Hubneme a zhubneme

foogy
7. pro 2012

Ahoj holky,
chci dát pár kg dolů, ale potřebuji k tomu mít podporu. Už jsem tady před těhotenstvím zhubla 10 kg a to díky holkám a jejich radám a podpoře, proto zakládám diskuzi, kde to všechno probereme a podpoříme se a v létě se budeme vystavovat v plavkách 😀

jitta
7. pro 2012

@foogy Hani jsem tady a jdeme na to!!!!

camelinka
7. pro 2012

ahoj holky, ja se zblaznila do cviceni s Jill,jestli jste to nezkousely, tak doporucuju, fakt zazrak 😉 .preju hodne stesti a sily 🙂

foogy
autor
7. pro 2012

Tak jdeme do toho a půl je hotovo a v létě budeme kočky zpevněné a hubenější! 😵 😵

foogy
autor
7. pro 2012

Tak uvidíme, kolik holek se k nám přidá a pak bysme téma zamkli a mohli bysme udělat i nějakou tabulku a tak, že jo 😉

abecedka
7. pro 2012

@camelinka já zkouším 2 týdny a nehubnu nic

jitta
7. pro 2012

@camelinka já jsem jill svičila v létě 30 day shred a teďka si ji občas taky zacvičím, ale od ledna to snad bude se cvíčem lepší, dost to te´dka flákám 😒

foogy
autor
7. pro 2012

Já bych se do ní taky ráda dala, ale děsí mě to, že musím denně. To asi nezvládnu.

@abecedka Leni, vydrž!!!!! Ono se to hne!

camelinka
7. pro 2012

@abecedka vklidu, ja vcera skoncila 30 day shred a nemam dole ANI DEKO!Obliknu gate velikosti S co mi 6 let lezely ve skrini a vahu neresim.Svaly sou tezsi jak tuk, takze se zpevnite,narostou svaly a ubydou centacky 😉 , takze pokracovat a neresit to 🙂
@jitta to se chce zakousnout a nepustit a pak to jde, nejhorsi je dokopat se k tomu prvnimu cviceni, ja su takovej rapl, ze sem nevynechala ani jednou, jinak bych to pak taky flakala 😅

jitta
7. pro 2012

@camelinka ani já v létě nevynechala a těch 30 dní jsem dala v kuse, ale to byla taková pohoda, bylo teplo, takže jsem neřešila, že pak musím do sprchy a třeba hnedka ven a tááák, hlavně obě děti doma, žádné vodění do školky, nákup počkal až po cvíču, já jak neodcvičím poránu, pak už se mi nechce - ale od ledna snad výmluvy nebudou a dám si to znovu a pěkně v kuse 😉

abecedka
7. pro 2012

@camelinka já se měřím, nezhodial jsem ani půl cm. nic.

@foogy těch 20min fakt rychle uteče. to je na tom příjemné. a je to takové lehké poskakování. to je jediná útěch co ti na to můžu říct, nic jiného v tom nevidím.
pak ji trochu rozumím, tak to mi pomůže. že třeba minutku ještě, apod. to uteče.

jitta
7. pro 2012

@abecedka neboj a vydrž, 14 dní je málo, já po těch 30 dnech teda byla pevnější a měla jsem o dost menší pupík,ale pak jsem se na to vyflákla a zase jsem nějaká rozkydlá, sice chodím 1x týdně plavat a 1x týdně na jumping, ale stále je to málo

abecedka
7. pro 2012

@jitta já mysla že se to cvičí 10 dnů level 1 apak 10 level 2 a zase 10 level 3.

musím teda říct, že už u toho tak nefuním. jak ze začátku. to je asi tak jediný úspěch. Proto i cítm, že už je čas po 10 dnech přejít na větší zátěž.
cvičím ale jen 5 pracovních dnů a pak dva ne 😅 to asi bude ono?!

