• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

29. července 2017 
@tina1506 vítej super,ze je tu dalsi bojovnice :slight_smile: ja nejsem moc ani na maso ani zeleninu,jim jen kure a zeleniny tak 10 druhu,ale miluju sladke a pecivo. DD jedu od pondeli a silene mi chybí zelenna paprika,mrkev,okurek,salat hmm tesim se na sobotu :grinning: :grinning: a pecivo,byla jsem zvykla snidat 1 kaiserku,maslo,šunka a syr. Ted mi to ták chybí :frowning2:

Jukni na dieta-protal.sk je tam hafo receptu pro obe fáze,hodne i sladkeho :slight_smile: do začátku potřebuješ otruby,odtučněné sušené mleko, kukuřičný škrob,umělé sladidlo - nej je stevie ja ji musim sehnat.

Z receptu jsem delala: tvarohove noky se skořicí, čokoladove koule,palačinky, rano budu dělat muffiny :grinning: :slight_smile:
7. kvě 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka @inna1
mám načteno spoustu receptů, zkouším se do toho teprve dostat :slight_smile: chleba jsem si dělala v mikrovlnce, ale ta denní dávka mi nestačí, no nestačí, spíše jsem zvyklá na pečivo a přílohy všeobecně... až najedu na zeleninu, tak bude líp, to se bude mlsat :grinning: jinak mi to maso a mléčné výrobky problém nedělají, jen mi prostě přijde divné, jíst bez příloh, ale to si tělo zvykne... musí:slight_smile:
dneska jsem měla k obědu pstruha na grilu, jak jsem ho viděla,hned musel být v košíku a v troubě :grinning: a upekla jsem si na 3dny tvarohovo-skořicové muffiny k snídani :wink:
7. kvě 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 tak ja prave prochazim očistcem :grinning: :grinning: v ordinaci chlebicky,zakusky,dort a k tomu manzel si rozdelal bramburky uááá pomóc :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka tak u nás jede hokej bez pokušení :wink:
7. kvě 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano devcatka..tak Vam preji pevnou vuli a hodne kilecek dole..nebojte my to dame:wink:
8. kvě 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre dopoledne tak ja mam zatim moooc velkou radost :slight_smile: rano vaha 79,1kg zacinala jsem na 81kg a 2.1 jsem mela dokonce 88,8kg :confounded:

Prave pecu muffiny taxu zvedava.
Holky co mate tabletove sladidlo, muzete mi zvazit kolik vazi 10 tablet? Vsechny recepty jsou v tabletach, ale ja mam sypke :frowning2:
8. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krasny ja mam o deset vic:frowning2: ale jedu ze 107.. Jedna tabletka je asi jako dve lzicky..davej podle chuti jestli mas radeji sladsi nebo ne..
8. kvě 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je na tom parek? Kdyz je z lidlu z 95-98% masa? Muze to byt brano jako sunka?
8. kvě 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj kureci parek s vysokym podilem masa se muze
8. kvě 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna1 A kdyz je vepřový?
8. kvě 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemel by..ale ja si kupuju veprovou sunku 95%
8. kvě 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grr taxemse fakt nastvala :angry: byla jsemna fb ve skupine dukanek 2x jsemse na neco zeptala a 2x jsem byla zdrbana,ze mam prvni cist a pak se ptat.noposlala jsemje do haje a skupinu opustila v takove fakt byt nemusim. Diky za vas tady,ze se clovek muze svobodne zeptat :dizzy_face:
8. kvě 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka taky jsem z toho znechucená... prý jsou tam, aby pomáhaly a přitom hned každého sjedou za každou prkotinu... :unamused: já jsem ještě na slovenském forku, tam jsou zatím všichni OK :wink: http://www.modrykonik.sk/skupina/1808/

včera jsem si udělala graf na http://www.dietadukan.pl/ a takhle bych měla hubnout s DD :wink:
9. kvě 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tino kolik meris?
9. kvě 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo devcatka jsou lidi prejicni a neprejicni..tak to chodi asi vsude ..ale my jsme holky sikovne a my se nedame a spolecne to zvladnem..:wink:
9. kvě 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Devcatka pokud si s necim nevite rady klidne se ptejte..pokud budu vedet rada poradim..:wink:
9. kvě 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna1 175cm a táhne mi na 38roků... :( tak mám strach, že už mi to hubnutí nepůjde dolů... :unamused: jinak dneska vlezuna váhu,po 3 dnech 1.fáze -2,5kg, hlásím to chlapovi a on na to z postele: sis včera oholila nohy, tak co se divíš... no nezabily byste ho? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To ja jsem prcek mam160cm. A take uz nejsem nejmladsi..2,5 kg to je super..jedes z vetsi vahy takze ze zacatku Ti to pujde hodne rychle uvidis..Njn to jsou nasi chlapi..mas mu na to vtipne odpovedet:wink:
9. kvě 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tina1506 Ty jsi tam taky? Me nekdo napsal a dal zadost at me pusti do te slovenske,tak uz se tam tesim na recepty.
Ten graf mas supr,ja si ho tez udelala,ale nevyfotila :frowning2: musim znova. Ja mam mit idealni vahu 13,7 :grinning: :grinning: taxem zvedava :grinning:
9. kvě 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina1506 s nohama si me rozesmala :grinning: ja jedu od pondeli a mam 2,6kg dole :dizzy_face:
9. kvě 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hrozinko pekny ubytek..:wink: ja uz zase tyden stojim..ale nevzdavam to..:wink:
9. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam mit idealni vahu az v listopadu..:wink:
9. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna1 tak.ale ty jdes z vetsí vahy takze mas cestu delsí a tezsi :wink: i taxi borka. Ty jsi ted ve fazi 2? Ja ju budu vecir studovat.
9. kvě 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ja jsem ve2f pres tri mesice..:wink:dnes jsem pekla rezy kinder pinque aje to mnamka
9. kvě 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrknete na janakozmalova.blog dieta je tam plno super receptiku..
9. kvě 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina1506 pisni mi prosím odkaz kde si to možu znovu propočítat, já už to nemůžu najít díky
9. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka http://www.dietadukan.pl/ jsem si udělala pak printscreen a vložila do malování a pak ořízla a mám to pořád před sebou... jooooj už aby to bylo :grinning:
9. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina1506 už jsem to našla a zadala tam dnešní váhu a snížila jsem, že jdu do 65kg, on mi to změnil na 67,4 proč? a zde můj graf
9. kvě 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka já jsem zadala 90 a zvýšil mi to na 91,6 nebo kolik to... ale to už je mi šumák,hlavně aby to šlo pod metrák :slight_smile:
9. kvě 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim ze to mam na dlouho,ale uz mam pulku za sebou..:wink: akorat se nemuzu dokopat ke cviceni..
10. kvě 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek