Změna stylu z ležérního na elegantní

29. led 2021

Zdravim, jeste donedavna jsem chodila v lezernim stylu - tenisky, dziny, mikiny. Asi tak v rijnu jsem si rekla, ze uz by to chtelo zmenu, tak jsem si zacala porizovat nove, elegantnejsi kousky. Dost me ale zaskocilo a mrzi, ze partnerovi se to nelibi. Chce po me, abych zustala "po starem", pry se mu tak proste mnohem vic libim. Na jednu stranu ho asi chapu, poznal me jako divku do nepohody v mikine, tricku a jsme spolu 4 roky, byl tak na me zvykly. Na druhou stranu me ta obmena satniku docela vyhovuje. Takze je to takovy "konflikt" trochu. Je mi jasny, ze chlapi ty zmeny nemaji moc v lasce, ale...snad necekal, ze budu chodit cely zivot ve stejnem stylu. Ani nevim, proc to pisu, asi se potrebuji jen vypsat, protoze jsem z toho docela frustrovana.

lv
29. led 2021

Zajímavé, u mě by okoli, muž raději tu Dámu - nebo alespoň trošku posun k eleganci, z tenisek a jeansu se mi moc nechce, to jsem já (samozřejmě za život změny byly). Sednout si, probrat kompromisní řešení - ne hned šaty a boty na jehle, ale at ti ukaze, co se mu libi, změnu provést pomalu a vest šatník i současný i elegantní.

klokanka31
29. led 2021

On si zvykne neboj. Ten můj si taky zvyknul ☺

barulina
29. led 2021

Mojemu se nejvic libim nahata 😁 ale k tematu. Jde byt sportovne elegantni. Ja chodim prevazne takto, ale kdyz se nekam jde, vytahnu jehly, saty, elg. Halenky. Je fajn to stridat

jade85
29. led 2021

Tenhle divnej dotaz už tady kdysi byl. Podle mě troll nebo nějakej úchyl, co si chce číst o tom, jak nosíte podpatky a sukýnky - tak neplýtvejte energií, dámy.

verunkanatalka
29. led 2021

@jade85 přesně si to pamatuji...Máš pravdu ...

klokanka31
29. led 2021

@jade85 A co by ženy asi měly nosit? Pytel od brambor a gumáky? 😄

gracinka7
29. led 2021

@klokanka31 moje každodenní outfity 😂

klokanka31
29. led 2021

@gracinka7 😳

jade85
29. led 2021

@klokanka31 elegantní halenku hlavně 🙂 to bylo slovo v tý předchozí diskuzi neustále omílaný. Poslední, kdo v mém okolí používal slovo halenka byla moje babička 😃

steinny
29. led 2021

Kombinovala bych obojí,on si na to pak zvykne 🙂

klokanka31
29. led 2021

@jade85 Slovo halenka používá mamka i tchýně, a já na to jsem tak alergická 😵

amazonkajanik
29. led 2021

@klokanka31 já jednu dobu chodila v montérkách od hoven 😂
Jinak jsem chameleon,nosím,na co mám náladu a nedávno jsem byla bývalé kolegyni na svatbě a málem mě nepoznala,bodejť by ne,když jsme právě nosily ty montérky 😁

lv
29. led 2021

Tuhle, myslíte?
@jade85
@verunkanatalka

verunkanatalka
29. led 2021

@lv myslím že ano...

ajja87
29. led 2021

@jade85 přesně tohle mě napadlo po přečtení dotazu, že jsem tu už kdysi hoooodne podobný dotaz četla...

autor
29. led 2021

Ja to tema taky vidim, holky, vybehlo mi v sekci "Podobné diskuze".Tak alespon vim, ze nejsem s timhle "problemem" samotna🙂 Kazdopadne, nevidim smysl v tom, psat o tom, ze podobne tema tu uz kdysi bylo. Ja jsem zalozila sve, nedelala jsem si predem research, kdo a kdy tady o cem psal.