Jak zpátky zhubnout cca 20 kg?

natykl
13. pro 2016

Ahoj holky.. jde o mou sestru, je ji 25let, má 2 letého syna.. Za poslední rok přibrala zhruba 20kg, ráda bych jí pomohla zhubnout a tak zakládám tuto diskuzi.. Když jsem se jí ptala v čem si myslí že je problém tak mi řekla že za poslední rok si každý večer k televizi s manželem dává 3piva ( netuší jestli přibrala kvůli tomu), ale také je pořád a malým doma takže se nijak extra nehýbe a pravidelně taky nejí.. Tak se chci zeptat co by jste jí poradily aby to zase dala dolů nebo čím jste zhubly vy?🙂

markyhum
13. pro 2016

Ja po dětech zhubla 25kg za pul roku. Upravila jsem jídelníček a cvičila 5x tydne doma Jill a kardio. Když jsem se zacla konecne trochu cítit,zacla jsem chodit do posilovny,kam chodím do dnes. Ale podotýkám ze úspěch je z 80% v jídle cviceni je doplněk. Když bude dodržovat oboje jde to krásně dolu. Člověk se musí kousnout,bud chci papat a bejt buclata,nebo chci mit hezkou postavu a neco proto obětuji.

markyhum
13. pro 2016

@natykl hodne lidi se me ptalo jak jsem to dokázala. A výmluvy ze s dětma to nejde a není cas, jsou proste jen výmluvy,které ja neberu. Když jsem cvičila doma a kluk byl malinkej,cvičila jsem bud vecer když usnul,nebo rano jeste nez vstal,coz znamenalo zacit třeba v 5hodin rano. Od roka semnou chodil pravidelne do posilovny,na štěstí byl hodnej a ti hodinku mi dopral. Druhy byl ve školce.

lv
13. pro 2016

A k tomu pivku něco dobrého, ne? Bramburky třeba.. to snad vidí sama, kam to vedlo. A že je doma s dvouletým dítětem? To jsem nejvíc litala, po venku 2x2h aspoň.
Upravit jídlo - nejlíp 5x denně, ale pokud jí to nesedí, klidně podle sebe, ale nesmí být hladová. Hodně zeleniny, úpravy jednoduché, omáčky zahuštěné a se smetanou fakt slavnostně 🙂 ryby, králíka, drůbež, vepř.kýtu, žádný bůček 🙂 uzeniny výjimečně, a to platek k kvalitní šunky, ne 10dkg poličanu 🙂

rousse
13. pro 2016

pravidelná strava (vyvážená), pravidelné cvičení (posilování 3x týdně + jinak kondiční trénink), pravidelný pitný režim - to je základ a uvidíte velmi rychle, jak kila povalí samy dolů

petrasipkova1
13. pro 2016

je to v jídle, v ničem jiném 🙂 já celý život 80-90 Kg, jídlo miluju a i to nezdravé 🙂 , rodit jsem šla se 99 kg, ted mám 55 kg, musím držet s dcerou dietu bezlepkovou, bezmléčnou, bezvaječnou, takže člověk hledá přirozené potraviny, které může dát sobě i malému dítěti, jako jáhly, pohanka, zelenina, maso, obilné kaše, polévky, rýže. Žádné srágorky, kterých jsou v podstatě obchody plné. Protože zatím kojím, tak si zatím můžu dovolit dát chipsy, čokoládu, atd, ale vím, že jak nebudu kojit tak s tím mám utrum, váha by jistojistě šla nahoru 😀 Myslím, že každý ví, v čem je zakopaný pes, je to jen chtít, a já za to neskonale vděčím dceři, protože můj život je ted někde jinde a vím, že už nikdy nedovolím, abych ztloustla. A 3 piva denně, to je už mazec 😀

margarithka
13. pro 2016

No, hlavne sestra musi chtit. Nikde nepisete, ze ji vaha trapi, spis to vypada, ze to trapi vas. Pokud by ale chtela sama, za sebe bych doporucila stobklub a jejich online sebekoucink. Ale asi by uplne stacilo, kdyby sestra pro zacatek zacala pravidelne jist a vynechala alkohol. A ze nema pohyb s dvouletym ditetem? To cumim...