Hledám maminku kamarádku na hubnutí

chadel
21. pro 2015

Ahoj, hledám kamarádku maminku, se kterou bychom se navzájem podporovaly v hubnutí. Psaly o svém úspěchů či neúspěchů, dávaly si tipy na zdravou stravu a cvičení.
Když partnerovi řeknu, že bych chtěla zhubnout, odpoví mi: ,,to slyším každý den´´ Ano, pořád o tom jenom mluvím a nedokážu se odhodlat :(
Můj cíl je být dobrá a krásná maminka

qz
31. pro 2015

@eliska8228 to s tebou souhlasim, ja take a chci, aby dcera sportovala, nesedela jen tak na prdeli u PC, tak ji k tomu budeme vest, i kdyz by melo jit jen o prochazky. Ale idealne nejake kolo, brusleni, plavani, pokud nebude mit problem s kuzi.

eliska8228
1. led 2016

@qz My jsme taky stále v pohybu, ale já jsem se teď nějak "rozpapala" a kilča jdou hned nahoru. Omlouvala jsem to snažením o miminko a že se nesmím tolik honit. ale po tom co mi zůstali upnutější jeansy při oblékání pod zadkem a pohled do zrcadlo stále více připomínal Venuši, jsem si řekla dost a začala se krotit už před vánoci. 😉 Nijak to nehrotím, uvidíme co příjde dřív jestli těhotenství, nebo vysněná váha 🙂

magdalenax
1. led 2016

Ahoj, nevím, jak to mám nastavené, ale já hubnu o Vánocích. Jak je toho jídla nějak moc, nemám na nic chuť, sladký nejím. To zase něco uslyším..., jako, no to je hnus, to je hrozný, já ti pomalu rukou obejmu stehno. Přesto nejsem nijak hubená, za to, že má ruce jak lopaty snad nemůžu, ne. Dělá, jako bych byla bych byla tlustá, když jsme se brali, i když taky né hubená. Ale štve mi, když si myslí, že budu vypadat bůhví jak, jen abych nebyla hubená, přitom jsem hubená fakt nebyla nikdy, ovšem, když jsem měla ještě o tři kila míň, tak mi řekl, takhle si akorát, víc nehubni, a to jsem žádnou dietu nedržela, vlastně nikdy nedržela a nedržím. Už jsem se naprdla a řekla, že si pojedu po svém, protože moje nohy nosí mé tělo

adletta
1. led 2016

Ahoj, přidala bych se také. Abych byla na váze před těhotenstvím mi chybi 5kg ale to už jsem byla na svem maximu. Takže nejraději 12 kg a byla bych fakt happy. S hubnutím mám zkušenost, ale teď mi to prostě nejde...přijde mi to kvůli kojení, mám pořád na něco chuť. Nebylo by vhodné založit teda nějakou diskuzi hubneme spolu začátek 2016?

aluskan
1. led 2016

Ahoj holky, muzu se taky pridat? Ja uz jsem teda s hubnutim zacala na podzim, ale ted o vanocich zase polevila. =-O par kilo mam uz dole, ale jeste by to chtelo. Verim, ze to pujde 🙂

julietta111
1. led 2016

Ahoj holky, ráda se k vám přidám. Po třetím porodu potřebuju shodit 7-8 kg a hlavně zpevnit.

ajusna
2. led 2016

Ahoj. Tak se opět hlásím. S novým rokem (mimochode i den mých narozenin) jsem si se zdravou vlnou sebekritické naštvanosti naordinovala zdravý režim a podporující dárek v podobě permanentky na cvičení TRX. Dnes mi manžel z půdy snesl Orbitrack (málem chudák vypustil duši a podřel zeď, ale raději jsem nic neříkala🙂) Zatím plánuji 1x týdně TRX (bohužel nemám moc možností hlídání) a aspoň 3x týdně cvičení doma. Snad to vydržím! Začínám s vahou 64 kg při 168 cm. Držte mi palce a já budu držet zase ty moje Vám😉

chadel
autor
3. led 2016

@ajusna Ahoj, já se změřila, nafotila a začala taky včera cvičit podle videí na internetu. 🙂 Těším se na výsledky a porovnání fotek :D Ale už po jednom cvičení jsem si připadala atraktivnější a sebejistější, takže v tom hodlám pokračovat

ajusna
3. led 2016

Ahoj Chadel, já se taky naměřila...mno...žádná sláva. Pořád mi v hlavě lítají ty známe míry 90-60-90, ale mohu se poplácat po ramenech, první 90 mám splněnou, takže prsa dobrý🙂) Ono se prý říká, že zvyk, ať už jakýkoli se pěstuje 21 dní, takže ještě 19 dní cvičení a mám z toho rutinu...juch🙂 Přeji hodně ubývajících centimetrů a to hlavně s radostí. Mě to zatím baví moc. Není nad to být na sebe pyšná a cítit se dobře. Už se těším na výsledky, snad na sebe nenechají dlouho čekat!!!

qz
3. led 2016

@ajusna kdyz uz se tu pisou ty idealni miry, taxem se merila a jsem trojuhelnik 😀 96-73-105, 167/73, takze ofiko 4 kg nadvaha, ale je to tak 10-15, abych se priblizila idealu (aspon tu prdel dvojcifernou 😀 ). Ja necvicim kvuli nemoci zatim, jedine, co pujde, jsou prochazky s kocarem, tedy pokud nebude mrznout.

