Hubneme od září

rubika
27. srp 2014

Někde jsem četla že nejlepší start pro hubnutí je září. Tak to chci zkusit s celkovou změnou životního stylu. Je tu někdo,kdo má podobné plány jako já? Ráda bych s někým sdílela podrobnosti, úspěchy, neúspěchy... Prostě vzájemná podpora je potřeba!!!

petulisek16
9. zář 2014

holky, tak jak pokračujete???
já mám rýmu jako trám, takže cvičení mi jde docela ztěžka - v pátek jsem byla plavat, chci chodit min. 2x týdně, ale teď to zase nejde :-/

sarkad2856
13. zář 2014

@jellyy Ahoj držela jsem detox od Mačingové je tady tuším i diskuze,ale časově dost náročné vařené obědy a večeře každý den něco jiného,mazec já to v pracovním stresu nedávala,ale některá jídla jsou chutná 😉

vodickova.jana
14. zář 2014

Ahojky já jsem taky nějaká nachcípaná....zatim jsem cvičit nezačla, ted začnu nejdřív od nějakých změn stravy...kupuju si suchary místo pečiva..i když netvrdím, že si občas nedám celozrnou kaiserku..🙂 Zítra jdu na váhu..tak uvidíme jak to kleslo od 1.září..:-) tak se držte ..!!!

xtomba
14. zář 2014

Ahoj vsem,

taktez hubnu po porodu. Mam ctyr mesicniho kluka a posledni mesic a pul chodim cvicit s vlastnim trenerem. Zatim je to 5 kg dole, 6 cm v pase a 6 cm pres zadek.

Plne kojim a cviceni mi s tim zadny problem nedela. S tou kyselinou mlecnou jsou to spis povery. Ptala jsem se na to trenera a on rika, ze by to musel byt fakt vysoce zatezovy trenink, aby to melo na kojeni vliv.

Nicmene, cvicit s vlastnim trenerem je dost drahe, mne uz pomalu konci materska a z rodicovske uz trenera neuplatim. Takze nasla by se tady nejaka maminka, ktera by se mnou zacala chodit na nejake cviceni v Praze, abych neztratila motivaci?

matilduska
25. zář 2014

Ahoj,
taky bych chtela zhubnout, 10 kg by bylo idealnich, nabrala jsem je jeste pred otehotnenim. Musim rict, ze tehotenskych 17 kg, co jsem nabrala jeste pak, slo samo pryc za 4 mesice, kojila sem a nic specielniho sem nedelala, jen se starala o miminko a jezdila s kocarem a jedla uplne normalne 🙂))
Ale porad je tam tech 10 kg navic a tech se nemuzu zbavit. Priznavam, ze jsem lina a nehejbu se.
Myslim, ze co se tyce stravy je lepsi, nez nake pusty a specielni diety, jen jist stridmejc. Mensi porce a castejc, jasne, ze ovoce, zelenina, pit vodu hlavne, a kdyz tak caj a odstavene stavy, ne dzusy, limonady atd. Sladky jo, no v norme, neprehanet. Mam odzkouseny z minulosti, ze je lepsi si sladky doprat v drivejsich hodinach, dopoledne, nebo tak max do 15 h, aby se to stihlo spalit. Tesim se na hubnuti s vama, jsem zvedava jak nam to pude 😀

sarkad2856
27. zář 2014

@matilduska Ahoj,no něják to tady zamrzlo,nevím jak jsou na tom holky,ale já jedu od zítřka,dneska máme ještě oslavu. na to cvičení jsem taky líná , jak chodím do práce je to děs

matilduska
28. zář 2014

@sarkad2856 🙂 tak ja uz ubiram z porci jidla a po 20 h se snazim nejist, kdyz tak jen ovoce, mam rada grepfruit, je dobry i na spalovani, taky ananas, tak si kdyz tak vecer dam, take jsou to fajn vitaminy v tomto obdobi chripek. Take mne to neobeslo, dostala jsem asi strevni chripku a z jedneho dne na druhy zhubla 1 kg 🙂 to bylo hezky 🙂 no myslim, ze bude hned zpatky. No a chystam se na hejbani, alespon doma zacit. Trochu nastartovat telo, chtela bych se pustit do jogy, jen pozdrav slunci, cviceni na balonu a postupne cinky, kliky. No a venku uvidim, mozna aspon 1 za tyden poradne kolecko s malym v kocarku, kdyz bude spat, jinak ho tam neudrzim 🙂 A co ty? S cim zacinas?

vodickova.jana
28. zář 2014

Ahojky holky...já se taky snažim nejíst pozdě večer...tak kolem tý šestý jim nejdýl...teda mimo dneška, to jsme byli na véče takže to úplně nevyšlo...🙂 Já toho moc na kvantitu nesním...ale spíš ta kvalita...hlavně mi chybí ta zelenina ..jsem líná ji vyndat z lednice a udělat z ní něco..:-/ Je to děs...
JInak já jsem v obuch těhu přibrala cca 15kg...10kg jsem nechala v porodce a zbytek byl dole do 3 týdnů od porodu...takže super....jenže ted jsem z těch 72kg co jsme měla po porodu zpět, přibrala během měsíce 5 kilo....a bylot o v době kdy jsem dost omezila kojo...ted už nekojím vůbec....
No snad něco dám dolů..je to třeba..:-/

pavlasou
14. říj 2014

tak já taky trošku poradím,.pokud máte možnost ,tak mě pomohl Vacushape .o))zmizelo asi 5-7cm na břiše,stehnech a bocích 😉 a to,že mi chutná 🙂 duležitá je pravidelná strava a mám opět vyzkoušené na sobě ,když budete jíst pravidelně ,tak budete i hubnout a pak jen zpevníte 😉