Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

tina1506
13. kvě 2013

@inna1 taky přeju krásné ráno a snad konečně den bez deště 😉 já hlásím jenom samé pozitivní zprávy, úspěchy se dostavují 😉 kilča i cenťáčky mizí... ještě 3 dny 1.fáze a jde se na zeleninu!!!

hrozinka
13. kvě 2013

@inna1 dobre ranko,ja mela sobotu se zeleninou,ale moc jsem si ji nedala,vcera bilkovinný den a dnes asi taky. Zatim se o da. vecir v 9 jsem si dala ete helmuty a manza se mi smal jaxem u cvicení na zadek nadavala 😀 chytaly me krece do panve 😀 vcera jsem nasla super stranku s recepty,nevim co driv uvarit 😀 vaha 78,2 :-/

tina1506
13. kvě 2013

@hrozinka sem s inspirací 😉 já taky pořád někde něco hledám, kopíruju, dneska si v tom musím udělat nějaký systém... 😀

inna1
13. kvě 2013

Tak to vas chvalim devcatka..to ja uz zase stojim😉

hrozinka
13. kvě 2013

byla jsem na jedné fb stránce s dukanem, ale ženy tam byly protivné a nechtěly radit, taxem odešla a do IP mi přišlo od nějaké paní ať přijdu za nima, taxem tam a jsou super. pokud by někdo chtěl, je to uzavřená skupina dukanky. zde stránka jedné z nich, já tam našla spoustu tipů co vařit a pro @tina1506 a mě tam má paní shrnutí dukanky, a pěkně napsané co je důležité, co povolené, co zakázané atd 😉

http://www.janakozmalova.blog.sk/

@inna1 já jsem byla nadšená z váhy 78.1 pak jsem dala zeleninu a další den bylo 78,5 a den potom zas 78,2 😒 ale to je prej normální, spočetla jsem si, že dle dukana mám hubnout 1kg za týden, aby mi to vyšlo. takže nepropadám panice a budu očekávat jen 1kg týdně, do toho dělám ty helmuty a koukám, že mi to 1cm po 1cm jde dolů, potřebuju tak 20cm přes bříško, takže to asi ještě potrvá 😀 ale super je, že jsem si koupila riflové kraťase co mi byly přes stehna hoodně těsné, ted levá noha už je celkem ok, pravá ještě trošku drhne ( mám pravou nohu širší po tromboze) takže zatím jsem nadšená 🙂

tina1506
13. kvě 2013

@hrozinka děkuju,na tyhle jsem už taky narazila... líbí se mi, že tam má i napsané, pro kterou fázi to je,že člověknemusí prozatím listovat pořád seznamem 🙂

hrozinka
13. kvě 2013

Tak prave delam DD zmrzlunu a nuttelu - ale v te hodne cítím to sušene mleko ☹

inna1
13. kvě 2013

Devcatka i na sjidelnicek strankacj jsou baby dukanky co poradej..holky koupila jsem si v dm pixlu bilkovinoveho napoje pro sportovce s vanilkovou prichutiobsahuje to 86g bilkovin 4,1 sacharidy 0.1vlaknina 3,2 cukry a daj se z toho delat palacinky

hrozinka
14. kvě 2013

ahoj dámy, tak já si od rána dopřávám zeleninku 🙂 není nad zeleninu už od snídaně 😀 hledám na všech možných stránkách co si dnes z toho kuřátka uvařím a zatím vůbec nevím, vůbec nevím na co mám chuť 😒

inna1
14. kvě 2013

Ahojik co kureci spiz se zeleninkou?😉

hrozinka
14. kvě 2013

ahoj holky tak snad nevadí, že jdu zase s dotazama 😔 dneska jsem strávila 45 minut v krámě a skoro nic nekoupila, hlavně jsem si četla etikety 😅 . sehnala jsem kečup bez cukru a sýr madeland s 10% tuku, ale dotaz zní, kamarádka mi řekla, že pro mě není důležité tuk jako takový, ale tuk v sušině a ten už je tam psaný 20% a to maj i jiné sýry tak já teda jako nevím. 😒 sehnala jsem mozzarrelu ligh tu jsem u některých viděla, že ji baští. vzala jsem si ještě ředkvičky a čínské zelí a dneska jedu na zelenině, ještě musím upéct 2 dukan chleby, jeden na jídlo a jeden na strouhanku ať si zítra možu udělat karboše 🙂
a jak vám to jinak jde? pro mě začíná peklo a nevím co budu dělat 22.5 má dcera rok a bude pořádat velkou oslavu s jídlem se to dá brambůrky si odpustím, maso bude z grilu, ale víno si dám, prostě na zdraví té mé dcerky musím a dort rovnou peču. pak jedem 2.6. na víkend na rodinný sraz ( asi 40lidí) a tam je to s polopenzí ☹ takže tam jídlo bude předem vařené a mám smůlu, takže co budu dělat tam nevím 😢 20.7. má moje ségra svatbu další peklo, 13.8. manžel narozky a 13.9. další svatba v rodině ☹ 😢 mě ta rodina tu postavu snad nepřeje nebo co 😅 😀
co mi radíte vy, holky?

