Dieta It's my life - kolik to stojí?

votatera
24. kvě 2018

Ahoj, měla bych takový dotaz. Chtěla jaem zkusit Ketodiet (našla jsem hodně pozitivních recenzí). Ale pak mě taujala Its my life... Asi to bude doat podobné, ale ráda bych to arovnala i cenově. Bohužel hsem se nikde nedopátrala, na kolik by tato dieta mohla vyjít (což u té Ketodiet píší)...

marcicek84
24. kvě 2018

Je to jedna z nejdrazsich diet zalezi co si koupis a kolik vsechno stoji trochu jinak...chutove ale je nejchutnejsi...cambridge je to stejne jen se odstepili vychazi o trochu lip...mam zprostredkovane info sama bych do toho nesla,byt mi tvrdili vsichni ze za mesic zhubli 10-15 kgdle pocatecni hmotnosti...

votatera
autor
24. kvě 2018

Aha... No já bych si to právě chtěla porovnat i cenově, protože si myslím, že to je hodně i o placebo efektu (bohužel už jsem ve fázi, že jsem i za placebo dát takový peníze) a jinak to bude dle mě na dost pobodném principu a složením stejný (až třeba na pár specifik). Takže bych si asi radši vybrala tu levnější variantu 😳. A právě u té Ketodiet mě celkem baví, že to je vždy na pár týdnů, takže se pak můžeš rozhodnout, že už to nechceš a nikdo tě nepřemlouvá, ale u té Its my life jsem se ničeho moc nedočetla a psát jim nechci, aby mě potom neuháněli...

marcicek84
24. kvě 2018

@votatera ty si nakoomvinujes 5 jidel denne zalezi ciˇo chces jist a dle toho se odcijeji ceny jidla a celkova cena diety,pry jojo efekt z rtoho neni ale ja treba nejsem ten koktejlovy typ to me odtazuje a u nizke hladiny cukru se mi toci hlava a citim se slabe proto bych do toho nesla...

marcicek84
24. kvě 2018

Prvni tri tydny tak 6300 kc jsem cetla ns netu a to kdyz kupujes 4 pripravky na den a jeden pripravek stoji 75 kc tak si to propocti,mozna je v te cene i nejake poradenstci

votatera
autor
24. kvě 2018

Díky za tipy! ☺ Pročtu to a uvidím...

lenkas1982
24. kvě 2018

Pokud chcete do něčeho investovat peníze, tak si kupte a přečtěte tyto knihy https://www.michaljoseftoth.cz/moje-publikace
Ty vás navedou správným směrem. Popř. si od něj rovnou nechte udělat jídelníček. Bude to asi tak 1000x lepší investice, než tyto diety.

dora13
24. kvě 2018

Moje kadernice ji drzela. Zhubla, fakt hodne a strasne rychle, ale rikala, ze je porad strasne slaba, bez energie, omdlivala — a kdyz pak zacala jist normalne, mela to vsechno hned zpatky, jojo efekt jak prase a cloveka to nenauci zdrave a vyvazene jist.
Souhlas s @lenkas1982 radsi investujte penize do jidelnicku od kvalitniho nutricniho poradce, jsou to mnohem lepe vynalozene penize. Ke zhubnuti bohuzel neexistuji zkratky, aby to bylo zdrave a udrzitelne, tak je to vzdycky drina🤷‍♀️

martullinda93
24. kvě 2018

Radím neinvestovat do zázračných "pilulek,koktejlů" apod... Investovala bych spíše do kvalitních potravin, navíc takovéto hubnutí žádné ovoce nepřinese, zase to nabereš zpět. Pak záleží ještě na dalších faktorech jako jsou endokrinologická onemocnění, štítná žláza apod... Zařadit více pohybu a ono to půjde samo, uvidíš. Doporučuji taktéž knihu od Michala Josefa Tótha, jsou tam užitečné rady. Pak si za penízky můžeš koupit nové oblečení s menší velikostí 🙂

kepu
24. kvě 2018
kepu
24. kvě 2018

@votatera jestli ti muzu poradit tak na tyhle diety se vyprdni a precti si neco o nizkosacharidovem stravovani ...na tomhle principu funguji tyto diety .... Takze tahle strava ma temer stejny ucinek jen budes jist opravdove normalni jidlo a ne umelotiny z pytliku ...👍

dearemily
25. kvě 2018

Jsem vyzivovy poradce a a fitness trener, a podobne diety absolutne nedoporucuji... jestlize nechcete mit jojo efekt a pradnou penezenku, vubec prosim temhle kravinam neverte... vim o cem mluvim. 🙏🏻