Nevydařený ET a další pokus. Má to někdo podobně?

alexkisss
4. srp 2021

Ahojky zakladam diskuzi kde se můžou připojit všechny kterým ted ET nevyšel a jdou na další pokus. Mě bohužel nevyšel 14.8 jedem do Prahy a budeme jednat o dalším pokusu ma to někdo podobně přidejte se podpoříme se navzájem

hahahala
Autor odpověď smazal
Zobraz
majili
7. srp 2021

@alexkisss mne nevysel ET a dalsi mesic jsem sla na KET, ktery mi vysel. Zbyva nam jeste jeden mrazacek. Zbyly vam nejaka embrya?

alexkisss
autor
7. srp 2021

Ano zbyla tři ještě ale vůbec to nechali vše bylo v pohodě dodržela sem klidový režim a neprepinala se je mi to hodné líto v pondělí jedu do prahy uvidim co mi reknou

majili
7. srp 2021

@alexkisss ja jsem byla taky hodne nestastna. Taky jsem neudelala nic spatne a embryo bylo dle doktoru v poradku. Ja jsem se citila pomerne dobre, ale kdyz se na to divam zeptne, tak jsem zase tak uplne OK nebyla a v tom dalsim cyklu mi bylo mnohem lepe. Sla jsem potom na KET v prirozenem cyklu a vyslo to. Telo si odpocinulo od hormonu a bylo na tom lip.

alexkisss
autor
7. srp 2021

Me bylo teda úplně špatně na začátku zvracela sem hrozné nic sem v sobě neudržela ani sem nic moc nesnedla vše mi smrdelo uvidim ted az začne novy ciklis snad to bude v pohodě

alexkisss
autor
31. srp 2021

Ahoj tak sem zpět v patek mi zavedly další embryo dnes sem čtvrtý den a zatím vše jak ma byt druhy den od zavedení hnedy flek ale bolel me transfer takže to přisuzují tomu večer jednorázové troska krve a od te doby nic ted trocha slinění jen po utrpení růžové ale bylo mi carem řečeno ze to může byt hnízdění tak snad to tak bude