Hledám maminku kamarádku na hubnutí

chadel
21. pro 2015

Ahoj, hledám kamarádku maminku, se kterou bychom se navzájem podporovaly v hubnutí. Psaly o svém úspěchů či neúspěchů, dávaly si tipy na zdravou stravu a cvičení.
Když partnerovi řeknu, že bych chtěla zhubnout, odpoví mi: ,,to slyším každý den´´ Ano, pořád o tom jenom mluvím a nedokážu se odhodlat :(
Můj cíl je být dobrá a krásná maminka

jhoki
21. pro 2015

@chadel Ahoj, taky se chystám...moje váha před 3 lety byla 45 kg. Měla jsem svaly na pažích a buchty na břiše, dost jsem sportovala...pak přišlo těhu a zdravotní problémy..teď jsem v 37.t. a váha 70 kg, nevím, kolik zhubnu po porodu, ale chci zpět své tělo, takže pak budu na sobě makat..

chadel
autor
21. pro 2015

Já v těhotenství přibrala 30 kilo. Nevěřila jsem, že někdy budu mít zpátky svou původní váhu. nějaký způsobem jsem vše shodila, ale chtěla bych tělo zpevnit. Teď mám svaly pouze na rukou, z neustálého nošení dcery :D Budu ráda když mi napíšeš nějaké tipy na cviky nebo na jídlo.

dixiet
21. pro 2015

Ahoj, jsem rok po porodu a kila se mě drží. Dospěla jsem k tomu, že hrozně málo jím a piji a tedy vše, co sním se mi ukládá. proto nehubnu i když nejím.. Dnes jsem se zaregistrovala ve stobklubu a nastavila si 12 týdenní sebekoučink, během kterého bych ráda dala dolů 12kg. Po svátcích až bude trochu volněji chci začít chodit minimálně dvakrát týdně na pilates nebo jiné cvičení. Mimo to chodím se synem 2x denně na procházky, vždy tak kolem 5km jedan procházka. Takže se ráda připojím a to by bylo aby nic nebylo :D

jhoki
21. pro 2015

@chadel Je dobré mít nějaku motivaci, třeba jsem se koukala, jaké mají krásné šaty na aliexpresu, až zhubnu. 🙂

ivcan124
21. pro 2015

Držím palce. Za sebe můžu říct, že to jde (po dětech -25kg)

chadel
autor
21. pro 2015

@dixiet 2x denně? Tak to tě obdivuji. Já chodívám jednou denně na 1 až 1 a půl hodinku a to odcházím od velkého nepořádku, co jsem nestihla uklidit :D
Já mám hroznou slabost na sladké a nedokážu se ovládat.:( V létě jsem byla párkrát si zaběhat, ale teď v zimě se nedokážu odhodlat už k ničemu :/ Jinak taky málo piji, ale jím hodně :D
Mi by ani nevadilo přibrat pokud by to byla svalová hmota 🙂

dixiet
21. pro 2015

No nam to da jedna prochazka tak tu hodku a ctvrt max hodku a pul, takze ty tri hodky pres den mam cas.. Uklizim vecer nebo brzo rano.. Vstavame totiz kolem seste nekdy jeste driv, takze by ten den byl jinak moc dlouhy :D... Ja chodila cele leto plavat a do fitka na eliptikal ale moc to poznat teda nebylo... Pred tehotenstvim jsem byla v praci 11 hodin na nohou a ve volnu hodne jezdila na kole. Chodila na slimbox a behat a tak po svatcich az budu mit zase hlidani musim zacit.. Uz se na sebe nemohu dal divat ale proste mi porad chybi takova ta 100% motivace...

ajusna
25. pro 2015

Ahoj, taky jsem nyní ve fázi teoretické přípravy na hubnutí 😀 Vymlouvám se na čas, ale spíš mi momentálně chybí motivace. Asi 2 měs. už jsem se rozhoupala a chodím 1x týdně cvičit na TRX - cvičení super! Jen by to chtělo ještě víc vychytat jídelníček a ještě najít čas a chuť na další cvičení. Prý to chce kvůli hubnutí alespoň 3x týdně. Kolik plánujete zhubnout? Mě chybí ke štěstí tak 8 kg, ale hlavn chci zpět svou kondici a dobrý pocit. Plánovala jsem si, jak budu krásná maminka a připadám si spíš jako ta mamina v teplákách s culíkem (nic proti - nanejvýš praktická záležitost), ale už toho bylo dost 😠

