. bře 2011

Dneska, když jsem viděla, že ta váha místo ubytku stoupla o pul kila, tak jsem na obed zbouchla rajskou s masovyma kulickama a trochu nudlí. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

vodickova.jana
3. bře 2011

Aha...tak já baštila normální chleba...teda...ale to bych nejedla vůbec nic...no tak snad to nějak přežiju... 😀 😀
A co říkáš Miško na tu čoko???

vodickova.jana
3. bře 2011

@triowax neboj ono to dolů půjde... 😉 musíš vydržet, na jinej diskuzích co jsme trochu četla taky psali že u někoho třeba váha měsíc dva stojí a nebo i trochu přiberou a pak to jde ale fofrem dolů...musíš vydržet a nevzdát to... 😉 😉

triowax
3. bře 2011

@vodickova.jana jenže já už jsem dělenku drzela,vím jak fungovalo telo.
a ted je to uplně neco jinýho.

triowax
3. bře 2011

a popravde po meisci mi prijde docela hodne brzo aby telo stavkovalo, kor kdyz je co hubnout

misicka455
3. bře 2011

@triowax tak zkus třeba týden fakt jíst každé 3 hodiny a uvidíš zda to bude mít nějaký efekt 😉

misicka455
3. bře 2011

@vodickova.jana čoko no když bez toho nemůžeš být tak proč ne občas čvereček , ale když najiždíš na dělneku tak 3 týdny by nic sladkého a ani alhohol být neměl , sice po tom nepřibereš , ale brzí dto hubnutí 😉

triowax
3. bře 2011

@misicka455 takhle jsem právě jedla na začátku a taky to moc dolu neslo.
pak jsem dopo prestala jist,jak sem nekdo daval ty pravidal a slo to.

ivanas11
3. bře 2011

@triowax Třeba to dělalo i to střídání zvířat a kytek? Zkus to zase pravidelněji.
Anebo mě napadlo - co když není co hubnout, jen to tak vidíš ty? 😅 Já fakt nevím, jakou máš výšku, váhu....
PS: IP 😉

triowax
3. bře 2011

@ivanas11

no výška 164 a váha tedka 70.8, takže je co hubnout.
BMI udává nadváhu a to vidím i na těch špekách.

No dneska už jsem dorazila nedělenku a zítra zase pořádně a fakt zkusím střídat

ivanas11
3. bře 2011

@triowax Aha 😒 . Tak držím palce, aby to šlo co nejdřív zase dolů.

triowax
3. bře 2011

@ivanas11 jak dorazí elipptikal, bude to jeste lepsi

ivanas11
3. bře 2011

@triowax Uf, hlavně aby to zítra klaplo! Manžel bude shánět ještě nějakej obal na to nebo případně prý vymyslí i jinou variantu dopravy - no fakt nevím, ale každopádně to musí zítra odejít!!!

triowax
3. bře 2011

@ivanas11 ivi já i tu jinou variantu dopravy zaplatím.
Pokud pro Vás bude lepší,aby to jelo i z toho Krnova, já mu to zacvakám.

vodickova.jana
3. bře 2011

@misicka455 ok...já si sice dneska koupila dia Milku ale nechám si jí na potom..pokud mi jí teda manža do tý doby nesní... 😀 A nakoupila jsem si fůru zeleninky a ovoce a nějaký sýry... 😉 A taky jsme koupila kuskus, tak musim najít nějaký receptík... 😀

triowax
3. bře 2011

@vodickova.jana jen s chutí do toho!!!!!!!
přeju at nejsi brzo otrávená a smutná jako já

triowax
4. bře 2011

Dobré ráno

nevíte prosím někdo, zda v koblihách v obchodě jsou vejce??