• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubneme po dětech

4. ledna 2012 
Tak vítejte a ať se nám všem daří:slight_smile:
2. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supééééér :slight_smile: !!! Tak holky a společně to snad nějak zvládneme a budeme zase kočky spokojené samy se sebou :slight_smile: :wink:
2. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele - nevíte jak se to zamyká? abychom mohli být trochu v soukromí:slight_smile:
2. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda osvědčený prostředek a to je dělená strava,ale je to problém,když všichni moji chlapi jsou jedlíci a hlavně všehojedlíci :slight_smile:
2. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže já jsem se rozhodla dát pryč 15-20kilo. Už jednou se my to povedlo tak snad se zase zadaří. Chtěla bych se vrátit k zumbě. :dizzy_face:
2. led 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetad :Zumba mě taky dost láká,ale já bych za ní musela dojíždět a manža dělá na směny tak je to trošku komplikace,ale zkusím ji vyřešit :slight_smile:.Těch kilo chci shodit tak stejně :slight_smile: Minimálně 16 :(
2. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zhubla před Jiříkem 18kg - tak snad se zase zadaří:slight_smile: dělenou stravu jsem zkoušela - ale nevydržela moc dlouho, zumbu a v podstatě ani moc nic jiného za pohyb tedy nee.... jsem šílené střevo a asi by se mi jen všichni smáli
2. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se asi měla založit rovnou soukromá - tak nezaložíme tedy novou soukromou - nerada bych aby si někdo pro zábavu četl, jak se tu snažíme zhubnout :angry:
2. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetadr nesmáli na to není čas :wink: Chodila jsem na balóny, zumbu a na cvičení ve vodě . S tím dojíždění je to hrůza i já mám problém. Ale musím to nějak vyřešit. Nobo zachvilku dovrším 100 :frowning2:
2. led 2012 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr tak ju začneme znovu :slight_smile:
2. led 2012 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetad a kdo vám hlídá? Já si nedovedu představit, že bych takhle někam chodila - manžel jezdí z práce tak kolem sedmé... to bych se mohla kouknout, jestli je tu něco v okolí až takhle večer
2. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vědčinou mažel ale je to předávání mezi dveřmi. a ještě štěstí že řídím. Jindá jsem je dala po cestě našim a nebo k sestře. :slight_smile:
2. led 2012 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím jsme tam my tři - kdo bude chtít přidat, tak mi napište a obratem vás taky přidám:slight_smile:
2. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu. A taky chci dát dolů snad těch 30kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mě prosím přidejte :wink:
2. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dlabinecka jsi tam:slight_smile:
2. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dlabinecka stačí pak kliknout na ten odkaz, co je o pár příspěvků víš a dostaneš se k nám - přístup máš povolený:slight_smile:
2. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr můžu se taky přidat?
2. led 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuli83 určitě - už jsi přidána:slight_smile:
2. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr děkuji :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se taky přidat?
2. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kosulinka jsi přidaná:slight_smile:
2. led 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala a dala dolů "nějaké" to kilo. Je hrůza to nosit a ráda bych už zase vypadala jako dřív - teda alespoň tak:slight_smile:. Tak prosím o přidání a hubnutí zdar!!!!
3. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cik jsi přidaná, tak se někdy ukaž:slight_smile:
3. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr taky bych se k vám ráda přidala...začínám se cítit jak v cizím těle :stuck_out_tongue_closed_eyes: líbilo by se mi tak 15-20, zatím se mi podařilo 10, ale už je to zas zpátky, je to jak na kolotoči... :unamused:
4. led 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naty tak jsi přidána:slight_smile:
4. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já mám malého a v tehu a po konci kojení jsem přibrala potřebuju dát dolů asi 20 kilo ne li víc, už jsem nějak začla ale moc mi to nejde. tak jieslti me mezi sebe chcete. :slight_smile:
4. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sunysara jsi přidaná:slight_smile:
4. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vzhledem k tomu, že je nás už 11, nebudeme do naší skupinky už dále přibírat - aby byla opravdu soukromá a osobní. Je to ale vážně super věc, takže ten, kdo má zájem - pište sem a založte si paralelní soukromou skupinu - zakládat skupiny může každý registrovaný uživatel. Přejeme všem úspěšné hubnutí:slight_smile:
4. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro prezentaci firem na našich stránkách slouží profil Profesionála.”
20. srp 2012 v 19:35 • radkakros
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro prezentaci firem na našich stránkách slouží profil Profesionála.”
20. srp 2012 ve 20:09 • radkakros
Tvůj příspěvek