jitta
7. pro 2012

@abecedka jo, jo 10 dní level 1 pak 10 dní dvojka a trojka 10 dní, no já tohle cvíčo jela poctivě 7x týdně, takže fakt 30 dní v kuse 😉

camelinka
7. pro 2012

@jitta sikula! ja cvicim kdyz dam malou spat vecer, uz mi to prijde tak nejak automaticky 🙂 ,ale jak na to najedete znova, tak to zase pujde, je mi jasny ze se dvema detma je to slozitejsi 😉 😅
@abecedka ono se to hne, uvidite, hlavne vydrzet 😉 .ano cvici se to jak pisete, kazdy level na 10 dnu 😉

abecedka
7. pro 2012

vedle holka na dvojčatech zhubla 9cm za měsíc přes pas 😕

+ máme od @foogy super jídelníček, to tam taky holky drží a taky hubnou. Je to hodně jídla s ideál obsahem bílkoviny.

jitta
7. pro 2012

@camelinka já chci přežít svátky, co se týče jídla,abych nepřibrala a pak od ledna to snad dám,nejde ani tak o děti, ty mně nechají, horší je, že manža je přez zimu víkendy doma, před ním se mi moc cvičit nechce, ale je fakt, že tu půlhodinku asi vyšetřím, třeba když půjde štípat dříví nebo tak něco a pro mně je ideální cvičit po ránu, třeba hodinku po snídani, tak jsem to cvičila v létě a super

camelinka
7. pro 2012

@jitta tak kdyz se chce, tak ta pulhodka se fakt najde 😉 ,my byli tyden u tchanu, jediny misto bylo ve sklepe v pradelne, tak sem si tam udelala telocvicnu a kdyz ostatni sli vecer do hospody, tak ja doma cvicila, nebo sem si misto toho zacvicila rano, kdyz sem vedela ze vecer to nevyjde 😅 .
Ja se na svatky tesim, nedokazu se omezit v jidle,takze pocitam s tim, ze neco navic zustane,ale s Jill se toho brzo zase zbavime 😉 😉 . Mam ted stahly Ripped in 30 a pak chci dat Body revolution, do leta casu habakuk 😀 😀

abecedka
7. pro 2012

@camelinka a ten ripped je co? a to se cvičí jak dlouho?

camelinka
7. pro 2012

@abecedka to je neco jak shred, taky na 30 dnu 3 levely,ja to mam jako pokracovani a zbezne sem se na to divala a ty cviky se tam vicemene opakuji a vypada to dobre 😉

foogy
autor
7. pro 2012

Holky, já i loni a předloni v zimě chodila vyhrnovat sníh. Máme toho kousek, ale dělalala jsem to já - každý pohyb se počítá, že jo 😉

@jitta Jitko, přesně, teď je můj sen přes Vánoce nepřibrat a loni se mi dokonce podařilo i trošku zhubnout a od ledna to pak bude točo!

@abecedka Leni, jen musím napsat, že ten jídelníček není přímo odemně, mně ho tady poslala jedna kamarádka, která taky hubla a chodila v Praze k nějaké dietoložce.
Akorát mně teda přijde, že k odpolední sváče je toho sakra málo 😝

Kolikrát už nevím, co vařit, tak jsem si teď k Ježíšku kupila Dietní plán od Lamschové z Diety, tak jsem zvědavá, jestli tam budou zase nějaké recepty, co vařit a jak si ten jídelníček obměnit.

foogy
autor
7. pro 2012

@abecedka Leni, já vím, taky si říkám, že je to jenom 20 minut, ale to víš, jak to teď s tou mojí únavou je..