sromulenka
28. pro 2015

Ahojky, tak já jsem po porodu krásně zhubla cvičením. Ovšem opět jsem přibrala trochu navíc, pač pracuji na směny, hlavně noční a u nás na odd. máme samé dobroty čokoládky a když má člověk v noci větší hlad.... jde to s ním z kopce. Od ledna budu pracovat v ambulanci a mám vizi - cvičit každý ´večer u pořadu prostřeno 😉 . Večer už moc nejíst, více pít a to by bylo, kdyby kila nešli opět dolů... Takže se ráda přidám 😀

chadel
autor
29. pro 2015

@ajusna Já bych hlavně chtěla mit pevné tělo a číslo na vaze by mě nezajímalo 🙂 já bych si chtěla zakázat sladkosti, na kterých jsem závislá a smažené jídlo.
Chtěla bych doma posilovat, ale nevím jak dlouho by se mělo a jaké cviky, tak bych byla ráda za nějaké tipy nebo odkazy

chadel
autor
29. pro 2015

@sromulenka Já u pořadů na hubnutí nebo o jídle mám ještě větší chuť k jídlu :D ale asi je důležité mit nějaký rozvrh a pravidelně ho dodržovat

chadel
autor
29. pro 2015

@dixiet A kdo ti hlídá dítě? Já jsem ráda s malou, tak bych všechny aktivity chtěla dělat s ní, ale teď v zimě nevím co vymyslet

misule55
29. pro 2015

Ahoj, taky pořád bojuju s hubnutím, přibrala jsem v těhu 25 kilo a teď se toho nemůžu zbavit, musím zhubnout 13 kilo. Před těhu jsem denně cvičila, ale teď nemám čas. Holky, kdy cvičíte, já můžu buď po obědě, kdy malý spí nebo až večer, to je zase spousta jiných povinností. Vrhal jsem se opět na 30 denní výzvu s Jilien Michaels, ale vydržela jsem 3 dny a ...však víte.
Takže si s tebou budu ráda psát, jsem rozhodnuta, že od nového roku už musím začít , tak přivítám podporu ve formě spoluhubnoucího :D

dixiet
30. pro 2015

@chadel pres leto mi hlidal pritel nebo keho mamka. No a ted to mam tak, ze jakmile vstaneme, zapnu pohadky a dam malymu jidlo a tak pulhodinky je jeste v klidu, takze si lehce zacvicim. V pondeli jsem byla dopoledne plavat a to hlidala pritele babicka. Jinak pry hodne maminky behaji s kocarkem nebo kestli je ve vasem meste nejaka skupinka na strollering, tak to je idealka. My tu mame jen jednu a cvicitelka mi moc nesedla.

sromulenka
30. pro 2015

Tak večer, kdy je prostřeno mám relativně pokaždé čas. I když jsou se mnou děti, oni se zabaví, nebo ten mladší (2 roky) cvičí se mnou. Já mám vytipovaných pár cviků hlavně na zpevnění těla a ty jsem se snažila cvičit pravidelně. Nejdříve pro zahřátí těla něco rychlejšího (aerobic, běh)a pak posilování. Také se snažím večer už nejíst. Teď o svátcích
neodolám. Ale od ledna chci začít zase na sobě pracovat 😉

shine2015
30. pro 2015

Holky zacnu od pondeli taky....potrebuji dat dolu 30kg...mam doma tri male deti,holcicky 3 a 4roky a par tydnu chlapecka...

evulina77
30. pro 2015

holky já potřebuji dát dolů aspoň 15 kg, mám v plánu začít v pondělí a to zase s Jillian Michaels (nebo jak se to píše), před třetím těhotenstvím jsem byla hodně ve formě, denně jsem běhala a cvičila a dostala jsem se na dohled své "vysněné váze", chyběly mi 3 kila a pak jsem nečekaně otěhotněla a jsem opět tam, kde jsem byla. Jen už není tolik času a nějak se mi vůbec nechce nic dělat a musím se hodně nutit. Manžel je taky hodně unavený (fyzicky i psychicky není v pohodě) a nedává hlídání holek a pokud chci chodit i na angličtinu, už ho prostě nemůžu s hlídáním přetěžovat i další dny. Plánuju si koupit aspoň stepper, ale musím si na něj nejdřív ušetřit, takže za dva, tři měsíce... Takže já do toho jdu s váma - věk 38, 173 cm a současných krásných 80 kg...