shine2015
3. led 2016

Holky zacinam cvicit od pondeli....a to jsem si doma sjela na silvestra schody po zadech a mam vymknuty kotnik...ale dnes odpolko uz jsem mohla i chodit 😃 narazeny zada,patu....no jsem na sebe zvedava.

shine2015
3. led 2016

Jo a bylo to odpolko a za struzliva,kojim....jen jsem si vzala papuce a uz to jelo....

eliska8228
3. led 2016

@shine2015 Jej to je mi líto, tak se dej hlavně co nejdříve dohromady 🙂 Já spadla tak před 10 lety a pak mě hrály záda všemi barvami 😒

chadel
autor
4. led 2016

@ajusna Tak 90 přes prsa mám taky protože kojím :D 60 přes pas je podle mého blbost, protože každá jsme jinak v pase vykrojená. @qz to napsala dobře s tím zadkem :D Taky se zaměřuji hlavně na stehna a zadek, to jsou pro mě nejhorší partie :/ Až nebudu kojit, tak se zkusím zaměřit na zpevnění prsou 🙂
@qz a @shine2015 to tak většinou bývá - kdo by chtěl cvičit nemůže a když můžeme, tak si válíme šunky :D

shine2015
4. led 2016

@chadel ja uz muzu...vypada to tak teda ted. Zitra se ale asi nehnu 😃 pres prsa mam urcite 100....s tema myma plnyma ctyrkama 😃

sromulenka
4. led 2016

Holky, přiznejte se, kdo dnes poctivě začal cvičit jako já? 😉 🙂

shine2015
4. led 2016

@sromulenka ja ne..priznavam..

chadel
autor
5. led 2016

@sromulenka Já už 4. den, ale nevím jestli to je dobrý nápad každý den 🙂 Aby mi to totiž vydrželo :D

evulina77
5. led 2016

@sromulenka já byla včera na tréninku rodičů s dětmi na atlitice a tam hodinu běhala, málem jsem vypustila duši. Tělocvična byla nevytopená a tak nás trenéři honili jak nadmuté kozy...

qz
6. led 2016

Devcata, tak ja zhubla uz ze 73 na 69 (167 cm), tim padem mam normalni vahu, ale samozrejme, ze jsem rozplizla, a bylo to stresem, tak snad si to udrzim. A pujde to i niz nebo pribydou svaly na ukor tuku. S vahou jsem spokojena. Horsi to je s kuzi, ale to je jina kapitola.

ajusna
6. led 2016

@qz Super, to moc gratuluju. Jen mě mrzí, že hubneš stresem 😒 . Snad už je vše v pohodě! Já mám zatím dole 1 kg, na centimetry se budu měřit až v neděli, týden od toho posledního, tak snad se mě už nějaký ten centimetr taky pustil. Zatím cvičím pravidelně (5x týdně), ale v tom jídelníčku stále trošku plavu. Ne že bych byla nenažraná, ale tak nějak nevím co vařit a nestíhám úplně pravidelně jíst, ale to je asi o zvyku. Našla jsem tady pár super inspirujících blogů se zdravými recepty, tak budu zkoušet. Máte nějaké tipy?

sromulenka
7. led 2016

@ajusna S jídlem jsem na tom stejně jako Ty. Tak aspoň to cvičení se snažím dodržovat, když už né pravidelnou a pestrou stravu. Také budu ráda za typ na lepší stravování 😉 .

iveet1
7. led 2016

Ahoj @chadel, napsala si to uplne stejne, jako to pořad dokola melu ja doma a jeste přidávám, ze se na sebe nemůžu dívat ☹ no takže ted pokud mas zájem hlásím se a budeme bojovat spolu 🙂

eliska8228
7. led 2016

Tak holky za mě hlásím za 3 týdny 3 kila dole 😀

iveet1
7. led 2016

@eliska8228 ...jak to děláš? Nějakou radu pls 🙂

eliska8228
7. led 2016

Zapojila jsem do jídelníčku hodně zeleniny a ovoce, Vařím v parním hrnci. A samozřejmě bez pohybu to nejde. Takže zatímco jsem na internetu cvičím na Posilovač nohou inSPORTline Leg - Trainer 🙂
@iveet1

iveet1
7. led 2016

No ja prave vůbec nevím jak mam skloubit zdravé jídlo pro sebe, napr. Vaření v páře a vařit pro dvouleté dite, které miluje omáčky 🙂 asi blby dotaz, ale vařit několik jídel se mi nechce tedy ...no nejak to musím vymyslet 🙂

eliska8228
7. led 2016

@iveet1 Ona se dá udělat omáčka i z rozmixované zeleniny 🙂 https://www.toprecepty.cz/recept/26661-svickova...

iveet1
7. led 2016

Díky za inspiraci 😉 pekne si davas do těla, zitra začínám 😊 Vcera manzel přinesl sešit, který našel v pracovně, kde jsem si psala kolik jsem vážila minuly rok a jak pokračuji a pronesl ze kazdy rok 3 kg priberu 😀 Tak snad za rok to čislo bude nižší a ne zase vyšší 😀