hrozinka
14. kvě 2013

jo a k shirataki - vůbec nikde nemůžu sehnat, u nás v krámě maj jen nějaké čínské bílé nudle psáno vyrobeno z rýžové mouky a vody, to asi není ono, že 😅

inna1
14. kvě 2013

Shirataky maji v obcas v bile a nebo ve zdrave vyzive😉

inna1
14. kvě 2013

Daji se zvladnout ruzne akce a oslavy..holt si papani a mlsani nakrabickujes s sebou a nejake to male hreseni pak zase dozenes..😉

hrozinka
14. kvě 2013

Zdrave výzivy jsem prosla 3 a nic a k oslavam no tam to prave krabičkovat nejde ☹ trebas ten vikend mame s polopenzí ☹

inna1
14. kvě 2013

Berusko tak akorat vynechas prilohy a pecivo..moje segra musela na mesic prerusit dd jela do lazni a tam se to nedalo drzet a zvladla to ani kilco nepribrala..tak si pak das par dnu b a bude to fajn..neboj.. Nejak to dopadne..

hrozinka
15. kvě 2013

@inna1 presne tak jsem to myslela, na sobotu a nedelu si dam den se zeleninou, misto prilohy si dam zeleninu a nebudu se zbytecne rozezirat a doma pak 2 dny bilkovinne 🙂 to pujde.

Ty uz to drzis dyl, jak ti slo hubnuti ze zacatku? Je to cca to 1kg tydne? Me hrozne nakopl ten zacatek jen BD to to slo krasne dolu, ale od soboty stojim kleslo mi to max na 77,9kg a stojim ☹ jako nehazim flintu do zita vim, ze musim pockat, jen ten zacatek me nakopl a ted stojim tak me to prudi 😀

Dneska jsem si na snidani upekla toast chleba dala 1ks se sunkou a syrem 10 % a pul papriky 🙂 ja miluju zeleninove dny 😀 jen me stve, ze nemuzu sehnat ty testoviny, dnes jedu do mesta tak projdu spoustu kramu a snad neco sezenu 🙂

A jak jste na tom holky jinak? Jde vam to?

inna1
15. kvě 2013

Ja prvni f dala sedum dolu do konce prvniho mesice to bylo deset pak mesic nic pak zase pet a ted zase stojim...

tina1506
15. kvě 2013

@hrozinka já dneska poslední den 1.fáze,dole 4,7kg... včera jsem ale nejedla pravidelně a večer se doslova přežrala a dneska šla váha nahoru 😒

hrozinka
15. kvě 2013

@tina1506 4,7 je krásné.

fachy
15. kvě 2013

ahoj, moc ráda bych se k Vám přidala a začala s touto dietou, navedla mě na to kolegyně (její sestra díky této dietě zhubla 15 kg), budu se vdávat a tak bych chtěla být štíhlejší do šatů, ale zároveň se pokoušíme o miminko, nemůžu si tím ublížit? Teď nebo v těhotenství?
Je tu nějaká trpělivá hubnulka, která by mi mohla radit co a jak?

tina1506
16. kvě 2013

táááák.... včera ukončená 1.fáze a dole 4,8kg, pas -3cm, boky -4cm, stehno -2cm 🙂 a hurá na zeleninu 🙂

inna1
16. kvě 2013

Tino si pašák..gratuluji..

inna1
16. kvě 2013

Fachy vitej jasne ze se muzes pridat..rady Ti poradime..kdyz nahodou otehotnis tak se prechazi do 3f.. Hodne stesti preji..

hrozinka
16. kvě 2013

@tina1506 tak to mas super vysledky. Ja dala v 1f -3,3kg ve 2f jsem 6 dni a ani deko ani cm ☹ uvazuju,ze si dam zas 1f na 3-4 dny at to jde zas dolů,nez bude ten rodinny sraz ☹ mam 14 dni.

hrozinka
16. kvě 2013

Tipy na jidlo na BD dny?

tina1506
16. kvě 2013

@inna1
@hrozinka no mám z čeho shazovat... i tak jsem šťastná, že to jde dolů a taky se hrozím,co bude teď... ráno jsem půl hodiny rodila na WC, po obědě mě zase po zelenině prohnalo... a bolí to ještě teď 😀 😝

hrozinka
16. kvě 2013

@tina1506 me se to v 2f upravilo 😉 za tech 5dni jsem byla jen 1 a taky porod ☹

fachy
16. kvě 2013

@inna1 a kde najdu jednotlivé fáze, máš nějakou radu od čeho se odpíchnout? Třeba www. někdo tady dával ty slovenské, tak třeba ty?

inna1
16. kvě 2013

Jj je plno DD stranek..tak si nastuduj a pak se ptej kdyz necemu nebudes rozumet