chadel
autor
31. pro 2015

V pondělí se těším až se podělíte se svými úspěchy 🙂
Myslím, že důležité je začít tím Mít se rád. Takže já v pondělí se objednávám ke kosmetičce na vyčištění pleti a úpravu obočí 🙂 S lepším sebevědomím to půjde lépe.

elu
31. pro 2015

@chadel přidávám se 😝

dixiet
31. pro 2015

Tak jsem prave vyhrala kurz aerial hoop a zacina se od 4. Ledna.. Jsem zvedavaa jake to bude..

petrastudio
31. pro 2015

Holky hlásím se do klubu, ikdyž moje váha je dosti jateční..chci zhubnout, jdu do toho. V březnu si chci koupit nějaké superkrásné džíny,teď jsem 4 týdny po porodu,mám něco málo nahoře z těhu,ale já byla vyžraná už předtím. Ještě nemůžu naplno, jsem po 2. císaři a ještě nejsem uplně v poho,ale začla jsem hodně chodit s kočárkem, kojím, tak jsem dosti omezená v jídle,naštěstí,ale strašně si ujíždím na sladkém :o/

shine2015
31. pro 2015

To pujde peti neboj 💐

petrastudio
31. pro 2015

já bych moc chtěla..být na léto schopná jet s dětma na koupálko :o)

shine2015
31. pro 2015

@petrastudio ja mam ted taky po sekci a deti mame tri ....vaha ukazuje vysoko ale musim to dat nejak jakz takz do leta a jinak do pristiho roku vic...

petrastudio
31. pro 2015

jj taky to tak vidím, nejen že nevypadám dobře,ale necejtím se dobře,nemůžu si nic kludnýho obléct fyzička žádná,zadýchám se, jsem věčně napružená,protože z toho mám depku a věc druhá, že máme v rodině celkem hrozné věci k dědení (cukrovka,kardiovaskul,problémy,mrtvice..), tak bych tu ráda ještě nějakou dobu ve zdraví žila. no prostě začínám a bude, jdu na namočit vločky na ráno k snídani, protože mi z těch jogurtů už je zle 😀

qz
31. pro 2015

Ahoj holky, ja bych chtela dat dolu tak 10 kg. Mam ted 167/73, clovek by rekl, ze nepotrebuju, ale jsem rozplizla a mivala jsem kdysi trojcifernou vahu. Laka me to brusleni s kocarkem a chuze samozrejme. Jidelnicek ok, musim drzet protikvasinkovou dietu, lecim se s ekzemem, takze musim opatrne pridavat pohyb, zpotit se je peklo a bude trvat, nez kuze bude v pohode. Mam doma 2mes.miminko a do budoucna budu rada, kdyz spolu s ni budeme cvicit 🙂

eliska8228
31. pro 2015

Ahoj holky, jdu do toho taky. Chystám se teprve otěhotnět, takže nemůžu s váhou moc divočit, ale 10 kilo dolů se mě hodí taky, zatím jsem za 14 dní o 1 kilo dolů, snad se mi podaří tak i pokračovat. Na to že jsou vánoce a sem tam si i zamlsám jsem spokojená. Zapojila jsem víc pohybu a přidala do jídelníčku více zeleniny a ovoce a omezila pečivo. 🙂

qz
31. pro 2015

@eliska8228 ja otehotnela s 85, zhubla jsem v tehu a po porodu, tak uvidis 🙂

eliska8228
31. pro 2015

Doufám, že moje váha zůstane až otěhotním stejná a nebude růst a pokud, tak o těch 5 kilo co nechám v porodnici 🙂 nechci být ta ufuněná mamina co nestačí prckovi 🙂
@qz

eliska8228
31. pro 2015

@qz dnes jsem viděla na procházce se psem maminku která byla ráda že svým holčičkám stačí, tomu bych se ráda vyhnula. Já chci být dobrým příkladem pro své dítě a zdravá pro sebe a vlastně i potom pro celou rodinu 🙂