jitta
7. pro 2012

Tak jsem byla od 12 venku s manžou, vozili jsme dříví do sklepa, tak taky pohyb a pak, když se malej vyspal, šli i děti ven😉 Te´dka se zahříváme děti čajem, já kafíčkem 😉
Adélka přišla ze školy s lístečkem, že v úterý mají besídku, mají donést pár kousků cukroví, no chtěla jsem péct až příští víkend, tak jsme plány změnil a zadělala van. rohlíčky a linecký, ale jen z půl dávky, to mě to zas bude lákat 😉 😉

foogy
autor
7. pro 2012

@jitta Tak pohyb máš pro dnešek splněn, viď?
Já budu zametat a vytírat celé studio, tak taky bude pohybu dost!
No, to cukroví je hrozné lákadlo. Mně, co pomáhá tak to, že nesmím ochutnat. Jak při pečení ochutnám, tak to fičí 😝

jitta
7. pro 2012

@foogy Hani, tak já linecký si nedala vůbec a rohlíčky asi 3 , ani mě to neláká, no, jo mě spíš syrový těsto, než pak upečený, to jsem uzobávala 😉

lalineckaaa
7. pro 2012

@foogy Určitě se přdam zhubůa sem podle JILL asi 5 kg A TED už 2 měsice valam šun ky a nic se nechce ale chtěla bych mit po novem roce ještě 6kg dole tak se chystam že odponděli začnu 😀

jitta
7. pro 2012

@lalineckaaa jé, tak to já se chystám taky, ale až asi po vánocích, přeci jen je te´dka víc shonu než obvykle ale držet se chci každopádně aspoň v jídle 😉

lalineckaaa
7. pro 2012

@jitta JJ tak to je super taky sem přemylšlela že do konce roku se převedu na zdravou stravu nebo spiš na menši porce a na novy rok se pustim doo cvičeni 🙂

jitta
8. pro 2012

@lalineckaaa jo, já začínala se svým jídelníčkem v lednu 2011, takže po novém roce to bude již dva roky, co jsem začala hubnout a už rok a půl si váhu držím, te´dka teda mám kolem 3-3,5 kg navíc, tak doufám, že právě od ledna se na to vrhnu zase naplno a váhu si zase srovnám o těch 3-5 kg dolů, to bych byla vážně moc ráda 😉
Dneska zase oběd pro manžu a děti, kachna, knedlík, zelí, takže musím zase ještě udělat něco pro sebe zdravějšího 😉 No ale zase je kachna veliká, tak bude určitě i na zítra 😉

lalineckaaa
8. pro 2012

@jitta 😀 ja jsem před těhu pěkně zhubla a v těhu přibrala 20kg ted mi zbyvanakych 6 kg coč bych velce rada dala dolu. Viš co ja třeba jim zdravě nasninadi cerealie nebo jogurt ...ovoce pak je problem oběd ten někdy vynecham uplně a odpoledni stravovani většinou je to sladkost a to je špatně....pečivo nejim už asi 3 roky jim misto toho suchar a polystyren....u mě je problem to odpoledni stravovani a ty sladkosti třeba ke kafičku.....No nic dnesaka nakup zeleniny a sladke nejim od zitřka dneska už sem stihla sežrat kaštany :D Chtěla jsem tad těch zb ytek 6 kg do konce roku ale to už asi nestihnu tak kdyby aspon 2 bylo by to dobre

foogy
autor
8. pro 2012

Ahoj holky!
Tak já včera jela z práce ke tchánům, dostali jsme tam balíček od Mikuláše - jsme prý pořád děti :D a čerstvou, ještě teplou žemlovku.....

@jitta Jitko, tak já spíš až když se to upeče! A šikulka, že ses nepřecpala a dala si jenom na chuť!!!!! Paráda!

@lalineckaaa Ahoj, tak tě tady vítám!!!! Jsme na tom stejně, já před těhu zhubla krásných 10 kg, v těhu přibrala 26kg a už mi chybělo jenom 5 kg, ale v létě se mi po klíštěti objevila encefalitida a přibrala jsem 4,5 kg a takže teď najednou musím dát dolů skoro 10 kg 😝 Ale já doufám, že když přidám sport, tak to půjde a bude mě to i víc motivovat 😉
A hlavně jako ty - od rána se držím a odpo mě začne honit mlsná a nevím, co do té pusy dřív.